• Новак
КАМИМАСУ 26 инчи мешана русокоса бела чипка предна перика нагласи платина сива 13 * 3 чипка перика природен брановиден страничен дел без лепак 150 густина перика отпор?

КАМИМАСУ 26 инчи мешана русокоса бела чипка предна перика нагласи платина сива 13 * 3 чипка перика природен брановиден страничен дел без лепак

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Чипка Перика Тип : 13*4 Чипка Пред перики Големина на капачето : Средно(22,5 инчи како фотографијата). Боја На Чипка : Транспарентна. Материјал За Коса : Синтетички Влакна За Коса Отпорни На Топлина. Техника : Половина Рака Врзани Перика.Избор на висококвалитетни синтетички влакна, направете ја косата поеластична.Обрнете внимание на секој детал од производството за да обезбедите квалитет на производот. Состојки Материјал : 100% Топ Топлина Отпорни Канекалон Влакна Брановидна Перика Додадете 100% Рака Капчиња Чипка Перики, Заплеткување Слободен Пролевање Слободен. Насоки Љубезно Забелешка : може да има мала разлика помеѓу сликата и производот што го добивате поради светлината и причината за мониторот. Нормално е кога ќе паднат ситни влакна. Може да биде неред за време на пратката, ве молиме чешлајте го кога ќе го примите пред да го користите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Смолкнување Фанатик Про Серија Виножито Титаниум 3 Дупка, Професионална ножица за коса, дупките со двојни прсти ви овозможуваат правилно

DEN 1279.20

Отстранување на традиционалните канали Купување ножици на глобално ниво Ножици со повисок квалитет...

ЛААВУ 24 Инчен Кератин Врв Екстензии За Коса Човечка Коса Платина Русокоса У Врв Претходно Врзани Екстензии За Коса Фузија Кератин

DEN 2.67

●Здрав Кератин У врв ● Лааву Кератин У Врв Русокоса Коса Екстензии на коренот е направен од кератин врв

Мода Широки Ленти За Глава Рѓа Повеќенаменски Ленти За Коса Јога Еластични Обвивки За Глава Атлетска Облека За Трчање Фитнес Хипи Еластични

DEN 0.33

Турбанските ленти за глава за жени се направени од еластична ткаенина, тие се меки и еластични Супер изд

Преклопни Чешли Голем Чешел За Заби-Пренослив Чешел За Преклопување На Косата Со Двојна Глава Џеб Чешел За Коса Широк Чешел За Заби За Кадрава

DEN 41.44

Преклопен ЧешелМашка Коса, Брада Ја Остава косата мазна и свиленкаста мека; вашата коса и скалпот ќе Бид

Медицинска медицинска сестра капачиња жени долга коса, здраво Божиќно дождовник прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Исцелини 10 ролни за еднократна употреба шамија хартија лента за вратот лента за коса, додатоци за стилизирање на коса, барбер вратот

DEN 1.33

Ленти со бербер врат се протега за да одговара на вратот на клиентот удобно, одржувајќи го уредно и зашт�

Четка за коса со перничиња со перница од Vipk, пластична шарена постер за плескавици, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за

DEN 207.84

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Кешенг Оригинален антички стил клип за ајкула голем темперамент на клип за коса задниот дел од главата лажица додатоци за коса зафат

DEN 978.56

Материјали : други Квалитет : сосема нов Класификација на додатоци за коса : фати клип Новина : свежо напр

Лалафина Свадба Декор Коса Стапчиња гроздобер јапонски коса игла гроздобер коса додатоци Коса стап Кинески Традиционален Бисер Гроздобер

DEN 2.67

КИНЕСКИ ЦВЕТ ФИБА користи цвет форма фиба, модерен и уникатен СВАДБА КОСА стап Погоден за секоја пригод�

Вантасо Гроздобер Музика Забелешка Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса

DEN 415.84

●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближ�

Walnuta 1 мултифункционален чешел за воздушно перниче, чешел од перница, чешел за масажа, права чешел за коса, кадрава чешел за коса, чешел

DEN 0.67

Воздушното перниче ефикасно ја разгорува јачината на чешелот за масирање на скалпот и ја зголемува обл�

2 ПАРЧИЊА Бисер Дијамантска Плоча Клип За Нокти За Коса Нелизгачки Метал Голем Клип За Ајкула Рак Клип За Коса Женски Клипови За Коса Додатоци

DEN 159.84

Погоден за луѓе со густа коса, овој клип за нокти за коса доволно силен за да ја држи целата коса нагоре М

Матрикс непрекинато мојот русокоса шампон и сет на балсам | Поправки и додава мекост и сјај | За оштетена, осветлена и над преработена

DEN 1408.00

Матрицата не ја разоткривам мојата руса шинка за зајакнување на шампонот и додава мекост и сјај за оште�

ЈУЈДУН 6 Парчиња Метални Ленти За Глава За Мажи Жени, Брановидни Ленти За Коса, Унисекс Еластични Ленти За Коса, Нелизгачки Еластични

DEN 1.00

Премиум Материјал : пружинската брановидна лента за коса е изработена од извонреден метален материјал �

GK коса Глобал кератин Најдоброто третман со коса од кератин - професионален бразилски комплекс зацрвстување за свиленкаста мазна

DEN 0.33

Третман за измазнување на косата : Најдобрата коса ја подмладува косата што ја прави мазна, силна и без ф

Topkids Додатоци Цик Цак Ајкула Заб Глава Бенд Заби Коса Бенд Алис Бенд Чешел Лента За Глава Цик Цак Лента За Коса Брановиден Зафат Бран Зафаќач

DEN 1.33

Заб од ајкула и ЦикЦак Ленти за Глава Големини на забите од прибл 1,2 см / 0,5" до 3,5 см / 1,4" Достапно Во Црна

Безжична Кадрици Лента За Глава Може Да Спие Во-Без Топлина Виткање Лента За Глава, Мека Велур Безжична Виткање Прачка Лента За глава Комплет

DEN 0.33

Надградени Виткачи Без Топлина : Надградената лента за глава без топлина е изработена од велур материја

3 ПАКЕТ(Сина) Микрофибер Боути Жените Убавина Ленти, Екстрам Мека &засилувач; Ултра Абсорбента, Удобност За Миење Шминка Маска Туш Лицето Нега

DEN 3.00

Материјал за ленти За глава : супер мек каросетОбликот на лак на врвот на лентата за глава,ве прави извон

Нагласи Перика Русокоса Боја Човечка Коса Перики За Жени Омбре Тело Бран Чипка Предна Перика 13х6 Чипка Предна Човечка Коса Перики 1БТ27

DEN 947.20

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Држач За Електрични Машини За Сечење, Складирање На Тример За Коса Монтиран Од Нерѓосувачки Челик Организирајте Сребро На Решетката

DEN 2.00

ФУНКЦИЈАОпремена во вашиот фризерски салон со држач за тример за коса за да ги одржувате вашите машинки

Четка за стилизирање на четка за перница од 9 ред за жени, најлонска четка за стилизирање на четка за стилизирање на коса за кадрава коса,

DEN 2.67

Сигурни влакна : Четката за стилизирање од 9 редови усвојува мек, тркалезен и отпорен на топлина, најлонс

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.