• Новак
Zoeller-PB0512A053-208 до 240/480VAC Отворена пумпа за бустер со повеќе фази, 12-фаза, 3/4 NPT големина

Zoeller-PB0512A053-208 до 240/480VAC Отворена пумпа за бустер со повеќе фази, 12-фаза, 3/4 NPT големина

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Техничка спецификација ставка повеќе-фаза бустер пумпа за засилување на пумпата со повеќе фази на пумпа за пумпа Техничка спецификација ставка повеќе-фаза бустер пумпа за засилување на пумпата со повеќе фази на пумпа за пумпа. Техничка спецификација ставка за повеќе фази на пумпа за бустер пумпа за бустер, мулти -фаза бустер пумпа HP - пумпи 1/2 напон - пумпи од 208 до 240/480 VAC фаза - пумпи 3 Големина на излез - Пумпи 3/4 NPT Големина на влезот - Пумпи 3/4 NPT Макс. Притисок - Пумпи 132 ПСИ Број на фази - Пумпи 12 Материјал за куќиште - Пумпи за леано железо Моторно куќиште - Пумпи отворено пумпа за монтирање на пумпа за монтирање хоризонтална или вертикална со влез надолу засилувачи 3.5/1,75 gpm @ 10 psi 10 работен материјал, норл, норил, необичен тип на мудл затворен максимум. 140 степени f заптивка материјал јаглерод/керамика, буна N, монтажа од нерѓосувачки челик леано железо, не'рѓосувачки челик, термопластичен кондензатор на кондензатори на мотор-старт-понатаму Должина на гаранција 1 година. Ширина 6-1/2 Висина 9 Вид на лежиштето на топката за топка Континуирано Hz 60 моторни амбиентални температури. Оценка 65 степени C Вршење на вшмукување 0 ft.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Syzhiwujia завртка и орев сет 304 не'рѓосувачки челик отворен тип половина шестоаголник рамна глава навртката навртка, отворена половина шестоаголна

DEN 0.33

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

22 Џои Логано Кутија За Ручек Изолирана Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба Унисекс Преносна Торба За Торби Контејнер За Храна

DEN 159.84

[Материјал] : оваа preономска торба за подготовка на оброци е изработена од полиестерска ткаенина отпорна

Компресија градник женски цврста боја сјајно долна облека Мали гради собрани врвни удобни дишења без челик прстен жени градници притискање

DEN 39.84

Боја препорачуваме да земете една големина за цел ден удобност За целосни трансформации на телото, пове

Облека за складирање облека за складирање решетки за складирање на фиоки за панталони кутии кутија кутија за домаќинство и организатори

DEN 387.20

100% нето предиво 【Материјал со висок квалитет】 Нашата кутија за складирање на преклопување е изработен

Гелтдн Место Заварување Место Заварувач Преносни 6 Брзини Прилагодливи Мини Место Заварување Машина за 18650 Батерија Место Заварувач

DEN 2.67

Мини заварувач со висока излезна моќност, погоден за брзо заварување 0,10,15 мм никелирана челична плоча и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.