• Новак
Длабоки Вештачки Лакови Капчиња Коса 7 Пакувања Меки Божици Лоци Капчиња Плетенки За Црни Жени 24 Инчен Длабок Бран Претходно Јамка Капчиња Коса Екстензии

Длабоки Вештачки Лакови Капчиња Коса 7 Пакувања Меки Божици Лоци Капчиња Плетенки За Црни Жени 24 Инчен Длабок Бран Претходно Јамка Капчиња

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Долготрајна И Мала Тежина Без Чешање, Без Заплеткување, Без Пролевање. Мека И пријателска За Кожата. Здрава и Без мирис. Природен И Стилски Изглед. Навивам завршува, не е лесно да Се Подели Нејасни. Заштитна Фризура. Може да се Користи во Сите Ситуации во Секојдневниот Живот. ?Одличен Квалитет : Длабоки Вештачки Лакови Косата Со Капчиња Е Изработена Од Висококвалитетни Синтетички Влакна Отпорни На Пламен Со Ниска Температура, Природен Сјај, Светлина И Мекост, Без Мирис На Хемикалии, Без Штета На Кожата, Совршена Дебелина, Без Пролевање, Ниско Одржување И Долготрајно. ?Автентичен Изглед : Нашата Коса Со Капчиња Е 100% Рачно Изработена, Што Резултира со Нерамномерна Шема на Виткање Која се Состои од Уникатни Свиоци и Кадрици. Со Супер Реален И Природен Изглед, Ќе Добиете Многу Комплименти Со Оваа Кадрава Коса. ?Пакувањата со големина 7 доаѓаат во 1 многу и тежат вкупно 420 гр. Количина : 1 пакет=15 влакно, обично 5-6 пакувања прават целосна глава. Опции за боја : 5 бои, повеќе бои се на пат. Пакет : 7 Пакувања/многу, 1 Премиум Капчиња Игла. Нема Мирис, минимално пролевање. Не се лути и не се разоткривај. Траат долго и може да се мијат и повторно да се користат околу 5 пати. Забелешка : мала разлика во бојата помеѓу различни монитори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

13х6 Чипка Предна Човечка Коса Перика Природна Црна/Сина Боја Перика Со Бебешка Коса Перики За Замена На Коса Природен Бран Вода Бран 150% Густина

DEN 4335.84

??€Големина На капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина ве молиме контакт�

ПОНЕДЕЛНИК ЗА НЕГА На КОСА Мазен Шампон 12оз за Пржена, Груба И Кадрава Коса, Направен Од Кокосово Масло, Шеа Путер, & засилувач; Витамин

DEN 2.33

МАЗЕН ШАМПОН : оваа наградувана формула помага да се додаде мекост и форма на кадрави, брановидни и прже�

Среќен Божиќ Зима Снег Пејзаж Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши,

DEN 3.00

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Мулти Боја Куче Коска Коса Клипови Вештачки Куче Коска Коса Клипови Божиќ Косплеј Костим Партија Женски И Девојки' Коса Додатоци Салон За Убавина

DEN 852.80

Материјал : Употребата На Пластичен Материјал Е Направен, Не Е Лесно Да Се Скрши, Мазна Површина, Носат Н�

Вратоврски За коса Бенд Женски Нараквици За Вратоврска За Коса Држачи За Опашка Додатоци Гумени Ленти За Коса, Чкртаници За Девојки

DEN 0.33

[Супер Удобна Еластична] Супер удобни еластични ленти за женска коса, јажињата за врзување на косата мож

20 парчиња стилизирање на косата за стилизирање на косата, ролери за коса, ролери за коса и 20 парчиња пластични ролери за жени за женски девојки

DEN 271.84

Она што ќе го добиете : Секој пакет вклучува 20 парчиња ролери за четки за стилизирање на коса и 20 парчиња

6 Парчиња Кадифени Плетени Ленти За Глава Нелизгање Мека Лента За Коса Густа Шминка Лента За Глава Вкрстена Коса Обрач Додатоци За

DEN 255.84

Информации за производот : ќе добиете 6 парчиња кадифени ленти за глава, вклучувајќи 6 бои, црна, бела, црв

Професионални Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Бура Бранови Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки Отпорни

DEN 1.67

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Ноќта На вештерките Пајакот Лилјак Удира Коса Клипови Барети иглички | Мини Ноќта на Вештерките Удира Фиба Коса Клип Со Цвет на неа За Ноќта

DEN 2.33

Пакетот Вклучува : 3пакувани Шишки фиба, со мал пајак од цветни лилјаци на неа, има и слој чипка обвиткана

Виткање стапче за коса, виткање со железо, прилагодлива керамичка турмалин, виткање на буриња, виткар за коса, со 14 поставки за температура

DEN 0.33

14 Поставки за топлина од 80 ° C до 210 ° C Дигиталниот дисплеј со задното осветлување ви кажува работна темп�

Нова Лале Коса Ноктот Цвет грејс Ајкула Клип Главата Гроздобер Конска Опашка Канџа Клип F4G8 Трендовски КЛИП ЗА КОСА коса сладок Скапоцен Камен

DEN 3.00

?●Рачно Изработен Уникатен Дизајн●нашите екстра големи клипови за канџи се дизајнирани со 9 форми на ц�

3 Спакувајте Разнобојни Нелизгачки Ленти за Глава За Жени Девојки. Еластична Густа Лента за Пот За Жени, Трендовски Ленти за Глава. Елегантен

DEN 95.84

лентата за глава е изработена од најквалитетен материјал, што ја прави нашата обвивка за дишење лентата

СУЈА Микро Јамка Екстензии За Човечка Коса Најтемна Кафеава Микроврска Екстензии За Коса Човечка Коса Права Микро Врски Екстензии За Коса

DEN 671.84

Суја се фокусира на производство на висококвалитетни производи за човечка коса,нашите производи вклуч�

Longаја 24 Долга Стрејнгт Синтетичка Шапка За Коса За Жени Прилагодлива Бејзбол Капа со Екстензии За Коса Прикачена Природна Перика За Жени

DEN 1.67

Материјал И Карактеристики Оваа Бејзбол капаvаја Со коса со долг прав стил е долга околу 24 инчи и тежина

Професионална Берберска Кејп-Салонска Наметка со Предвремено Затворање - Најлонска Наметка За Сечење Коса, Фризерска Наметка - 59 х 51 ,

DEN 200.80

Магицоне Водоотпорните Професионални Берберски Наметки се изработени од мек, лесен, водоотпорен И издр

Хавајски Свиленкасто Отсуство Во Регенератор Кератин Масло Разлетување-Бесплатно 32 мл - Збогатено Масло Од Јојоба - Оштетен Раствор на

DEN 351.20

ХАВАЈСКИ СВИЛЕН ЧУДОТВОРЕЦ 14во1 е уникатно решение За Нега На Коса што ја третира целата коса ова се сит�

СОЛУСТРЕ 2 парчиња Турција Сино Зло Око Клипови За Коса Шамија Гроздобер Сјај Кристал Ѓаволски Очи Ретро Шноли Шноли За Женски Накит За Глава

DEN 2.67

Користете ги за да создадете свој изглед за убавина и да ја направите вашата фризура уште послатка Укра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.