• Новак
Аексит Добри Перформанси Моментални Прекинувачи Акција Нога Педал Прекинувач Нога Прекинувачи 250вац 10А

Аексит Добри Перформанси Моментални Прекинувачи Акција Нога Педал Прекинувач Нога Прекинувачи 250вац 10А

Вреднување на стоката:
DEN 285.12

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Нога Педал Прекинувач;Модел : ФС-1;Акција Тип : Моментално Тип на контакт : СПДТ (1НО 1НЦ);Номинален Напон / Струја : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250В 10А.Големина На Педалата (Прибл.) : 10 х 6,5 х 3см/3,9 "х 2,6" х 1,2 " (Л*В*Т); Вкупна Должина : 1М / 3,3 Стапки. Материјал : Метал;Боја : Црна. Нето Тежина : 314гр; Содржина На Пакетот : 1 х Нога Педал Прекинувач. Карактеристики добри перформанси површината ја подобрува безбедноста и го намалува заморот на стапалата.Работење без раце на рутери за маса, пили за лизгање, преси за дупчење, стругови и ротирачки алатки.Педала за прекинувач за моментален тип, притиснете надолу за да вклучите, подигнете ја ногата за да ја исклучите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лиобо Спортски Градници За Дишење Чувар На Градите Најлон Стрелаштво Покривка На Градите Стрелаштво Облека За Заштитник На Градите

DEN 186.72

Најлон И Кожа Произведено во САД или Увезено Се одликува со прилагодлив дизајн на бравата и еластичната

Силиконска Занаетчиска Подлога, Силиконска Подлога За Смола, Занаети, Лиење Течност 20х16 Нелеплив Силиконски Лим со Чаша За Чистење

DEN 287.20

●Мултифункционални Иновативни Уметнички Силиконски Душеци●Секој силиконски лим има 12 ткаенини за бо�

Младоженци колби Младоженци Предлог Подароци, 8 ПАРЧИЊА Кафеава Кожа Колба Од Нерѓосувачки Челик 8 Мл За Фаворизирање На Bенска Забава

DEN 1.67

70% Памук, 28% Полиестер,2% Спандекс, удобно, меко, дополнително мазно чувство и удобно за носење Чорап одгов

Мали Урни За Човечка Пепел За Тато Алуминиум Мал Спомен Урна Пеперутки Мини Урни За Кремирање За Пепел Спомен Пепел Спомен-Сребро

DEN 303.84

СОВЕТИ ЗА ГРАВИРАЊЕ : ве Молиме изберете го производот За Гравирање за да ги персонализирате вашите уни�

Lxsceto Бела Пеперутка Трендовски Симпатична Јасна Телефонска Кутија за iPhone 14 Плус 6,7 инчи Со Вграден Браник Заштитен Капак Отпорен на Удари

DEN 255.84

Quit Model®Компатибилен со i Phone 14 Pl(6,7 Инчи Големина На Екранот) ●Специјален Дизајн_ Симпатична трендовска ш�

Решетка За Складирање Алатки за осакатување, 64 ИНЧИ 4 пакувања шини &засилувач; 10 пакувања прилагодливи куки организатор на градинарски

DEN 1055.84

Организатор На Алатки за Двор за Гаража, вклучувајќи 4 Парчиња Тешки Алуминиумски Шини, Табла И 10 Парчињ�

Пијте Подлоги Апсорбирачки Природни Керамички Камени Подлоги За Шипки Поставени од 6-Египќани Ретро Стил Чаша Мат Со Поддршка Од Плута, Подароци

DEN 527.84

Материјал : Силна АПСОРБИРАЧКА КЕРАМИКА и ПОДДРШКА од ПЛУТА Апсорптивниот Материјал го штити вашиот ме�

Државно Знаме На Костарика Кутија За Ручек Бенто Отпорна На Истекување Контејнери За Храна Бенто Кутија со 2 Прегради За Канцелариски Работен

DEN 460.64

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

Вемун 16 парчиња Глава Виси Крпи Закачалки Легура Конектор Облека Нерѓосувачки Декор Кука Вилушка Облека Гроздобер Замена Додатоци

DEN 393.44

Столб за гардероба во плакарот : изработката е добра, носивоста е и нема потреба да се грижите за кршење �

Торбичка За Чување Ракави За Мобилни Телефони-Заштитен Капак / Ракав/Паричник/Џеб/Торба/Чанта За Картички Готовина ОЧИЛА ЗА Сонце УСБ Полнач

DEN 135.04

Почувствува Телефонски Заштитни Капаци Надворешни Димензии : H 7.5" / H 195mm x W 115mm, Внатрешни Димензии : H 7.0"

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.