• Новак
Габор Ројал Задева Слоевита Кратка Бушава Перика по Фризура, 2023 Пролетна Луксузна Колекција, Просечно Капаче, GL29-31SS Засенчени ' Рѓосани Костенливи

Габор Ројал Задева Слоевита Кратка Бушава Перика по Фризура, 2023 Пролетна Луксузна Колекција, Просечно Капаче, GL29-31SS Засенчени

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

БОЈА : Главната слика покажува GL29-31 SS Засенчена 'Рѓосана Костенлива Просечна Големина Капа; Напред 375", Круна 4", Тил 2. МАТЕРИЈАЛ : Изработен со ексклузивни флекслитни влакна На Канекалон Флекслит На Фризура. Лесни, фини, 24-негирачки влакна кои ја елиминираат тежината и волуменот без да ја жртвуваат покриеноста. РАЗНОВИДЕН СТАЈЛИНГ : Слобода за играње, поминување со прсти за исечена бушава, џез нагоре или носење мазно, Истрошување на лицето или со раб. Направете го тоа свое. КАРАКТЕРИСТИКИ : Капаче За Лично вклопување Со еластичен материјал за истегнување, продолжен преден дел од чипка, кадифени ушни јазичиња и продолжен кадифен тил со прилагодувачи. НАПРАВЕТЕ СЕКОЈ ДЕН ДОБАР ДЕН ЗА КОСА : бидете во чекор со трендовите за фризури што вклучуваат пара, периките со врвен квалитет на габор ви овозможуваат да ја промените фризурата исто толку лесно колку што ќе се премислите. Ако ви се допаѓа стил кој ви дава слобода да играте, само поминете со прстите низ скршените слоеви на оваа лесна, исечена бушава. Џез тоа или четка мазна. Парче надвор за да се создаде текстура. Истрошете го лицето или со раб. Направете го тоа свое.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Божиќ Нова Година Зимски Снегулки Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување

DEN 319.84

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Кликнете На ова Ќе Заштедите Повеќе, Додатоци За Коса Клип Во Човечка Коса Вистински Русокос Клип Во Екстензии за Човечка Коса 3 парчиња

DEN 982.40

Вистинска Човечка Коса : клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии за коса е направен од 100% вистинска човечка коса

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна спортска лента, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за коса

DEN 207.84

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

100 парчиња рамен дијамант, 12мм смола тркалезна светла рамен кристал за стакло Rhinestone занаетчиски додатоци за додатоци за декорација

DEN 136.96

Материјали со висок квалитет : тркалезни ригистони се изработени од смола, отпорен на 'рѓа и отпорна на а

Ерент Невестата Свадба Цвет Коса Чешел Сребрена Кристална Коса Парче Невестинска Коса Додатоци Бисер Лист Страна Чешли За Жени И Девојки

DEN 186.56

Свадба коса страна чешел за невестата и деверушите е направен од легура жица,бисер,кристал и цветАко са�

Божиќни Ленти За Глава Божиќни Ирваси Ленти За Коса Од Рогови За Жени КРИСТАЛ СРЕЌЕН БОЖИЌ ОБРАЧ За Коса Празнични Подароци За Додатоци

DEN 223.84

ღ Божиќни Ленти За Глава : Додадете малку празничен талент во вашиот ансамбл со овој сет од Три апсолутн

3д Бомба Навивам Четка За Коса 360° Тркалезно Стилизирање Четка За Коса Четка За Отплеткување Четка За Коса Салон За Четки Со Сферична

DEN 127.84

САМОСТОЈНО Стилизирање На Кадрава Коса : ова е четка за коса што може да се користи за САМОСТОЈНО различ�

Хемотон Скалпот Апликатор Скалпот Чистење На Косата Надразнување Чешел Шампон Диспензерот Скалпот Нега Чешел Скалпот Апликатор Четка За Нега

DEN 153.44

НЕРЃОСУВАЧКИ Челик,СИЛИКОН,СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Апликатор за чешел за коса : чешелот за апликатор за масло �

6 Спакувајте Шупливи Листови Алигатор Патка За Коса Клипови За Канџи Метални Шноли За Коса Слајд За Коса Стилски Стегач За Зафат За Жени

DEN 127.36

Едноставен, модерен и издржлив Материјал : изработен од метал Нелизгање : дизајнот На Забите може многу �

Бесни Бохо Лента За Глава Цветно Печатење Ленти За Коса Со Обрачи Со Лак За Коса Скринчи Со Набраздена Широка Лента За Коса За Жени И Девојки

DEN 3.33

Раширената лента за глава е лесна и многу удобна Рачно изработена од свила, оваа издржлива лента за глав

Длабока Бранова Чипка Фронтална Перика Човечка Коса 13х4 ХД Транспарентна Длабока Бранова Чипка Предни Перики Човечка Коса Перики За Црни

DEN 1918.24

? 13х4 ХД Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : Сите Наши Перики За Црни Жени Човеч�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.