• Новак
Соимои Браун Памук Дрес Ткаенина Дрво &засилувач; Виљушкар Камион Транспорт Печати Ткаенина од Дворот 58 Инчен Широк

Соимои Браун Памук Дрес Ткаенина Дрво &засилувач; Виљушкар Камион Транспорт Печати Ткаенина од Дворот 58 Инчен Широк

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенина произведена со печатење на екран Исто така, придонесува за намалување на емисиите на СО2 и отпадните производи. Соимои може да заштеди 80% од водата со дигитално печатење на ткаенината во споредба со тони вода што се користат при печатење на екран. Во свет на конечни ресурси, ова е значаен придонес што ние настојуваме да го исполниме. Отпадот од ткаенина е минимален и се печати само кога е потребно, а ние го нарекуваме токму на време. ● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Транспортно Печатење. ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300. € 58 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ● Оваа Ткаенина Од Памучен Дрес Соимои е прекрасна 4-насочна ткаенина за истегнување погодна за фустани, Хеланки ,костими, облека за танцување и друга женска облека. има нормално истегнување и на страната на Ширината и должината. ① Нега за перење : Машинско перење на 30 С, Сушење На Тивок Оган, Пеглање На Ниска Температура. Имаме солидно познавање на производството на ткаенини. Ние правиме ткаенина за извозници на облека и сме свесни за меѓународните стандарди за квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кајуруи Африканска Чипка ткаенина француски Школки Растворливи Во Вода Ткаенина Од Гипур 5 Јарди Африканска Врвка Чипка За Шиење

DEN 895.84

✾Големина на ткаенина : Должина : 5 Јарди (180 инчи), Ширина : 39,3747,2 инчи ✾Тип на ткаенина : Африканска ткаен�

Пумкрафт Најнови Популарни Дизајни Монистра 3 Д Цвеќиња Чипка Ткаенина Небесно Сина Африканска Чипка Ткаенина Индиска Свила Џорџ Чипка

DEN 1.00

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

Fanproms Sequin Ткаенина од Дворот Розова Sequin Кадифена Ткаенина Блескава Сирена Ткаенина За Облека Рачно Изработена Мрежа Paillette Ткаенина

DEN 3.00

?●Информации за големината На Розовата Ткаенина●Секоја розова ткаенина покрај дворот е со димензии 1 д

Цветна Ткаенина покрај Дворот, Обоени Цвеќиња Растителни Ткаенини Во Селски Стил ЗА Собирање Подароци САМ, Модерна Водоотпорна Ткаенина

DEN 479.84

♚ГОЛЕМИНА : Должина 108 "(3 јарди) и Ширина 59" Секој (1 количина) = 3 Јарди Секоја количина се сече на одделни п

Циеео Црвена Лента За Глава Црвена Лента За Глава Црна Ткаенина 80 Парчиња Почувствувана Густа Мека Ткаенина Занает За Шиење Квадрати Волна

DEN 2.33

Рачно изработен Занаетчиски Лист : Изработен од материјал за издржлив и употреба Уметнички Занает Ткае�

Волнена Мешавина Филц, Бохо Градинарски Бои, Десет Листови од 12х18 инчи, Боемски, тен, Жолта, Бронзена, Зелена, Руменило, Розова, Крем

DEN 2.67

Вклучува десет листови од волна од 12х18 инчи филцпо еден лист од секоја боја на фотографијата Филц е 2035% м

Функолор 10 парчиња Комплет 8х12 Инчи А4 СТП Кожен Пакет Холографско Виножито Врежани Мавтани Листови Од Вештачка Кожа За Изработка На Обетки

DEN 159.84

10 ПАРЧИЊА Листови Од Вештачка Кожа : 10 Различни Комбинации на Бои со Дебелина од 0,7 мм Совршени За Израбо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.