• Новак
Лорен Бакал 11х14 Фото #5C

Лорен Бакал 11х14 Фото 5C

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Професионално обновено, архивско преработено препечатување Одличен квалитетна фотографија. Испратен во плик со картички со тешки табли за да се обезбеди безбедно пристигнување. Прави одличен подарок. 100% гаранција за задоволство. Ова е одлична фотографија од 11 x 14 отпечатена на премиум фотографска хартија. Сликата е отпечатена со целосна рамка без сечење. Beе има различна количина на бела граница околу секоја слика врз основа на пропорциите на оригиналната фотографија. Оваа висококвалитетна фотографија е современо препечатување направено директно од дигитално скенирање со висока резолуција на гроздобер фотографија. Фотографијата е со најдобриот архивски квалитет. Сите авторски права ги задржуваат нивните соодветни сопственици. Ниту една права не се доделува или имплицира освен за лична употреба. Американската галерија со слики има илјадници одлични фотографии на современи и историски теми за продажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Арџун Бели цвеќиња Елегантна модерна слика, фолија злато рустикално сликарство 40 x20 и лајт -океански светилник за сликање на палми

DEN 2.33

1 Сликање на бели цвеќиња 40 "x20" +Сликање на светилникот на океанот на океанот 12 "x16" x 3 панели Orignal wallидна ум

Гроздобер метал знак за калај, тапан поставен плакат за тапани јас уништувам тишина, домашна порта градина барови ресторани кафулиња

DEN 0.67

Големина : Овој калај ги потпишува големината 8x12 инчи (14см x 20 см) Лесен за инсталација : Преддупчат дупки

Уметнички постер жена по бања сликање платно печатење платно wallидни уметности за печатење за wallидни декор декор за спални подароци

DEN 1.67

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Бања слика wallидна уметност рустикална фарма куќа wallид декор стар штала постер земја бања wallидна уметност масло сликарство wallиден пејзаж

DEN 222.40

【Стара големина на wallидот на штала】 : Оваа стара artидна уметност на штала мери 24x16 инчи (60х40 см) без рамка

Фотографија на историски производи: Абе што се поврзува со неговиот значително именуван кабинет, Бенет, Блер, Чејс, Дејвис, 1864 година

DEN 620.80

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Абе што се поврзува со не�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.