• Новак
Симпатична Панда Мрзлив Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци За Пелени Закуски Играчки ?

Симпатична Панда Мрзлив Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : универзалната големина на организаторот на количката е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на сите предмети што ви се потребни кога излегувате, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, грицки, мобилни телефони, клучеви , шише за бебиња, шише со вода итн. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и обемни кеси за пелени, чанти или ранци. Универзалниот организатор на количка може да ги интегрира сите предмети. * * ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● : нашиот универзален организатор на количка е изработен од 290 диаголник (100% полиестер), издржлив патент и отстранлив оддел, со деликатни шевови на рабовите, густа ткаенина, многу лесна, силна и отпорна на абење, не е лесна за кинење, издржлива, лесна за чистење и нега, ќе трае долго време. Може да се користи за чување на вашите работи. * * МУЛТИ ЏЕБОВИ : универзалниот организатор на колички со голем капацитет има главен џеб со Отстранлив оддел за лесна организација. Два еластично затворени странични џебови можат да складираат шишиња со вода, шишиња за бебиња и да спречат паѓање. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн. и лесен за пристап. * * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој универзален организатор на колички доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. * + ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ q : Нашиот универзален организатор на колички одговара на повеќето шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор. Лесен за инсталирање и безбедно се прицврстува на рачката на количката, ослободувајќи ги рацете. Со отстранлив ремен за рамо, може да се користи и како стилска чанта за рамо. * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : универзалната големина на организаторот на количката е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на сите предмети што ви се потребни кога излегувате, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, грицки, мобилни телефони, клучеви , шише за бебиња, шише со вода итн. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и обемни кеси за пелени, чанти или ранци. Универзалниот организатор на количка може да ги интегрира сите предмети. * * ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● : нашиот универзален организатор на количка е изработен од 290 диаголник (100% полиестер), издржлив патент и отстранлив оддел, со деликатни шевови на рабовите, густа ткаенина, многу лесна, силна и отпорна на абење, не е лесна за кинење, издржлива, лесна за чистење и нега, ќе трае долго време. Може да се користи за чување на вашите работи. * * МУЛТИ ЏЕБОВИ : универзалниот организатор на колички со голем капацитет има главен џеб со Отстранлив оддел за лесна организација. Два еластично затворени странични џебови можат да складираат шишиња со вода, шишиња за бебиња и да спречат паѓање. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн. и лесен за пристап. * * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој универзален организатор на колички доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Контејнер за кутија за складирање бобинки од 50 мл, производство на контејнер за складирање свежо чување, складирање овошје во фрижидер,

DEN 175.84

Материјал : Изработен од пп материјал за храна, овој сад е совршен за миење, јадење и чување свежо овошје,

Патување Дуфел Торба Торба Црвена Роза Череп Спортски Дуфел Торба Со Влажен Џеб Викенд Преку Ноќ Торба За Жени Мажи Теретана Торба, Носете

DEN 719.84

УНИКАТНА Димензија На Проширување НА ДИЗАЈНОТ : 48х22х39,5 см (17, 32х8, 66х15, 55 инчи) мала големина на торба за шм

Метал Тензија Пролет Замена Прстен Кука Тензија Пролет Жица Дијаметар 0.5 мм Надворешен Дијаметар 5мм Повлечете Назад Пролет Тензија Пролет

DEN 371.36

Издржлив и долг работен век Мал и лесен, лесен за чување и носење Големина : дијаметар на жица (0,5 мм), надв

Happyyami 3 Ниво Десерт Послужавник Тесто Служат Послужавник Метал Cupcake Штанд Пециво Ниво Стојат Гроздобер Пециво Стојат Декоративни

DEN 784.00

за сервирање овошје, кекси, закуски, десерти, бонбони, предјадење, сушено овошје и друга храна кекс диспл

Искоренете Го Средството За чистење Макс Отстранувач На Влакна За Домашни Миленици За Големи Површини-Отстранувач На Влакна Од Кучиња

DEN 479.84

СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН НА РАБОВИ СО ПОВЕЌЕ ТКАЕНИНИсоздадовме стругалка за тепих за отстранување на влакна

Bleavins Ноќта На Вештерките Маса Тркач Падне Тиква Дух Лице Скелет Маса Тркачи За Кујна Јадење Кафе Внатрешна И Надворешна Домашна Забава 13

DEN 1.67

Полиестер Големина и Материјали : големината на тркачот за маса За Ноќта на Вештерките е 13 Х 90 инчи,идеал

Дијамант Сликарство Контејнери За Складирање со 28 Мрежи, Пластични Дијамантски Уметнички Додатоци Транспарентна Кутија За Монистра Столпчиња

DEN 319.84

ГОЛЕМИНА : Големина на куќиштето : 4,2 "х 6,7 " х 1"; Големина на решетка : 0,86" х 1"х 0,86" ВИСОК КАПАЦИТЕТ : во проѕи�

Хорнпро Мегафон Булхорн-Со Вградена Сирена 35 Вати Диктафон &засилувач; 400 Метри - Идеален За Фудбал, Фудбал, Бејзбол, Хокеј, Кошарка, Навивачки

DEN 2.33

Моќност : излезната моќност на лесниот мегафон е максимум 35 вати, батериите работат и бараат батерија на

Лепак Прстени за Екстензии На Трепките, 100 ПАРЧИЊА Чаши За Држач За Лепило За Еднократна Употреба Прстен Во Форма На Срце Вентилатор

DEN 95.84

+ [Спакувано со Кутија За Складирање] : Пакетот вклучува 100 парчиња прстени за лепило и мала кутија за скл�

Лиге Машки Паметен Часовник СО HD Екран На Допир Bluetooth Повик Текст Потсетник Спортски Активности Следење На Отчукувањата На Срцето Компатибилен

DEN 0.33

●Остварување Повици●со овој паметен часовник, можете да ги увезувате контактите на вашиот телефон и д�

Кабилок 100 парчиња Хартиени Чинии Чинии За Торта За Еднократна Употреба Чинии За Десерт Чинии За Сервирање Послужавник За Суши Послужавник Садови

DEN 263.36

Овие садови се направени од задебелен хартиен материјал, тие нема да се деформираат долго времероденде�

Uporstvo Брза Врска 3/16 инчи 304 Нерѓосувачки Челик, 12 парчиња Синџир Врска М5, Овална Заклучување Карабинер, Синџир За Поправка На Форма

DEN 1.33

Поврзете го кога ви треба Потреби на животот : должината на конекторот за поврзување на синџирот од 12 се�

Сина П Крпа За Садови, Одете Смешно, Вешта Атмосфера од 50-тите Години, Памук, Увезен, Печатен На Екран Во Богати Живописни Бои, 28 х 21

DEN 223.84

ОДИ СИ : што навистина мисли вашиот домаќин? Не, таа е само уморна Време е да уживате во плодовите на нејз�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.