• Новак
LMMDDP 76 Јазици гласовен Преведувач англиски Јапонски корејски француски руски германски Кинески Шпански Превод Преведувач На Патувања

LMMDDP 76 Јазици гласовен Преведувач англиски Јапонски корејски француски руски германски Кинески Шпански Превод Преведувач

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој уред За Преведувач на Глас обезбедува 68 јазици меѓусебен превод и најголем речник Со технологијата за превод на машини за невронска мрежа, таа реагира за 0,2 секунди со 98% точност. + жариште повеќе методи за вмрежување, едноставни и удобни во секое време, насекаде. 1200mah полимерната батерија трае 7 дена и 6 часа во мирување. Повеќе технологија за надградба на облак на системски јазик, удобна и ефикасна. Карактеристики : 1. Овој уред За Преведувач на Глас обезбедува 68 јазици меѓусебен превод и најголем речник. Со технологијата за превод на машини за невронска мрежа, таа реагира за 0,2 секунди со 98% точност. + жариште повеќе методи за вмрежување, едноставни и удобни во секое време, насекаде. Има 2,4-инчен екран tou-ch, Гласот го преведува вашиот говор на друг јазик во реално време и поддржува репродукција со-клик. Тежината е само 0,1 кг, што е многу погодно за носење. 1200mah полимерната батерија трае 7 дена и 6 часа во мирување. За платформата со двоен мотор Hkust + Nuance, најсилната технологија за препознавање глас7. Повеќе технологија за надградба на облак на системски јазик, удобна и ефикасна. Рачен и Лесен во Џеб, уред За Преведувач На Глас, можете да го користите За Учење, Патување, Деловен Состанок и сл.

Главните карактеристики

Condition:
Brand New
Material:
ABS
Network +Hot spot:
Fuselage size140*58*12mm:
Net weight of single station95.6g:
Single station gross weight242.3g:
Packing listcharging line *1 specification *1 equipment *1:
Display Size 2.4 display with touch-screen :

Избор на клиент

Депилни Восочни Ленти За Лице-отстранување На Влакна ленти за депилација за лице, веѓа и усна, неткаени восочни ленти, Пакување од 100

DEN 3.33

Ленти за депилација со мала големина совршени за вашето лице, веѓи и усни Неткаен ролна нуди мекост и уд�

FQZWONG Официјални фустани за жени 2023 секси излегување на венчален фустан, плус големина елегантна матурска вечер забава коктел фустан

DEN 2.00

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Данхон Дизајниран За Iphone 11 Pro Max Случај [со 2 Калено Стакло Заштитник На Екранот], Солиден Тешки Воена Одделение Покритие, Капка Доказ

DEN 0.33

Quently Fit : Компатибилен СО i Phone 11 Pro Max (6,5 инчи) САМО Прецизно дизајниран ви овозможува лесен пристап до сите

Women'sенски врвови за застој, фустани слоевити блузи за жени плус големина без ракави кошула, проток на летни кошули дами гроздобер

DEN 111.84

Летниот ками без ракави без ракави Направени во САД и увезени Обичен елек за жени, моден без ракави, Хенл

Подкаст Микрофон, MOMAN EM1 Микрофон USB КОМПЈУТЕР приклучок &засилувач; Игра Windows Mac Лаптоп Кардиоидна Поларна Шема Совршен За Снимање YouTube

DEN 479.84

Поддржува MAC / КОМПЈУТЕР / лаптоп и паметни телефони Приклучокиигра Кардиоиден Кондензатор Десктоп Микр

Спомен обележја 4U Елегантен бисер бел и сребрен кремирање урн - голема цврста метална вечна loveубовна креманост урн - Премиум квалитет

DEN 951.84

Оваа урна кремирање е вистински рачно изработен производ што обезбедува секоја урна е уникатна, достап�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.