• Новак
Гезен Виткање Биро 40 Компјутер Биро За Домашна Канцеларија, Нема Собранието Канцеларија Биро Преклопен Едноставна Студија Пишување Маса Маса За Мали Простори

Гезен Виткање Биро 40 Компјутер Биро За Домашна Канцеларија, Нема Собранието Канцеларија Биро Преклопен Едноставна Студија Пишување

Вреднување на стоката:
DEN 2296.00

Пристапност
Во достапна форма

Не Е Потребно Склопување-бирото за преклопување е претходно составено и подготвено за употреба со едноставно вадење и отворање Заштеда на простор - кога не се користи, малото преклопно биро може лесно да се преклопи и може да се постави на кој било мал простор; создава удобен простор за учење, работа, играње, пишување или други цели. Цврст и Издржлив - преклопното компјутерско биро е составено од табла ОД МДФ и задебелена метална рамка, која може да издржи 110 фунти. Дури и по многу повторувања на преклопување, сепак може да се преклопи непречено без оштетување. Самолеплив Ремен За Лесно Носење-Користењето на самолепливиот ремен може да ја поправи рамката на бирото откако ќе се преклопи, возрасно лице може да го носи ова биро за пишување со едната рака. Одличен Дизајн-масата за преклопување може да се користи за многу намени; канцелариска маса, влезна маса, компјутерско биро, студентска маса и биро за пишување. Не е потребно собрание. Лесно за преклопување и складирање. П2 одделение мдф одбор. Водоотпорен и лесен за чистење. Возрасните можат да го носат со едната рака. Преклопена Големина : 40. Тежина на производот : 27 килограми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

СИМПЛИХОМ Харисон 36 Инчен Широк Квадратни Масичка За Кафе Лифт Врвот Складирање Османлиски, Коктел Потпирач За Нозе Столче во Тапациран

DEN 4784.00

Веганска Кожа ДИМЕНЗИИ : 36"W x 36"d x 16 РАЧНО КОНСТРУИРАНА со цврсто дрво, инженерско дрво и тапацирана со из�

ВЕЧЕЛО Модерни Крајни Странични Маси, Тркалезна Метална Фиока За Преклопување,Стабилна Ноќна Ноќ За Ужина На Отворено, Мал Простор,

DEN 3.33

Отстранлив послужавник и преклопливи штандови за лесно складирање Приклучна структура на фиоката и шт�

Стоечко Биро во Форма На Вока Л, 48 х 48 Инчи,Електрично Биро За Стоење Со Прилагодлива Висина, Биро За Седење Со Мемориски Контролер За

DEN 4799.84

Пространа Работна Површина Во Форма На Буквата Л4769 "" десктоп во форма на л, што обезбедува повеќе просто

канцелариски стол Мх Висок Грб Голема Големина Ткаенина Гејмерски Стол Со Потпирач За Нозе Задача Вртлив Извршен Компјутерски Стол Со

DEN 2.00

ОДЛИЧНА УДОБНОСТ : лесна можност да ја отстраните болката во грбот што може да ја доживеете поради седеч

Fitueyes Дизајн Мобилни Тв Штанд за 46 50 55 60 65 Инчен ТВ, Тркалање Тв Количка Кат Штанд Со Монтирање За Канцеларија Дневна Соба Хотел, Модерен

DEN 0.67

Лидер на трендовски И TVЕТСКИ ТВ штандови Иноватор на аудиовизуелно искуство ●Мобилен и Пренослив● со 4

Мудрост Ѕвезда Палто Лавици Самостојна, 12 Куки Палто Дрво Се Користи во Спалната Соба Дневна Соба Канцеларија, Палто Закачалка Држач

DEN 1.00

●Подвижно Дрво За Палто За Разлика од лавиците за палто што се монтирани на ѕид, оваа решетка за палто е

Канцелариски Стол, Столчиња За Биро, Мрежести Компјутерски Столчиња Со Тркала Ergономски Канцелариски Стол, Прилагодлив Стол За Вртливи Задачи

DEN 2.33

?●Ergономски Стол ● дизајнот На овој стол за домашна канцеларија целосно го прифаќа инженерскиот принци

Kesyoo дрвена кутија за складирање накит козметичка кутија пиратска богатство кутија градите накит организатор приказ за складирање куќиште

DEN 1.00

Можете да ги чувате вашите скапоцености во оваа кутија за накит во гроздобер стил Можете да го дадете ка

Модни џемпери за жени Среќни Божиќни букви Печати кошули со долги ракави на екипажот на екипажот, лабава обична мода есенски блузи

DEN 12.96

♫ Брз превозстандард : 714 дена. / Експедитирана : 35 дена ♫♫ дозвола за продажба, купете 2 заштеди по 12% на с

Креативна едноставност удобно удобно седиште, нето студентски стол HOME фотелја Трајни лесни за чистење на канцелариски стол мултифункционално

DEN 2296.00

5 високи квалитетни столици за вас удобен и здрав начин на живот Може да се премести, седиштето е светло,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.