• Новак
Списанија за тврд покраини, исфрлени, решетка

Списанија за тврд покраини, исфрлени, решетка

Вреднување на стоката:
DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

192 страници; Списанија за тврдокорди; Мрежа Поврзување : Смит ешиен; Мементо торбичка; Затворање : Еластичен опсег. 100% рециклирани врзива табли; Текстуална хартија овластена за FSC; Одржлива шумска хартија без киселина. Опис на производот Фаќајќи го вкусот на ситно ковано ренесансен стил на кожни врски, старо колексирано списание за кокошки списание му оддава почит на занаетот на деликатна златна алатка, првично донесена во Европа преку процут трговските патишта на исток. Безвременската убавина на античка кожна книга е донесена во денешноста на насловната на оваа сложено украсена, русет и златна тетратка. Сет содржи : 1x Бележник1x Memento Pouch1x маркер на лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатична кошула за геријатриска медицинска сестра, геријатриски состав за дипломирање, благодарност за кошула за идна медицинска сестра.jpg

DEN 1566.40

100% памук Направено во САД Смешна медицинска сестра подароци за жени мажи : Оваа медицинска сестра кошул�

Безбедност на MCR 6410SCHV Премиум дво-натопено Hi-Viz PVC Jersey наредени шкурка финиш машки ракавици со пластифицирана безбедносна манжетна,

DEN 776.00

Премиум двојно натопени ПВЦ машки ракавици со безбедносна манжетна се протега над зглобот за дополните

Среќата е градење на модели. Два тона 11oz кригла, чаша за градење модели, несоодветни подароци за градење модели, комплети за модели, модели

DEN 1204.80

Модел градење двоен кригла со кафе да му покаже на таа личност колку е посебен тој / таа, земи му ја оваа �

HTLLT убавина шминка огледало огледало ° ° преклопување принцеза огледало - носење на суета мирормометално огледало за спална соба за дневна

DEN 0.33

● Огледало за модно преклопување : HD огледало на жива, јасна слика, убава мултиагол, десктоп суета оглед�

Диск за сечење стакло од 4,5in за мелница за агол, диск за сечење дијаманти од 3 парчиња, со ануларна керамичка дијамантска пила сечило

DEN 185.60

[Сечење без чипови] 1мм ултра тенко сечило на пила, со униформа сила за мелење, добра пловност и нема оште

Чевли опфаќа еднократна употреба 100 парчиња 20 микрони за повторно користење на подигање на водоотпорен заштитник на подот и чевли за работно

DEN 1574.40

Материјал】 : CPE Дебелина】 : 20 микрони Еластична лента】 : Двојна гумена лента Флексибилна големина】 : 15,74

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.