• Новак
Кент А 81т Графит Х-Мал Џебен Чешел За Брада и Мустаќи Од Џеб, Фина Големина на Џеб Со Заби за Чешлање И Стилизирање На Косата на Лицето. Видов-намалување На Целулоза А

Кент А 81т Графит Х-Мал Џебен Чешел За Брада и Мустаќи Од Џеб, Фина Големина на Џеб Со Заби за Чешлање И Стилизирање На Косата на

Вреднување на стоката:
DEN 128.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина на џеб : 2,8 х 0,5 инчен црн графитен финиш Машки фини џебни чешли за заби за нега на мустаќи и брада, задолжително за момци со бради и мустаќи. Заоблени совети за чувствителна кожа за совршено раздвојување, обликување, стилизирање и чешлање на мустаќите и брадата. Екстра Мал пренослив дизајн со големина на патување лесно се вклопува во вашиот џеб. Одличен мини мустаќи коса и чешел за исправување брада за мажи. Лизгање без напор : овој исечен пила, чешел со фини заби, е рачно полиран и засечен за да создаде меки заоблени заби кои ќе го стимулираат вашиот скалп или кожа. Микроскопски мазните заби ги стимулираат природните масла во кутикулите на косата додека вашата коса е чешлана, флексибилна, издржлива и водоотпорна. Рачно изработен чешел кент : Рачно изработен Од големи листови целулоза ацетат наместо да се обликува. Овој материјал е тактилен, флексибилен и силен, не-нафтена база добиена од растенија за кои е откриено дека создаваат помалку статични влакна во косата и се сече со пила за да се обезбеди мазна површина што нема да ги повлече или заглави фоликулите на косата. Дневна нега на коса : Убав издржлив чешел со мала големина на џеб за дневна нега на коса без гребење на скалпот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Целеб Луксузни Интензивни Бои За Депонирање На Боја Регенератор + Бондфикс Бонд Реконструктор, Вегански, Одржливи Извори На Растителни,

DEN 608.00

Гем Литес Боја Депонирање Colorditioner Со Bondfix Бонд Реконструкција Состојба + Одржување + Освежи избледени бо�

Парцелона француски Мини Триаголник 1 1/2 Целулоиден Ацетат Комплет од 4 Кристални Клипови За Коса Мода Издржлив Без Лизгање Женски Додатоци За

DEN 255.20

Овој француски клип за слајдови за коса за девојки и жени е клучно парче што треба да се чува во додатоци

Фомијес 9 парчиња Кимоно Шамии За Коса Клипови За Коса Рамни Гроздобер Стеги За Коса Кинески Стапчиња За Коса Свадба Вилушка За Коса Во Форма

DEN 176.32

Ткаенина Цветна Коса Стап : многу прилики, како што се фотографирање, сценски настапи, шопинг, патување, �

ЈТООЗ Темно Зелено-Виолетова Градиент Перика Дами Рачно Изработена Чипка Европски И Американски Перика Поставува Во Перика Коса Сетови

DEN 566.40

Прекрасна и секси коса, меко, сјајно, дебело телоПротресете го, облечете го и покажете му на светот невер

Прилагодлив Држач За Статив За Перика Статив Мини Држач За Глава За Манекен Метален Држач За Глава За Манекен, Фризерска Глава За Обука Мувла

DEN 2.33

?●Статив За Статив За Мини Перика За Глава Е Погоден за студенти по козметологија Или за секој што вежба

Негување на кондиционер за коса кератин коса, бразилски кератин балсам за кондиционер за климатик кератин кератин климатик протеински

DEN 165.92

Кондиционер за коса од кератин 【Што прави】 Намалување на косата за коса, ја подобрува сувата и груба ко

Тонгтлетех Берберс Кејп Фризерска Наметка - Водоотпорен Професионални Фризери Салон Кејп Крпа Коса Сечење Престилка За Коса Стил, Парчиња

DEN 3.33

Еластичноста на јаката е умерена, нема да направи вратот да се чувствува непријатно и нема потреба да се

Алатки за стилизирање на косата Doitool Iron за тоалета за виткари за складирање торбичка за складирање на куќиште за куќиште за патувања,

DEN 380.80

Полиестер Корба за организатор на железо Организатор дизајнирана за лесна преносливост, лесна за отвор

SMLJLQ за полнење на косата за полнење на железо за контрола на температура на железо, електрична четка за коса, зацрвстувањето чешел за

DEN 2964.00

Може да се користи како затегнување на косата за стилизирање на косата, помагајќи ви брзо да се справите

Производи За кадрава Коса од шамоистура, Оставете Спреј За Регенератор, Девствено Кокосово Масло, Нега На Коса, Спреј За Отплеткување,

DEN 623.68

ОСТАВЕТЕ РЕГЕНЕРАТОР СО НАВЛАЖНУВАЧКО КОКОСОВО МАСЛО : овој спреј во регенераторот за коса содржи девс�

Директно Бургундско Човечко Снопови За Коса 1б/99ј Снопови Човечка Коса Црвени Омбре Снопови 8А 22 24 26 Инчи 100гр/Компјутер Необработени

DEN 1246.08

●Човечки Пакет За Коса Материјал : Пакетот е Бразилска Реми Човечка Коса, Без Пролевање, Без Заплеткува�

Природна Перика, Кратка Боб Перика Брановидна Омбре Кафеава Чипка Предна Перика за Жени 13х4 ХД Транспарентна Чипка Предна Човечка

DEN 2.67

Оваа перика совршена за Секојдневна употреба, Ноќта на Вештерките, концерти, тематски забави, свадби, со

SOLUSTRE 8 Парчиња Зафат Цвет Коса Додатоци Коса Клипови Средна Коса Клип За Жени Коса Канџи Клипови За Жени Вилица Коса Клипови Коса Тенка

DEN 1.00

МЕТАЛНИ КЛИПОВИ ЗА НОКТИ за КОСА клипот за Цвеќе На Канџи може да биде за родендени, вечери, празници, се�

13х4 Чипка Фронтално Затворање Бран На Телото Транспарентна Чипка Фронтали Со Бебешка Коса Необработени Девствена Реми Човечка Коса Уво

DEN 639.84

●Материјал За Коса со Фронтално Затворање на Чипка : 100% необработено бразилско реми човечка коса 13х4 чи�

Јанинка 40 Спакувајте Големи Лакови За Коса 8 Навивачка Лак Носител На Конска Опашка Еластична Лента Скринчи Рефус За Девојки Женски

DEN 2.67

Што Ќе Добиете : овој пакет содржи 40 бели лакови за девојчиња, од кои секоја е околу 8 инчи; Доволна количи

Крпа за Коса од микрофибер,Обвивка За Крпи, 2 пакувања, Супер Абсорбента Брз Турбан За Сува Коса За Сушење Кадрава Долга Густа Коса

DEN 683.20

ЛЕСЕН за УПОТРЕБАуникатниот систем за извртување и јамка ја прави обвивката за крпи за коса што останув

Убава Предна Перика Од 22 инчи Со Бебешка Коса Црни Перики За Човечка Коса Филипинска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото боја 1б Исклучена

DEN 0.67

име на продавачот : Дајун, 100% Ппилипини Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, �

Тренингхед 28-30 Човечка Коса Манекенска Глава Фризерска Обука Пракса Стилизирање На Косата На Главата Козметологија Маникин Кукла Глава

DEN 3.33

Материјал : 100% Чиста Врвна Човечка Коса, целата коса е хемиски измиена и дезинфициранаве молиме бидете с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.