• Новак
SWEPET 131PCS поли -пиштол поставен со алатка за отстранување на ритам од 1 пар

SWEPET 131PCS поли -пиштол поставен со алатка за отстранување на ритам од 1 пар

Вреднување на стоката:
DEN 753.60

Пристапност
Во достапна форма

☛ 1, 【со 90 парчиња најлонски универзален комплет за асортиман на поп-рит】】 - Почитуван клиент, ако наидете на пластична занишка заглавена, не треба насилно да го отстраните производот, само нежно да ја туркате рачката на заниткувачот, а навртката може лесно да се отстрани Нашата алатка за пиштол со поли занитници ги постави сите големини на поли -навртки совршено во еден мозочен удар без да го менувате носерот. R5 X12 : 15 парчиња; R5 X12 L : 15 парчиња; R6 X12 L : 15 парчиња; R7x18 : 15 парчиња; R6 X17 : 15 парчиња. ☛ 2, 【Ергономски дизајниран】 лесен, дизајниран за една рака со еднократна работа без повторно засилување, само-прилагодување на вилиците помагаат да се постават навртките совршено во еден удар без повторно да се зафаќаат или предвреме да го кршат стеблото . ☛ 3, 【разноврсна алатка за пластична занишка】 - нема да ги оштети насликаните панели на вратите или лесно да се наруши автомобилската трим, универзалното носење во пиштолот за забивање за пластични занити од сите големини. Доаѓа со 40 навртки на полиоксиметилен (ПОМ) кои оставаат атрактивен, готов изглед со голема јачина и вкочанетост. ☛ 4, 【Алатка за отстранување на затрупаност】 - Користете ја алатката за отстранување на клипот на автомобили за автомобили ABN, пластична алатка за отстранување на клипот, универзална за автомобили, камиони, SUV, ATV и сите возила за брзо ослободување на панели на вратите и клипови со тапацир на вашето возило, на вашето возило, на вашето возило, За лесно отстранување на клиповите на панелот на вратите без да предизвикате оштетување. ☛ 5, 【Што добивате】 - Во овој комплет, ќе добиете пиштол за пластика за занитки од 1 парчиња, комплет за асортиман со полиоксиметилен од 90 парчиња и 40 парчиња полиоксиметилен (ПОМ) навртки : 10 секој од 5мм x 15,8 мм, 5мм x 17,2мм, 6,6мм х 17,2мм и 6,3мм х 25,2мм со вклучен 1 парчиња бесплатен отстранувач на прицврстувачи. Вкупно 131 парчиња во кутија, можат да ги задоволат сите ваши различни дневни потреби. ★ ★ SWPEET 131 PCS поли -заниткувачки пиштол сет со алатка за отстранување на закопчување од 1 парчиња, алатка за поли занитници за сите пластични занити Безбеден метал или пластични клипови отстранување ★ ★ ★ Зошто да не изберете нас? √ 1, ергономски ▶ Лесен, дизајниран за работа со една рака со еднократен без повторно засилување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет за алатки за прицврстување на ореви со рачен рачен сет за ритвер, 16 алатки за комплет за ривнут, рачно слеп ривертер со 110pcs навртки

DEN 518.40

TPR увезена гумена рачка, ергономскиот дизајн на рачката ви овозможува лесно да ја притиснете рачката, 50%

Scitoo 27PCS Автомобилски универзални алатки Притиснете и повлечете го комплетот за ракави, алатката за вметнување на алатката за отстранување

DEN 0.67

【Функција】 Наменета за отстранување и инсталирање на грмушки, лежишта и заптивки Секој штекер има дуп�

WDBBY 12V тестер за тестер на батерија за автомобили дигитален LCD дијагностички тестер на батерии автомобилски аналитичар за стартување

DEN 1.00

Специјални функции : Тест за батерија, тест за полнење Откривање во реално време на состојбата на батери

4x 140мм Флексибилен вентил за гуми за проширување на тркалата Транзит Адаптер за транзит + Прицврстувачи за проширување на вентилот

DEN 1.33

Практичност : 4 гуми вредни со 2 стеги, многу флексибилни и удобни За екстензии на вентилот на вентилот за

Schumacher SC1320 Целосно автоматски полнач за батерии, одржувач и автоматски десулфатор 6 засилувач/2 засилувач, 6V/12V - за автомобили, камиони,

DEN 676.80

Сигурна моќност : Доставува 6 засилувачи и 2 засилувачи одржуваат на автомобил, камион, SUV, RV и морски бате

4 -инчен влошки за полирање на супер дијаманти 6 чекори бакарна метална врска Влажна подлога за полирање за дискови за мелење мермер од

DEN 1.33

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

T-ya DC 24V 80W само-примирлива бустер за бустер дијафрагма пумпа за вода автоматски прекинувач за притисок 300L/ч за миење на автомобили

DEN 684.00

TYA DC 24 V 80 W самопримирлива бустер за бустер дијафрагма за вода автоматски прекинувач за притисок 300 L / ч з�

Favomoto 2pcs Владетел на владеење ТЕСТОР ТЕСТЕР ВИДОВИ кодирани точни гуми за калиперски капаци за гуми за мерење на гуми -мм, не'рѓосувачки мерачи

DEN 1.67

Алатка за мерка на гуми за автомобил Цилиндрична мерна шипка, тестот е поточен Мерач на абење гуми Кодов

Алатка за сепаратор на топката за топка за топка со топка од 32мм, алатка за отстранување на топката за раздвојување на топката за раце,

DEN 3.00

Големина на производот : Отворањето на вилицата на сепараторот на топката е 32мм (1,26inch), а прилагодливата

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.