• Новак
Кисела Зафат, Кисела Краставица Бела Пригодна За Куќа

Кисела Зафат, Кисела Краставица Бела Пригодна За Куќа

Вреднување на стоката:
DEN 145.44

Пристапност
Во достапна форма

Практично За Употреба : извадете ги киселите краставички од теглата и лесно, без да ги навлажнете прстите со оваа штипка за кисели краставички Нерѓосувачки Челик и Пластика : оваа корисна алатка за штипкање кисели краставички има тврда пластична кутија и стеги од пружина од нерѓосувачки челик. Опсег На Примена : Овој држач за кисели краставички е одличен за грабање и сервирање на вашите омилени слатки или кисели краставички, како и маслинки. Широки Апликации : кимчи зафат, исто така, може да се користи за цевките на мијалникот за зеленчук и да ги зграби аголните дамки кои не се лесни за. Добра Изработка : Извонредна изработка, прекрасен дизајн на изглед, мала и пренослива големина, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење. Практично За Употреба : извадете ги киселите краставички од теглата и лесно, без да ги навлажнете прстите со оваа штипка за кисели краставички. Нерѓосувачки Челик и Пластика : оваа корисна алатка за штипкање кисели краставички има тврда пластична кутија и стеги од пружина од нерѓосувачки челик. Опсег На Примена : Овој држач за кисели краставички е одличен за грабање и сервирање на вашите омилени слатки или кисели краставички, како и маслинки.

Главните карактеристики

Item Type:
 Pickle Pincher
Material:
Plastic, Stainless Steel
Color:
White
Weight:
Approx. 11g / 0.4oz
Package List:
1 x Pickle Pincher :

Избор на клиент

Crtiin 24 Парчиња Спортски Вентилатор Пенкала За Прсти ние сме 1 Спортска Забава Фаворизира Навивачки Прсти Покажувач Прст Плишани

DEN 1212.80

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 24 парчиња спортски навивачки пенкала, кои можат да создадат возбудлив�

VTSYIQI Механички Вибрации Метри Вибрации Анализатор Виброметар Сензор За Забрзување мерач СО USB RS232 Интерфејс Пиезоелектрични Акцелерометар

DEN 0.33

● Поместувачи, Брзина, Мерење На Забрзување Опсег на мерење : Поместување : 0,0014,000 мм еквивалентен врвврв

Силиконски Модел На Стомак, 3д Акупунктура Лажен Стомак, Мек Силиконски Модел Дел Од Телото Акупунктура Симулација На Човечки Модел

DEN 2.33

Мек Силиконски Материјал : моделот за прикажување На Пирсинг На Стомакот е изработен од силиконски мате

Торба За Складирање Новогодишна Елка ФГИСФТ-210д Оксфордска Ткаенина Со Издржливи Армирани Рачки Двоен Патент , Празнично Складирање Високи

DEN 1.33

●Голема торба за складирање новогодишна елка ● Лесно чувајте ја вашата вештачка Новогодишна елка на к�

Мерач на светлина, Рачен Мерач НА Лукс XRCLIF За Следење На Интензитетот На Амбиенталната Светлина, Опсег На Дигитален Фотометар До 200.000 Лукс,

DEN 2.33

●ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ● овој светлосен Метар е опремен со фотосензитивни компоненти со висока точност на �

Вемун Десктоп Додатоци на 2 Табла За Пеглање Маса Табла За Пеглање Мала Табла За Пеглање Табла За Пеглање Покријте Ја Со Преклопни Нозе Ѕидна

DEN 2.67

Табла За Пеглање Маса : Изработена од добар материјал, оваа табла за пеглање нема лесно да се оштети и мо�

Торба за Складирање На санитарни Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Преносни Влошки За Санитарни Салфетки Вреќи За Складирање Женска

DEN 3.00

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Динамична Опрема Торбичка За Ручек Во Фрижидер, Голема, Возрасни/Мажи/Жени, Изолирани, Мрежести Џебови, За Патување, Работа, Пикник, Кампување!

DEN 271.84

ОГРОМНИ ПРЕГРАДИкутијата за ручек изолирана Со Динамична Опрема има двокатен дизајн и огромни преград�

ЛИЈУН комплет За Чистење оџаци Комплет За Четки За Чистење Оџаци, Додаток За Најлонска Алатка За Чистење, Електричен Комплет За Чистење

DEN 1323.04

Четкајте ја главата изработена од најлонски материјал, отпорност на висока температура, против стареењ

Тунели Трон Едно Кул Парче Шема Дијатомит Чаша Котел Аниме Тркалезни Подлоги За Домашен Бар Декор За Масичка За Кафе Поставете 4 Инчи Едно

DEN 1.67

Материјал : Направен Од Природен Дијатомит Големина : Голема Големина Од 4 Инчи (10 См) Заштита Од Мебел Шт�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.