• Новак
2.625 x 9 инчи, 304 тркалезна шипка од не'рѓосувачки челик, ладно завршено

2.625 x 9 инчи, 304 тркалезна шипка од не'рѓосувачки челик, ладно завршено

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

304 тркалезна шипка од не'рѓосувачки челик625 (2-5/8 инчи). Должина : 9 инчи. Темперамент : Annealed. Заврши : Студената заврши. 304 легура од не'рѓосувачки челик е најшироко користена од челици кои се отпорни на не'рѓосувачки и топлина. Нуди добра отпорност на атмосферски услови, хемикалии, киселини и храна. Може да се формира и заварува. Хром-никел, не-стриптинг, аутентичен (не-магнетски).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Плоча од јаглеродни Влакна,Плоча Од Јаглеродни Влакна Со Висока Цврстина, Материјал Од Плоча Од Плочи Од Јаглеродни Влакна Со Светла

DEN 299.04

8 висока Јачина И Висока Ефикасност јачината На истегнување е неколку пати поголема од онаа на обичниот

Пазарна жица на Мерлин, кабел за кабел за плетенка од бакар 2м/6. 56ft Флексибилност голи метални плетенки со плетенка со неинсилирана жица

DEN 1.00

Кабелот со рамен затемнет бакар плетенка е изработен од висококвалитетна затемнета мека бакарна жица с

Пластичен лист поликарбонат 12 x 24 x 0,472 точен со еарулер филм, отпорен на тресење, полесен за сечење, свиткување, мувла од плексиглас.

DEN 799.84

Поликарбонат / Поликарб (исто така познат како Лексан или Макролон) е супериорен избор над Плексиглас (�

ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Бакарна Прачка Месинг Шестоаголник Н59 Месинг Прачка Цврст Материјал За Модел Авион Брод Автомобили Бакарна Фолија Одбор

DEN 0.67

Таа има добра обработка Со добра електрична спроводливост и топлинска спроводливост, одлична пластичн�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.