• Новак
Џон Фрида детоксикација &засилувач; Поправка Маска За Коса Маска 250мл За Сува, под Стрес &засилувач; Оштетена Коса Со Канабис Сатива Семе Масло &засилувач; Авокадо

Џон Фрида детоксикација &засилувач; Поправка Маска За Коса Маска 250мл За Сува, под Стрес &засилувач; Оштетена Коса Со Канабис

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Негување маска за поправка на косата за интензивна влага и длабоко уредување Интензивно грижлива формула ја храни косата за итна ревитализација. Безживотната, досадна коса е натопена со нова енергија и видливо поправена. Со Канабис Сатива Семе Масло И Авокадо. За Сува, Под Стрес И Оштетена Коса. Вашата коса е изложена на многу секојдневни предизвици, што може да направи да изгледа под стрес и безживотно. Стајлингот, таложењето на производот и влијанијата од околината може да ја затегнат косата и да го намалат ефектот на грижливите состојки. Колекцијата За Детоксикација И Поправка На Џон Фрида ја ослободува вашата коса од несакани нечистотии и создава совршена основа за видлива поправка и итна ревитализација. Трансформирајте ја сувата, нагласена коса во здрав изглед на коса полна со мазност и сјај. Маска за детоксикација и Поправка со масло од семе од канабис сатива и авокадо, обезбедува интензивна влага и длабоко уред за коса со здрав изглед. Со масло од семе од канабис сатива и негување авокадо. Како Да Се Користи : Мазна маска преку чиста, влажна коса, концентрирајќи се на краевите. Оставете 3-5 минути и потоа добро исплакнете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кристална Коса Додатоци, Клипови Шноли, Клип Плоча, Фиба Назад Главата Шамија Кристал Фиба Клип Елегантен Лак Коса Додатоци Пролет Клип (Боја

DEN 1.67

Брилијантен, со прекрасен сјај Добро дизајниран и вреди да се има Силен и издржлив со долготраен сјај...

АДРИОН Пастелни Врски За Коса За Жени Девојки 150 Пакет, Носители На Конска Опашка Еластични Ленти За Коса Безброј Опашки За Опашки За Коса

DEN 143.84

40% ПОСИЛНИ ВРСКИ ЗА КОСА : јадрото на Држачите за Конска Опашка е природна емулзија, На Лентите За Коса им

150 Парчиња Топлински Штитници За Продолжување На Косата со 30 Парчиња Штипки За Коса, Тркалезни Кружни И Единечни Разделувачи На Штитници,

DEN 191.84

150 Парчиња Топлински Штитници 30 Парчиња Клипови За Коса.12 Парчиња прст креветчиња Транспарентен пвц обе

Француски Игла За Коса Метални иглички за коса Во Форма На Буквата У-француски иглички за густа коса-Елегантна вилушка За Коса игла

DEN 1.00

Пакетот Вклучува : овие француски пакети за иглички за коса содржат 4 Парчиња иглички за коса Во Форма На

Бербер Кејп Професионален Салон Наметка За Сечење Коса Со Прилагодливо Затворање Фризерска Фризура Наметка За Домашен Салон Стилист

DEN 271.84

Марка : Лианмеи Име на производот : фризура кејп Материјал : полиестерска ткаенина Големина : 140 168см / 55

24 Парчиња Цртан Филм За Ноќта На Вештерките Клипови За Коса Лилјак Тиква Дух Капа За Мачки Дизајн Иглички За Коса Додатоци За Коса Реквизити

DEN 82.24

Полн со вибрации За Ноќта на Вештерките : постојат 9 различни стилови на клипови за коса во класичниот ди

ДОИТУЛ 16 Парчиња Маска За Убавина Обликувач Лак За Коса Фризерски Лак За Лице Покривка За Лице Фризура Заштитник За Лице Фризура Заштитен

DEN 1.00

Заштитник За Лице Со Спреј за коса : Фризерството За Очи на Лицето може ефикасно да ја намали косата од п�

Барокен Црн Бисер Иглички За Коса Сребрен Кристал Парчиња Коса Кристален Лист Вечерна Забава Додатоци За Коса За Жени И Девојки

DEN 159.84

Барокните парчиња коса се направени од мека и издржлива легура,кристал и бисер,нема да избледат и скрша�

ЛЕОСА Директно V Дел Перика Синтетичка Коса Надградба U Дел Коса Перика За Црни Жени Црна Половина Перика Долга Директно V Форма Перики

DEN 507.20

€Перики Предност●Нов Дизајн V Дел Коса Перика, Без Лепак, Без Изоставам и Не Шие Во Не Е Потребно Капаче

Ребека Мода Косплеј Перики-Кралската Сина Перики Со Удира Човечка Коса 16 Директно ЧОВЕЧКА Коса БЕЗ Лепак НОСАТ И Одат Перики Косплеј Бои Човечка

DEN 639.84

?●Висококвалитетна Човечка Коса●100% бразилска девствена човечка коса прави перики, ултрамека должинат

Новерлиф Фризерски Држач За Алат, Мултифункционална Отстранлива Голема Кутија За Складирање, Фризерски Чешли Клипови Ножици Организатор На

DEN 463.84

Совршен подарок за фризер и декор на вашиот фризерски салон Чувајте стабилно на која било рамна површин

12 парчиња / Поставете Шарени Клипови За Коса Прекрасна Пеперутка Држејќи Ја Косата Држете Клип Дел За Коса Стеги За Нокти Фризерска Алатка

DEN 2.67

Клипови за коса : клиповите за коса од 12 парчиња имаат уникатно, флексибилно заби на рабовите, што автома

Скринчи За Коса, 12 Парчиња Мека Коса Остри Меурчиња Еластични Ленти За Коса Врски Додатоци За Коса Од Крофни За Жени Држач За Опашка

DEN 135.84

Серија со темна боја , 12 различни гроздобер стил(црна, темно зелена, темно сина, сива, морнарица, кафе, кам

Чешел тренер од не'рѓосувачки челик не'рнтирана парчиња тренинг со пеперутка чешел за почетник, чешел за обука на пеперутка, алатка за

DEN 1545.60

Карактеристики : Челик за преклопување на челик може да ги реши проблемите што ги носи решетката, да исп�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.