• Новак
X-gree 3mmx5mmx70mm дијамантски обложен цилиндер глава поставена точка за мелење (3mmx5mmx70mm cilindro recubierto de diamante punta montada punta de molienda

X-gree 3mmx5mmx70mm дијамантски обложен цилиндер глава поставена точка за мелење (3mmx5mmx70mm cilindro recubierto de diamante

Вреднување на стоката:
DEN 117.12

Пристапност
Во достапна форма

Големина на главата : 5 x 21мм/0,2 "x 0,8" (d*l); Главен материјал : Метал, дијамант Содржина на пакетот : 1 x Поставена точка на дијамант; Име на производот : Точка поставена со дијаманти. Големина на дупче за дупчење : 3мм/0,12 “(г); тежина : 6g. Облик на главата : цилиндар; главна боја : сребрен тон (форма де ла Кабеза : цилиндро; главна боја : тоно плаедо. Вкупна должина : 70мм/2,8" (вкупно вкупно вкупно (надолжно вкупно : 70 mm / 2. Големина на главата : 5 x 21mm / 0.2 "x 0,8" (d*l); главен материјал : метал, дијамант. Содржина на пакет : 1 x Поставена точка на дијаманти; Име на производ : Подложена точка на дијамант. Вежба за вежбање. Големина на дупката : 3мм/0,12 "(г); тежина : 6g. Облик на главата : цилиндар; главна боја : сребрен тон (форма де ла Кабеза : цилиндро; главна боја : тоно платово. Вкупна должина : 70мм/2,8" (вкупно должина : вкупно : Долто : вкупно : Долто : Долто : Долто : Долто : Долто : Долто : Долто : 70 mm / 2. 3mmx5mmx70mm дијамантски обложена цилиндер глава монтиран точка за мелење на битдиамонд обложена глава. карбид во керамика, стакло, скапоцен камен, легура и многу абразивни материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Руски Производител На Равиоли Кнедли Мувла, Производител На Пелмени, 37 Дупки Алуминиумска Легура Пелмени Метал Мувла, кујна руски

DEN 1.67

ТОА ОД МАТЕРИЈАЛОТ КСУКА И ОДДЕЛОТ ТАЛЕНКЕБ Чекор 1 Расукајте го тестото За пециво Чекор 2 Брашно калапо�

Томас ЕКОМ ХФБЧ-РГ-Т0-А0-БФ-РГ Индустриски Полиуретански Стол Со Висока Висина На Клупата Со Црна Најлонска Основа Без Навалување Без Раце,

DEN 1.67

Изработени од полиуретан Опционалното навалување на седиштето обезбедува навалување на заклучување о�

Неонски Пиво Знаци ЛДЏ Шарени Рачно Изработени Стакло Едрилица Неонски Бар Знак За Ѕид Декор, Неонски Светлосни Знаци За Пиво Бар Клуб, Кабана

DEN 2.00

ЗНАК ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Ова е вистински неонски знак Неонските знаци имаат топол хипнотизирачки сјај И СЕ

Јаптес Корпа За Отпад Од Дрво Мала Корпа ЗА Отпадоци 14l За Канцелариска Корпа За Отпадоци Декоративна За Бања Спална Соба Кујна Хотел|Складирање

DEN 374.40

Издржлив Материјал : корпата за отпадна хартија е изработена од пластични материјали, компактна, издржл

Заштитник на компјутерскиот екран на Келунис за очи, заштитник на екранот за блокирање на сина светлина, панел за акрилик анти-УВ и

DEN 0.67

[Антисина светлосна панел] Овој панел за заштита на синиот светлосен екран може да постигне стапка на бл

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.