• Новак
Magid J91-l Econowear Lite n Kool J91 за еднократна употреба јакна со предвремена фронт, 2xl, бела, голема

Magid J91-l Econowear Lite n Kool J91 за еднократна употреба јакна со предвремена фронт, 2xl, бела, голема

Вреднување на стоката:
DEN 1243.20

Пристапност
Во достапна форма

Бела, јакна за еднократна употреба Лајт Н Кол ткаенина. За еднократна употреба покритие и облека. За еднократна употреба покритие и облека. За еднократна употреба покритие и облека. Јакната на Magid J91 Econowear Lite N Kool обезбедува заштита од пункции, течни излевања и прскања. Направено од материјал Lite n Kool за општи апликации каде економијата, ладноста и удобноста се врвен приоритет. Оваа бела јакна е произведена од солза и отпорна на пункција полипропилен врзан. Јакните имаат предвремена фронт и се произведуваат на спецификациите ANSI/ISEA. 101-1993 стандарди. 25/EA по случај.Копус : Еластична облека Тип : Јакни Боја : Бела земја на потекло : САД-Предмет на Промена на материјал : лајт n кул шевови : серијална големина : голема без разлика дали е за тешка работа или светлина, еднократна употреба, употреба, употреба, еднократна употреба, употреба, еднократна употреба, употреба, еднократна употреба, Безбедносната облека во Магид е изработена од квалитетни материјали што ги одржуваат работниците безбедни и удобни во текот на целиот ден. Нашата облека за еднократна употреба на големо и покритие за еднократна употреба на Tyvek се дизајнирани за подобрена подвижност, заштита од загадувачи, опасни материјали и прскања, додека овозможуваат удобност и ефикасност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање Тампони

DEN 3.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Лесен преклопен преносен салон стол хидрауличен стол за бизнис или домашен стил за убавина стол за убавина продавница класичен стилски

DEN 0.67

[Мултифункција] Нашите хидраулични бербер столици имаат ротирачка функција што можете лесно да ги прил�

ТКС митлан 1 Еез Багаж Таг Црни И Сиви Шепи Приватност Корица Лична Карта Адреса Картичка За Патна Торба Куфер Куче Мачка Шепа Печатење

DEN 3.33

✈●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x Ознака За Багаж; Големина : Нашите ознаки за заоблени патни торби приближно мера�

Стерлинг заптивка и снабдување ORTFE247 Број 247 Стандарден тефлон О-прстен, Извонредна временска отпорност, Политетрафлуоро-етилен, 4-5/8

DEN 609.60

Стерлинг заптивка и снабдување, чистите тефлон опрстени се многу отпорни на екстремни хемиски напади и

Ефикасно тркало за мелење на дијаманти 100мм за карбид - 180 ретро смола врзана за мелење диск за мелење абразивно сечење тркало за заострување

DEN 203.68

Разновидна способност за мелење : тркалото за мелење на дијаманти може ефикасно да меле карбид и тврд че

Костлих Мијамо Огледало За Шминка Со Светла, Двострано Осветлено Огледало ЗА Зголемување 10X / 1X со 3 Режими На Осветлување во Боја, Огледало

DEN 431.84

● Двострано И Зголемување 10 X / 1 XÉЕдната страна зголемува 10 X, што може совршено да ви помогне при прециз�

Комплет За акупресурна Подлога И Масажа На Перници Тркалезна Акупунктура Акупресурен Душек За Ублажување На Болки Во Грбот И Вратот Ишијас

DEN 2.00

Со нетрпение го очекуваме вашето купување, ви даваме совршено искуство Совршено пакување, совршена лог�

Аексит генерички електрични јаглеродни влакна моторни четки за јаглеродни делови за поправка на вежба 33x11x7mm 5 пара јаглеродни влакна шипки

DEN 135.20

Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал Нето тежина : 56g; Содржина на пакет : 5 пара x четки

НЦ Облека Отстранување прашина Четка Електростатско Четка Четка Отстранување Четка Постави Облека Палто Леплива Адсорбирана Коса

DEN 1188.80

Четка за извлекување едно притискање и едно влечење без раце јасно Силно отстранување на влакна, чистит

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.