• Новак
Нов ЛОН0167 ТЕЦ1-02310 10А 2,5 В 15Х20Х3, 5мм Термоелектричен Ладилник Пелтиер Плоча Модул (ТЕЦ1-02310 10А 2,5 В 15Х20Х3, 5мм Термоелектричер Кулер Пелтиерплатенмодул

Нов ЛОН0167 ТЕЦ1-02310 10А 2,5 В 15Х20Х3, 5мм Термоелектричен Ладилник Пелтиер Плоча Модул (ТЕЦ1-02310 10А 2,5 В 15Х20Х3, 5мм Термоелектричер

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 15 х 20 х 3,5 мм / 0,6 "х 0,8" х 0,14 " (Л*В*Т); Максимална Температура : 100с Напон : 2,5 В; Струја : 10А. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Керамика, Електрични Делови. Нето Тежина : 9g; Содржина На Пакетот : 1 x Ладење Плоча Модул (Nettogewicht : 9g; Packungsinhalt : 1 x Kéhlplattenmodul. Модел : TEC1-02310; Главна Боја : Бела (Модел : TEC1-02310; Hauptfarbe : Weiss. Димензии : 15 х 20 х 3,5 мм / 0,6 "х 0,8" х 0,14 " (Л*В*Т); Максимална Температура : 100с. Напон : 2,5 В; Струја : 10А. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Керамика, Електрични Делови. Нето Тежина : 9g; Содржина На Пакетот : 1 x Ладење Плоча Модул (Nettogewicht : 9g; Packungsinhalt : 1 x Kéhlplattenmodul. Модел : TEC1-02310; Главна Боја : Бела (Модел : TEC1-02310; Hauptfarbe : Weiss. TEC1-02310 10a 2,5 V 15 X20 X3, 5mm Термоелектричен Ладилник Peltier Плоча Модулповрзан со напојување од 2,5 волти ќелијата ќе има температурен диференцијал помеѓу двете страни од ОКОЛУ 66 C . Забелешка : Не поврзувајте ја ќелијата со напојување повеќе од неколку секунди без ладилник на жешката страна во спротивно ќе има внатрешно прегревање и уништување на ќелијата Пелтиер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

200 парчиња бебе Моана роденден конфети моана конфети украси за табела за мона бебе туш за роденденски украси за роденденски украси Моана

DEN 207.84

Она што ќе го добиете : Сјајни инспирирани конфети инспирирани од Моана, совршени конфети за роденденск�

Фиока Копчиња За Момчиња Кафеава Ретро Мачка Гардероба Копчиња Кристално Стакло Кабинетот Копчиња 4 парчиња Печатење Тркалезни Копчиња

DEN 172.80

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

Сет на подлога на глувчето за тастатура, продолжена подлога за глувче за гејмер + Поддршка за одмор на зглобот на тастатурата, мемориска

DEN 319.84

Голема продолжена големина : Големина на подлогата на глувчето за игри 31,5 x 11,81 x 0,1 инчи, одморот на зглоб

Козла Четка За Миење садови Со Долга Рачка Четка За миење садови Кујна Со Топка За Перење Тенџере Не Ја Испушта Свилата За Да Го Отстрани

DEN 1584.00

Кој е производот, четка за тенџере со долга рачка, четка за миење садови, топка за чистење тенџере за пер�

Симулација На Перница за Симулација на јренбокс Плишани Играчки-3Д Перница, Симулациски Кадифни Играчки За Подароци На Љубителите

DEN 632.32

Оваа перница за перници има многу намени Може да се користи за прегратка Перницата е одлична за гушкање

Перница За Одмор На Раката За нокти, Кожен Потпирач За Раце Од Микрофибер За Акрилни Нокти, Потпирач За Раце За Нокти За Нокти, Потпирач За

DEN 1.33

?Супериорна Перница За Одмор На Раката За Нокти : Изработена од врвна кожа од микрофибер, потпирачот за р

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Цртан Филм Син Кит Печатење со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија Биро Бања 4 парчиња

DEN 1.33

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

КОЛИЈ Американски Гроздобер Вентилаторски Светла Ресторан Дневна Соба Спална Соба Таванско Светло Со Вентилатори Канап Индустриски

DEN 203.20

●Мултифункционален : има 3 брзини на ветерот : Ниска, Средна и Висока Сите можат да бидат контролирани од

Бетикора Притиснете На Ноктите, Ноктите Со Среден Бадем Се Држат На Ноктите Акрилни Лажни Лажни Нокти Со Комплет За Лепак За Нокти 12

DEN 1.33

Рачен Третман ПритиснетеНа Комплет За Нокти : сите комплети за нокти на бетикора нудат квалитет на сало�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.