• Новак
150мм дијамантско мелење тркало со висока цврстина мелење тркало за кварцно камена мермер гранит керамика

150мм дијамантско мелење тркало со висока цврстина мелење тркало за кварцно камена мермер гранит керамика

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Премиум материјал : Ова тркало за мелење е изработено од висококвалитетен дијамантски материјал, кој е тврд и издржлив, отпорен на 'рѓа и отпорен на абење и има долг животен век Спецификации : Дијаметарот на дупката е 25мм, што е лесен за инсталирање и расклопување, заштеда на време и напор. Висока ефикасност : Структурата е добра и компактна, максималната брзина е 10000, употребата е ефикасна и брза. Широка примена : широко користена во мелењето на кварцниот камен, мермер, гранит, керамика, вештачки камен и стакло. Лесен за употреба : Лесен и издржлив, лесен за употреба, може да се користи со мелница, а операцијата е брза и ефикасна. Премиум материјал : Ова тркало за мелење е изработено од висококвалитетен дијамантски материјал, кој е тврд и издржлив, отпорен на 'рѓа и отпорен на абење и има долг животен век. Спецификации : Дијаметарот на дупката е 25мм, што е лесен за инсталирање и расклопување, заштеда на време и напор. Висока ефикасност : Структурата е добра и компактна, максималната брзина е 10000, употребата е ефикасна и брза. Широка примена : широко користена во мелењето на кварцниот камен, мермер, гранит, керамика, вештачки камен и стакло.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand newItem Type

Избор на клиент

Мал Серија Алуминиумска Легура Мини Пневмаитц Воздушен Цилиндар 32мм Создаден 25мм Ударен Еднократен Воздушен Цилиндар Со Двојно Дејство

DEN 255.84

Висококвалитетен материјал : телото на цилиндерот е изработено од висококвалитетна цврста алуминиумск

Цртан филм Лисица Жирафа Мачка И Коњ Печатење Склопувачки Пречки за Перење Алишта, 60Л Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Тодозо Пластична Обвивка За Храна Сорта Пакет Микробранова Печка Кујна Фрижидер Економија Во Домаќинството Не Раскинувајте Ја Големата

DEN 1.67

Заклучете Ја Свежината, Специјално Дизајнирана За Употреба На Микробранова Печка, Која Може Фрижидерот

Jxystore чип клипови клипови клипови за храна 3 големини 18 пакувања, тешки клипови од не'рѓосувачки челици за торба, сеопфатен воздушен

DEN 159.84

❤ Пакет вклучува 3 инчи x 6pcs, 2,5 инчи x 6pcs, 2 инчи x 6pcs, нашиот асортиман ги нуди најдобрите количини за најн�

АТАЈ Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци, Канти За Отпадоци Со Стегање Кујна Спална Соба Без Капак Пластична Хартиена

DEN 2088.00

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали Издржлив И Моќен, Со Едноставност �

ТОРБА ЗА Складирање САНИТАРНИ Салфетки ОРИУКАН, Пренослива Торба За Менструација За Жени Девојчиња Торбичка За Менструална Чаша, Сукуленти

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Исцелени 3 парчиња Лекови Оддел За Патување Надворешна Риба Мултифункционален Сечач Медицина Сплитер Безбедност Сиво Складирање Пластична

DEN 3.00

Пп ПИЛУЛА ПРЕКИНУВАЧсечилата не содржат штетни тешки метали и можат да се поделат на таблети по желба з�

Џемпер Брич 5 парчиња Мулти-Ткаенина Џемпер Чешел Мини Влакненца Отстранувач За Облека Отстранување Топката Чистење Теписи Софи

DEN 0.67

● Отстранувач на топки за облека лесно отстранувајте пената, косата, прашината и ситната нечистотија н�

Сакега Ноктите Железо Долг Круг Клавос Декоративни Нокти, Рака Фалсификувани, Природно Масло Поцрнети Финиш, Во собата на 6 Парчиња

DEN 158.40

I дијаметар : 1 " €_ завртки не се вклучени Вистинско ЦВРСТО ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО : вешто изработено ОД ВЕКОВНИ ТЕХ

NYIEFADA Безжичен Лаптоп Глувчето Со Рампа Ironономски Железо ЧОВЕК ПРЕДВОДЕНА 2.4 G Светне Оптички Тишина Лаптоп Глувци 3 Dpi Деца Новина

DEN 3.00

Врска : USB За Виндоус 7, 8, 8 Работи За Лаптоп,Chromebook,КОМПЈУТЕР,Лаптоп, Компјутер Овој компјутерски глушец е �

Лунарна Етничка Торба За Перење, Традиционална Јапонска Шема На Сложени Полукругови Инспирирани Рибни Лушпи, Корпа За Попречување

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

5 парчиња 0,1 мм Емајлирана Жица Бакарна Жица За Намотување Емајлирана Жица За Поправка Должина на Жица 15м Емајлирана Бакарна Жица

DEN 113.28

Убав Квалитет : Изработен од бакар со висока електрична спроводливост Издржлив и не се скрши додека лик�

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН СО Огледало Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Модерен Круг Златна Точка Ретро

DEN 588.80

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Винсинг Андроид Таблет Ктла-Слимки Блутут Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Пренослива

DEN 399.20

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Боксови Компатибилна со Winsing Android Таблета KTLA (10 инчи) Вклучува и

FZZDP звучник со висок квалитет на звук субвуфер дома 3Д опкружувачки преносен автомобил со висок волумен со двојна звучна звучник аудио

DEN 566.40

50 / HIFI квалитет на звук / силна компатибилност / шокантна звучна ефекти CNC Sandblasting + Тридимензионално грави

Лаеко Лак Свадба Цвеќиња Позадина 10х8фт Винил Фотографија Позадина Камен Садење Цвеќиња Бела Завеса Зелена Бршлен Ѕид Декорација Отворено

DEN 3.33

Големина : 10 (W)*8 (H) FT / 3 (W) x 2,5 (H) M (3метар videx2, 5метар висока) Материјал : Винил;мала тежина;може да се прекло�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.