• Новак
PH1 на Tournevis Ph1 Pose vis ampreinte fente et phillips

PH1 на Tournevis Ph1 Pose vis ampreinte fente et phillips

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Тип на совет : Филипс. Големина на чип : PH1. Тип на возач : Завртки за завртки. Должина на сечилото : 5,9 инчи (150 мм). Севкупна должина : 10,2 инчи (260 мм). Тип на совет : Филипс. Големина на чип : PH1. Тип на возач : Завртки за завртки. Должина на сечилото : 5,9 инчи (150 мм). Севкупна должина : 10,2 инчи (260 мм). Tournevis ph1 pose vis empreinte fente et phillipsdescription : Истурете ampreinte fente et phillips. Pose-vis et vissage avec le même outil. Le Guide est manoeuvrable avec le pouce, le ressort Retient la vis sur la lame.informations : a (mm) : -e (mm) : -L (mm) : 260 L1 (mm) : 150phillips (NO) : ph1poids en грама е) : 96.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Абоофан Мантел декор слама венец ратан венец прстен слама обрач прстен Божиќ пред врата венец Божиќ венец за цветни занаети дома

DEN 3.00

Овој DIY прстен венец може да се користи за дома, канцеларија, ресторан, влезна врата, wallид, прозорец, град�

сења Голема Кошница За Перење Шопинг Торба За Облека Што Се Преклопува Склопувачка Ткаенина За Перење Ја Попречува Преклопната Корпа

DEN 2.67

€Дизајн на рачката : оваа обложена метална жичана корпа доаѓа со ткаенина заедно со странични рачки за �

USB Нога Педал КОМПЈУТЕР Тројна Нога Прекинувач, Програмабилни USB Контрола НА Нозете Тастатура Акција Прекинувач Педалата КРИЕШЕ,

DEN 533.92

USB Педалата За Прекинувач Со Тројно Стапало : Усвојува жична USB врска, поддржува три клучни сопствени про

Молекуларни Биопроизводи 3151-Уметност За Човечки РЕСУРСИ Нефилтриран Врв На Пипета, Решетка Со Шарки, Стерилна, Продолжена Должина, 1250 €l,

DEN 6233.12

Целосниот избор на нефилтрирани и специјализирани совети обезбедува докажан квалитет на уметност, пер�

Womenените санитарни салфетки влошки за чанти дами менструална чаша торбичка девојки преносен период тампон за складирање торба бонбони

DEN 234.56

【Висококвалитетни материјали】 санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за крзн�

AIRDOCTOR AD3000 Вистинска Замена На Филтерот - Една Година Комбо Пакет Вклучува: Еден Ултрахепа Филтри &засилувач; Две Јаглерод / Гас Стапица/VOC

DEN 639.84

Забелешка : На вашиот прочистувач на воздух Може Да се користат Само Вистински Ултрахепа Филтри за Возд�

Абукаки Игри Џојстик Преносни Ручек Торба Изолирани Оброк Торба Еднократно Ручек Кутија Игра Цитат И Велејќи Кулер Торба Храна Контејнер

DEN 3.33

Висок Квалитет : Изработена од издржлива Оксфордска Ткаенина и нетоксична алуминиумска фолија, мала те�

OneWayTech користи Збор Црвени Пликови Среќни Пари Џебови Хонг Бао За Свадба Свршувачка Церемонија Невеста И Младоженец Подарок 10 Парчиња

DEN 2.67

[Вовед во производот] : тој е цел црвен картон; моделот на кругот претставува совршенство, во кругот има ц

Цртани верверички смешни коски Кина Декоративна чинија тркалезни керамички плочи занает со приказ за домашна канцеларија wallид декорација

DEN 1.67

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа плоча за декорација на коски од Кина е изработе�

Хаоктсб Челична Топчеста Челична Топка 8мм, Железна Топка, Специјална За Натпреварување, Челично Зрно, Тркалачка Топка 8ММ Челична Топка

DEN 3.33

Површината на челичната топка е мазна и рамна, без преостанати бруси и малку парчиња Делот за челична то

НДЈКИ Нерѓосувачки Челик 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување Рачен Зглоб за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3 ЧАСОВНИК За Часовници

DEN 396.00

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

СНКБ 20 22 26мм Брзо Ослободување Лесен Ремен За Гармин Феникс 7 7Х 7С 6Х 6 Про Феникс 3 3хр Силиконски Ремен За Гармин Феникс 5Х 5Х 5Х Плус

DEN 240.80

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Плочини за приказ - држач за држачи на штанд на штанд на плочата со железо, држач за сликање на слика за слики | Фотографија | Декоративна чинија

DEN 127.68

Квалитет со висок степен : штандот за приказ на плочата е направен од студиски и густ метален материјал �

Куркија 4 Ролни 10мм Бела Табла Линија На Лента За Суво Бришење Лента За Графички Графикони Лента За Обележување На Мрежата, 217 Стапки

DEN 143.84

Вклучен Пакет : Лента Со Пинстрип 4_ Големина на лента За изготвување : 10ММ ● 66М / 0,39 " € 217 Стапки (Ширина*Д�

Лунарна Торба За Перење Пејсли, Ориентални Лисја Средно Народно Повторување Во персиски Стил Бохо Инспирирана Уметност, Корпа За Попречување Со

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.