• Новак
Хоризонт Забрането Западно Стандардно Издание-PlayStation 5

Хоризонт Забрането Западно Стандардно Издание-PlayStation 5

Вреднување на стоката:
DEN 902.40

Пристапност
Во достапна форма

Епска Акција/РПГ Авантура : Храбар експанзивен отворен свет-откријте далечни земји, нови непријатели, богати култури и впечатливи ликови. Величествена граница-истражете ги бујните шуми, потонатите градови и високите планини на далечната Иднина Америка. Соочете се со нови опасности-вклучете се во стратешки битки против огромни машини и монтирани човечки непријатели користејќи оружје, опрема и стапици изработени од спасени делови. Откријте зачудувачки мистерии-откријте ја тајната зад претстојниот колапс на Земјата и отклучете скриено поглавје во античкото минато. оној што ќе ја промени Алој засекогаш. Придружете Се на Алој додека таа се храбри На Забранетиот Запад-величествена, но опасна граница што крие мистериозни нови закани. Истражете ги далечните земји, борете се со поголеми и повозбудливи машини и наидете на зачудувачки нови племиња додека се враќате во далечниот иден, пост-апокалиптичен свет на Хоризонтот. Злобните бури и незапирливата лошо влијание ги опустошуваат расфрланите остатоци од човештвото, додека страшните нови машини ги шетаат своите граници. Животот На Земјата се движи кон уште едно истребување и никој не знае зошто.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Моко Случај ЗА Кожата НА КОНТРОЛОРОТ PS5, Силиконски Капак На Кожата Со 8 Капачиња за Држење На Палецот, Случај Против Гребење Со Апсорпција

DEN 255.84

?●Совршено Совпаѓање Q : Совршено компатибилен СО PS5 Безжичен Контролер, дизајниран со специјално поста�

Ps5 Прашина Покритие, Водоотпорен Прашина Штитник За DualSense 5 Конзола, Покритие Ракав За Playstation 5 Конзола Дигитално Издание &засилувач;

DEN 1593.60

Овој капак за Прашина е специјално прилагоден за конзолата SONY Play Station 5 Плејстејшн 5 Ракавот за Прашина е

Вен Ксинронг Контролер зафаќа покривка за PS5, силиконски анти-лизгање на кожата на кожата за контролорот PS5 со 8 затегнувања на палецот

DEN 1254.40

Премиум материјал : Оваа обвивка за контрола на контролорот PS5 е изработен од висококвалитетен силиконс

Симпатично геј срце со текст целосен заштитен дизајн на покритие на кожата на налепница за завиткување на налепница компатибилна

DEN 335.84

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Дизајн на глава за глава официјално лиценциран фудбалски клуб Јувентус, црна мермер уметност винил лик налепница за налепници игри, декларирана

DEN 1.33

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на фудбалскиот клуб Јувентус Ултратенка и супе�

Tyrannosaurus со еднорог рог целосен заштитен дизајн на покритие на кожата на налепница за завиткување на налепница компатибилна со PS5 конзола

DEN 2.00

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Приклучок За Станица за полнење 2023 за Контролори на Psvr2 Sence, Држач ЗА Магнетен Полнач VR2 СО Led Индикатор За Полнење Додатоци Комплет

DEN 319.84

Хонгхао Фокусирајте се на Дизајнот и Производството НА Станицата ЗА Полнење PSVR2 и Префрлете Спортски До

Симпатични панди и бамбус целосна заштитна дизајн на покритие за покривање на кожата, налепница за декорација, компатибилна со конзолата

DEN 1.67

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Сикемај Силиконски Печатење Покритие Кожата ЗА PS5 Dualsense Контролор Зафат, Заштитни Случај За Playstation 5 Додатоци со 10 Палецот Зафат Капи

DEN 1091.20

?②Особено Дизајнирана Кожа ЗА ЗАФАТ НА КОНТРОЛОРОТ PS5● конкретно дизајнот на моделот доаѓа од SIKEMAY, сов�

Плочи За лице Покриваат Панел За Обвивка НА Кожата ЗА PS5 Конзола, Заштитна Обвивка На Предната Плоча За PS5 Конзола, Издание На Дискови

DEN 0.67

Висококвалитетна Замена Тврда обвивка НА предната плоча ЗА PS5 Забелешка : дигиталната верзија не е комп�

7 Парчиња Силиконски Приклучоци За Прашина Компатибилни Со Ps5 Дигитален & засилувач; Капак За Прашина На Конзолата За Издание На Диск, USB

DEN 143.84

●Компатибилност●Овие приклучоци против прашина се компатибилни со портите На Playstation 5 Дигитален 1* ИНТ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.