• Новак
360° Ротирачка Сала Решетка За Дрво Закачена Решетка За Облека Со Палто Од 3 Нивоа За Облека Стојат 171 см Бебешки Под За Стоење Закачалка За Облека Закачалка За Облека

360° Ротирачка Сала Решетка За Дрво Закачена Решетка За Облека Со Палто Од 3 Нивоа За Облека Стојат 171 см Бебешки Под За Стоење Закачалка

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Q БРЗО РАСКЛОПУВАЊЕ И ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите закачалки се едноставни во структурата, лесни за инсталирање, многу погодни за складирање и транспорт _СТАБИЛНА И ЦВРСТА : Оваа Слободна закачалка за Палто е изработена од нерѓосувачки челик. стабилна четириаголна основа може доволно за поддршка на повеќе тешки предмети од ткаенина, не се ниша или превртува дури и кога е целосно натоварена. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : ова е решетка за сушење облека од 3 нивоа за бебиња, секој слој има 10 столбови за сушење облека. Можете да ги обесувате крпите, облеката, чорапите, гаќичките на вашето бебе итн. _МОДЕРЕН ДИЗАЈН : оваа решетка за палто користи ротирачки дизајн од 360°, преклоплив и повлечен. Одговара на повеќето шеми за декор во дневната соба, спалната соба, ходникот, канцеларијата или соблекувалната и нема да потрае многу простор во собата. Услуга за ЗАДОВОЛСТВО : Професионалната услуга за клиенти се обезбедува пред и по купувањето. Дајте му шанса и ќе имате подобар живот!. - Одличната решетка за палто ја одржува облеката на вашето бебе организирана. - Оваа елегантна и стилска решетка за палто е доволна за работа на повеќе простори, погодна за вашето семејство, фоаје, дневна соба, спална соба, канцеларија, работна соба итн. - Оваа цврста решетка за палто е целосно изработена од нерѓосувачки челик, врвката за облека од 3 нивоа може да додаде доволно складирање на вашиот простор, зазема најмалку простор за да ги задоволи вашите различни потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сојузалтби Метална Корпа За Овошје За Кујнски Шалтер, Домашен Декор Сад За Зеленчук И Овошје, Држач За Овошје За Кујнска Плоча, Украсни

DEN 3.00

?МОДЕРЕН и ЕЛЕГАНТЕН : комбинираме елегантен дизајн со модерен шарм за да ви донесеме овошна корпа за ку�

Алипис 1 парчиња бања шема на купатило без капаче за отпадоци Антички декор Англија ѓубре голем декоративен Пу обединет пепел-каинник

DEN 391.20

Кожа за отпадоци од отпад многу е лесно да се користи и мие и нема да го заземе вашето драгоцено време Ко�

Комплет Од 10 Познати Дрвени Шестоаголни Стапчиња за Јадење, Костен, Прибл. Л 8,9 инчи, Стапчиња За Јадење, Ресторан, Комерцијална Употреба

DEN 2.00

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [прибл Л 8,9 инчи (22,5 см)] Во зависност од произ�

Садот Ликтион Нема Сув Фен За Коса Држач За Фен За Коса Монтиран На Ѕид Решетка За Складирање За Бања Пластична Мултифункционална Решетка

DEN 1.00

100% Пластика Обезбедете Целосна Заштита Држачот За Фен За Коса Е Конструиран Со Врвен Материјал Од Алуми

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзално покритие

DEN 3.33

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

Торта Штанд Постави 3 Ниво Кекси Стои Еднократно Пециво Послужавник За Свадба Роденден Чај Партија Украси, Цртан Филм Вилинско Коњче

DEN 1011.20

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.