• Новак
Цдид Тоалетна Хартија Бања Пластична Тоалетна Хартија Држач За Водоотпорна Бања Кујна Монтирана На Ѕид Ролна Полица За Пешкири Држач За Хартија

Цдид Тоалетна Хартија Бања Пластична Тоалетна Хартија Држач За Водоотпорна Бања Кујна Монтирана На Ѕид Ролна Полица За Пешкири Држач За

Вреднување на стоката:
DEN 1681.92

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен, може да се користи во бањата, не ќе падне лесно Отстранлива дрвена полица може да се користи како месарски блок или за апарати и садови за готвење. Обезбедува дополнителен кујнски работен простор и тешко складирање. Заштеда на простор : оваа решетка за складирање во кујнски фрижидер ви овозможува да ставите повеќе работи на мали простори. Зачувајте го просторот во кујната, одржувајте го шалтерот организиран, максимизирајте го фрижидерот,. Стилски Дизајн : Атрактивен и елегантен, изгледа одлично на фрижидерот, во кујната или каде и да го инсталирате!. Водоотпорен, може да се користи во бањата, не ќе падне лесно.Отстранлива дрвена полица може да се користи како месарски блок или за апарати и садови за готвење.Обезбедува дополнителен кујнски работен простор и тешко складирање.Заштеда на простор : оваа решетка за складирање во кујнски фрижидер ви овозможува да ставите повеќе работи на мали простори. Зачувајте го просторот во кујната, одржувајте го шалтерот организиран, максимизирајте го фрижидерот, Стилски Дизајн : Привлечен И елегантен, изгледа одлично на фрижидерот, во кујната или каде и да го инсталирате!Боја : Сина Водоотпорна, може да се користи во бањата, нема лесно да падне.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за тоалети на тоалетот на тоалетот за тоалети модни wallидови монтирани монтирани ткива ролна, мултифункционална решетка за домаќинства,

DEN 1.00

★ 【Опсег на примена】 : држачите за хартија за бања се многу погодни за спални соби, бањи, тоалети, кујни,

ФУТЕНИ 30 парчиња Брава За Градите Железни Кутии За Накит Брава Накит Метална Кутија Кутија Со Алатки Антички Кабинет Затворач Случај Багаж

DEN 2.67

вратамртвизавртки Може да ги замени оштетените токи на бравата, продолжувајќи го времето на сервирање �

Тиква Керамички Рачки 40мм Фиока Копчиња Шкаф Врата Рачки Една Дупка Кабинетот Рачки Со Завртки Мебел Рачки Притисни Повлечете Рачки Помошник

DEN 160.00

?●Модерен Дизајн● : нашата рачка е изработена од керамика и легура на цинк, дијаметар на рачката : 40мм це

Рачка на вратата од бабуле , 3 парчиња златен кабинет влече кујнски шкаф врата рачки бар кујнски рачки на вратите фиоки спална соба влечење

DEN 545.60

По можност материјал за легура на цинк, цврст и задебелена, висока цврстина, отпорност на корозија, неде�

Qkx, женски пижами, есенски зимски мажи жени розови долги ракави бања облечена двојка бањарка памучна ноќница облечена облека за спиење,

DEN 3.00

Emsенски пријатни куќишта, топло обвивка за меки облекување за луксузна топлина Облечувањето на облекат�

Куки за врата од туш, 2 пакувања над стаклени куки за врата 304 не'рѓосувачки челик, безделни куки за решетки без дупчење за крпи, наметка,

DEN 2.67

【Инсталација без дупчење】 Не е потребно дупчење или лепак за лепење, брза и едноставна инсталација, ја

MFYS 10 Долг кабинет Повлечете ја рачката на кујнските копчиња и рачките на фиоките за фиоки влечат мебел рачка златна врата хардвер

DEN 168.00

[Мерење] : 2 дупки, растојание на дупки : 10 "(256мм) Целокупната должина : 300мм (11,8 инчи) Висина : 11мм (0,43 инчи) Ди

Хендикери за рачно изработени рачно изработени рачно изработени месинг за месинг, повлечете убаво рачно изработен дизајн на вратата од месинг,

DEN 0.33

Димензии на артикалот (секој компјутер) : Должина : 2,2 инчи ширина : 1,5 инчи, висина : 7,3 инчи тежина 560 грам �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.