• Новак
50 Спакувајте Пластични Контејнери За Кекси Со 2 Оддели, Индивидуални Контејнери за Кекси, Држачи за Кекси за Еднократна Употреба со Капак, Носачи За Кекси За Десерт

50 Спакувајте Пластични Контејнери За Кекси Со 2 Оддели, Индивидуални Контејнери за Кекси, Држачи за Кекси за Еднократна Употреба

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал за Одделение за храна : контејнерите за кекси се направени од пластика ЗА МИЛЕНИЧИЊА за храна, безбедни и издржливи ГОЛЕМИНА : Димензиите На Најголемиот Дел Од Кутиите За Кекси Со 2 Оддели Се Високи 3,5 Инчи, 2 Инчи Секој Дијаметар На Дното На Чашката, 2,5 Инчи Секој Врвен Дијаметар, Вкупна Должина Од 7 Инчи, Вкупна Ширина Од 4,5 Инчи. Широка Примена : овие проѕирни контејнери за кекс се погодни за различни печива и лекување. Совршен за кекси : има капак со купола, многу простор за многу замрзнување, цврст, лесен за отворање и затворање и остана запечатен. Може да ги натрупа без да се грижите за дробење на содржината. ШИРОКА ПРИМЕНА : чистите држачи за кекси се погодни за носење на повеќето видови храна како што се колачи, суши, бисквити, десерти, колачи, овошје и така натаму. Можете да ги изложите во пекари, продавници за дели и продавници за десерти. 120 држачи за кекси, контејнери за кекси се направени од пластика за МИЛЕНИЧИЊА за храна, безбедни и издржливи, овие проѕирни контејнери за кекси се погодни за разновидни печива и лекување, можете да ги изложите во пекари, продавници за сувомесни производи и продавници за десерти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 парчиња А3 Дијамантски сликарство за складирање на книги, 120 страници Уметнички портфолио Дијамантска уметност Книга за складирање

DEN 479.84

Врвен џеб за вметнување Транспарентна внатрешна страница Водоотпорен ПП материјал Contents Содржина на па�

Налепници за куќи за вода за шише со вода 50 парчиња, кул тинејџерски деца цртан филм водоотпорен лаптоп скејтборд телефонски гитара велосипедски

DEN 111.84

Материјал : Сите налепници направени со високо квалитетни винилни мастила, 100% водоотпорна и сончање, ни�

Jurhomie Нова опрема повеќебојна алуминиумска безбедност за безбедност на тастачот за кампување за кампување за пешачење за искачување

DEN 633.60

Сосема нов и висок квалитет Кул, дизајн на новини, издржлива употреба Дизајн на клип за пролетни врски...

Женски дневни летни лисја печати на врвови на резервоарот за вратот, кошули со кратки ракави, обични лабави жени лабави одговараат на атлетски

DEN 2.33

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Декоталк дрво винил подови кора и стап под подни плочки подни плочки водоотпорни подови плочки кораат и лепеа винил тротоарите ролни од

DEN 159.84

Подобро од очекуваното !! Многу леплива и лесна инсталација за бања Супер едноставен за инсталирање и пр

Лесно пирамида факел за грејач на патао со патент и торба за складирање, водоотпорен грејач на отворено, изолирано од прав, отпорен на

DEN 1.67

Покрив за грејач на внатрешен двор : водоотпорен, водоотпорен, испоротна прашина, отпорна на УВ Димензиј

Звучник со калем со рамен панел Тесла, Bluetooth музички звучник десктоп играчки, безжично осветлување на менувачот, аудио плеер Tesla Coil и Long

DEN 2.33

Допирлив лак : Оваа калем со рамен панел Tesla е во состојба да произведе лаци со должина од 10 сантиметри со

Стилки на сув wallид 24-40 Алуминиумска легура Професионална прилагодлива лента за прилагодување на каишот сув wallид градители за сликари

DEN 460.80

Дизајн на нелизгањеДизајн на нелизгање гума и двојни извори овозможуваат поприродно одење и подобра ра

Зиох жени Валентин џемпери симпатична loveубовна срцева печатење јуниори џемпери долги ракави екипаж вратот тенок фит есенски блузи

DEN 3.33

85% полиестер, 15% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Valentines day sweater womens hooded cardigan hoodi

Вештачка трева килим 3,3x5 ft лажна трева трева мат астро трева килими со дренажа дупка 1.4in висок куп астротурф тепих за кучиња градинарски

DEN 3.00

Висина на купот : 1 Материјална карактеристика : UV отпорен на PE со 4тонска боја, многу мека и бујна, а трева

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.