• Новак
Знаме На Швајцарија, Швајцарско Знаме, Кригла За Патување, Швајцарска Гордост, Нерѓосувачки Челик

Знаме На Швајцарија, Швајцарско Знаме, Кригла За Патување, Швајцарска Гордост, Нерѓосувачки Челик

Вреднување на стоката:
DEN 1484.80

Пристапност
Во достапна форма

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. ЗАБЕЛЕШКА : Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Грижа за Кригла за патување : машина за миење садови-Печатење Од Нерѓосувачки Челик : дизајните Се отпечатени и притиснати тие Не се винилни налепници, имајте на ум дека боите може малку да се разликуваат поради осветлување, да ги следат разликите итн. Ќе ви испрати во високо заштитен пакет за да се осигурате дека нема кршење за време на пратката. Ние Нудиме Испорака Низ целиот свет Контактирајте Не за поголеми нарачки или какви било посебни барања за дизајн. Вашата ставка е направена по нарачка, затоа ве молиме бидете свесни за времето на производство во списокот. ГРИЖА ЗА ВАШАТА КРИГЛА : - безбедна машина За миење садови Со Врвна решетка Нашите Клиенти сметаат дека Овие Прилагодени Дизајнирани предмети се совршени за : Размислување За Вас Подароци - Подароци За Венчавки - Подароци За Годишнина - Подароци За Невестински Туш - Подароци За Ангажман - Подароци За Денот На Мајката - Подароци За Денот На Таткото - Подароци За Роденден - Подароци За Денот На Вљубените - Подароци За Загревање На Куќата - Подароци За Туширање За Бебиња - Рустикален Декор За Венчавки - Декор За Расадник За Бебиња - Празник ДЕКОР - СЕЗОНСКИ Декор - рустикален домашен декор - Кујнски Декор - Идеи за подароци - Подароци За љубителите на животни - Подароци За Љубителите На Кафе - Подароци За Баба - Подароци За Дедо - Подароци За Инспирација - Подароци За Баби И Дедовци - Подароци За Мама - Подароци За Тато - Подароци За Родители - Подароци За Парови - Верски Подароци - Христијански Подароци - Подароци За Тркачи - Љубителите На Миленичиња Апсолутно Ја Сакаат Вашата Нарачка Или Контактирајте Не и ние ќе го направиме тоа право.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Филмска ролна филмска табла за молив за молив, кутија за пенкало за тинејџери, држач за канцелариски материјал, сочинуваат торбичка

DEN 928.00

Голем капацитет : Големина 8 Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на учили

Вселенски ракети планети и starsвезди кутија за организатор на држач за далечински управувач со 5 оддели ТВ далечинско складирање

DEN 276.64

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

Gyros 10-парчиња мини кружно сечило на пила, дијаметар со ситни заби 2 инчи со 140 заби на инч за сечење дрво, пластика и меки метали. Компатибилен

DEN 111.84

Материјал со врвен квалитетНашите сечила на мини пила се изработени од сино каленет челик и се шупливо �

Организатор за складирање на решетки за чевли Јизаија 6 ниво 24-36 пара преносни метални капаци на прашина што не е ткаени со страничен кабинет

DEN 479.84

Голем простор за складирање : Преносна решетка за чевли Големина L3581*H42,52 инчи, погоден за влез, спална со�

Тркалезен метален знак Американска држава Флорида држава Мајами Сити Скај, Прецена на градски пејзаж, градски поглед, класичен паб соба знак за

DEN 169.12

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумск

Xyyxdd тапани, бакарна единечна дупка единечна рачка единечна ладна тапа што седи керамички вентил јадро кујнски бања бања бања тапа

DEN 1.00

Нашата тапа е изработена од материјал и повеќеслоен филтер за ефикасно филтрирање на нечистотиите Овие

10 парчиња приврзоци кристални накит за нокти уметнички шарми ab/јасни ригистони Месечина, starвезда, срце, цвет, вкрстени нокти уметност

DEN 0.67

Боја : 839 Количина : 1 торба Големина : 10 парчиња / торба 10 парчиња приврзоци кристални накит нокти уметнич�

Rainmae 30 -ти роденденски партии за материјали сет - служи 16 плочи за гости, чаши, салфетка, нож, лажица, вилушка, крпа за маса, пенлив транспарент

DEN 319.84

✅ 【Префект за него / неа】 : Нашиот комплет за украси за роденден е создаден со мисија да ги остави сите л

Шелкингдом 2 пакет штанд за кекс, 3 нивоа за сервирање сад за десерт за десерт за овошје за овошје за свадба, Божиќ, чај за роденденски

DEN 303.84

? 3 Ниво на штанд за кекс : The Cupcake Serving Service со голема големина : 626*10,62 инчи (горе / средно / дно), висина : 14,5in

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.