• Новак
Angoily 3 сетови HEX BIT зацврстена метална вежба бит вежба за метал за метални дупки за вежбање за вежбање за челик за вежбање, мултифункционални вежбачки битни комплетн?

Angoily 3 сетови HEX BIT зацврстена метална вежба бит вежба за метал за метални дупки за вежбање за вежбање за челик за вежбање, мултифункционални

Вреднување на стоката:
DEN 688.48

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален пренасочувач- Разновидност на употреба- 1/4 инчи Брзо ослободување на хексадецимални битови за возач на возачот се вклопуваат за електричен шрафцигер, шрафцигер за рака, електрични вежби за вежби за воздух Идеално за работа на возила, мебел за велосипеди. Составување/поправка на вашиот мебел на лесен начин. Комплет за битови за вежбање-изработен од челик со висок степен на хром-ванадиум, издржлив за трајна употреба. Поставени битови за вежбање- Усвојување на едноставен и удобен дизајн, овој производ исто така може да биде за некое време. Битови за челични вежба- Усвојување на едноставен и удобен дизајн, овој производ исто така може да биде за некое време. Зацврстени метални битови- Еден сет може да биде за инсталација на мебел, поправка на автомобили, фабрика за електроника, инсталација на канцеларија, инсталација на кујна и многу повеќе. Мултифункционален пренасочувач- Разновидност на употреба- 1/4 инчи Брзо ослободување на хексадецимални битови за возач на возачот се вклопуваат за електричен шрафцигер, шрафцигер за рака, електрични вежби за вежби за воздух. Идеално за работа на возила, мебел за велосипеди. Составување/поправка на вашиот мебел на лесен начин. Комплет за битови за вежбање-изработен од челик со висок степен на хром-ванадиум, издржлив за трајна употреба. Поставени битови за вежбање- Усвојување на едноставен и удобен дизајн, овој производ исто така може да биде за некое време. Битови за челични вежба- Усвојување на едноставен и удобен дизајн, овој производ исто така може да биде за некое време. Зацврстени метални битови- Еден сет може да биде за инсталација на мебел, поправка на автомобили, фабрика за електроника, инсталација на канцеларија, инсталација на кујна и многу повеќе. Пакетот вклучува карактеристики на битови со 60 x дупчење -боја : сребрени разновидни битни за вежбање -Материјална : хром -ванадиум челик возач бит сет Спецификација : 1,5мм, 2мм, 2 сет за бит за вежбање.

Главните карактеристики

1.5mm,2mm,2 Drill Bit Set.:
-Size:
6.00X1.10X1.10cm/2.36X0.43X0 impact screwdriver.
- With fine workmanship, simple in design and very practical in use, easily win your favors assortment steel drill bits.:
- One set can be for furniture installation, car repair, electronics factory, office installation, kitchen installation and more bit set.:
- Rust and resistant for increased durability in any condition, different specifications bits meet different needs reamer for diy.:
- The drill bit can lock screws precisely without damaging screws and screwdriver bits screwdriver bit set.:
- Made of high grade chrome-vanadium steel material, durable for lasting use drill bits for.:

Избор на клиент

Отмро Игла Валчести Лежишта, 5 парчиња Двонасочно лежиште 12мм Отвор 19мм Од 12мм Ширина Игла Ролери Игла Лежишта Лежишта Челик Индустриски

DEN 1.33

`+ГолеминаМодел : NK12 / 12 (I74", Ширина (C)= 12mm / 0 €Висок Квалитет Qлежиштето изработено од висококвалитетен че�

Американски држач за далечински управувач на автомобили со знаме со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори

DEN 343.84

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Организаторот за далечински управувач е изработен од PU, што �

Дома керамички пепелник со капаци, ветерници, држач за пепел за пушачи, десктоп пушење фиока за пепел за декорација на домашни канцеларии

DEN 627.36

Карактеристики на пепел : Појано, обоен изглед на дизајнот, убаво, замрзнато жито чувство, лесен за употр

Проленц 4 ПАРЧИЊА 2 6х5, 5 Растојанија На Тркала Адаптер Замена За Силверадо 1500 Тахо Јукон Секвоја Такома Растојанија На Тркала Адаптери,

DEN 0.33

[ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ] Тркала Растојанија Адаптери Замена За Силверадо 1500 Тахо Јукон Секвоја Такома А

SSSR USB КАБЕЛСКИ Лаптоп Компјутерски Кабел За Синхронизација На Податоци ЗА ЛЕДЕНО Пристаниште MB662USEB - 2s Двојна Залив Алатка-Помалку 3.5

DEN 1564.80

Влез : 100 V240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напо

Валиклуд Обетка Организатор Кутија Орнаменти Кутија За Складирање 2 парчиња Свадба Прстен Кутија Шарки Прстен Кутија Обетки Случај

DEN 132.80

кадифен, сунѓер Оваа кутија е совршена за примероци од производи за клиенти, продавајќи свои производи �

Xyyxdd тапа, басен тапа единечна рачка месинг за бања топла и ладна тапа тапа четка за четка за четка Хромирана златна вкупна должина

DEN 1264.00

ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите Ако и�

Завртете Ја Дупчалката Поставена 1,5-12мм Дупчалка Обложена Со Титаниум за Метална Алатка За Обработка на Дрво Алатки за Дупчење 13 парчиња

DEN 586.88

Индустриски Дупчалки Овој комплет за дупчалки е комплет со врвен квалитет кој е погоден за голем број з�

Шишиња со топла вода со покривка од лаванда цвеќиња вреќа за топла вода за олеснување на болката, бремени жени, подлога за греење на

DEN 1.67

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

ОКТИКС РЦ Алуминиумска легура на лопата Трактор 2,4G радио контрола 4 тркала далечински управувач булдожер 4WD предниот натоварувач

DEN 719.84

【Комплетни функции натоварувач на далечински управувач на легури】 Алуминиумскиот материјал, легурат�

КАТУР 270 парчиња Комплет За Конектор За Топлинско Собирање, Изолирани Приклучоци За Електрична Жица, Жичани Терминали Конектори За

DEN 447.84

[270 парчиња Комплет За Жица За Собирање Топлина] Изработен од висококвалитетно полиолефинско и топло то�

Кисебин 12х50 Монокулари За Возрасни Монокуларен Телескоп Со Висока Моќност со Држач за Паметни Телефони &засилувач; Статив За Дивиот Свет

DEN 3.00

€HD ЗГОЛЕМУВАЊЕ Q 12x зголемување и 50mm објектив објектив дијаметар монокуларен,обезбедува јасно,светла с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.