• Новак
Држач за стопер на вратата TBGFPO фати подот со завртки за домашна спална соба тоалет хардвер

Држач за стопер на вратата TBGFPO фати подот со завртки за домашна спална соба тоалет хардвер

Вреднување на стоката:
DEN 1770.56

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : легура Исклучителна шема, класичен, елегантен. Материјал за легура на цинк, четкана површина, без 'рѓа и издржлива. Силна сила, вратата нема да се тресе откако ќе биде вовлечена. Може да се инсталираат само со завртки. Вклучени се завртки. Материјал : легура. Исклучителна шема, класичен, елегантен. Материјал за легура на цинк, четкана површина, без 'рѓа и издржлива. Силна сила, вратата нема да се тресе откако ќе биде вовлечена. Може да се инсталираат само со завртки. Вклучени се завртки. Боја : Погледнете го материјалот за слики : Алуминизација : Погледнете ја моделот на слики, како класичен, елегантен. Zinc легура материјал, четкана површина, без 'рѓа и трајна. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm заради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​однесуваме на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме! Пакетот вклучува (без пакет за малопродажба) : 1 x врата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Копчиња На Кабинетот QYJIAJUG, Копче За Метална Фиока Од 25 Пакувања 1-1/5 Инчен Кујнски Ормар Влече Свиткани Рачки На Кабинетот со 2 Големини

DEN 2.00

[ПРЕКРАСЕН ИЗГЛЕД] со површина во облик на дијамант Површината на копчињата за комода е рачно фалсифику�

лејбрав Замена Сенка Дел Банџи Вратоврска Падови Комплет За Надворешни Сенка Ролетни Отворено Затворен До Ролетни Крошна Сенка Банџи

DEN 1.67

Помага вашата сенка / завеса / церади / капаци се одржи во место, така што тоа не размавта околу во ветрот �

ИЦСЈ 10 Пакет Четкани Никел Копчиња За Кабинети и Фиоки, 1.25-Инчен Дијаметар Круг Кабинетот Копчиња Четкани Сатен Никел, Цвет Сатен

DEN 334.08

Одличен квалитет : овие копчиња на кабинетот се излеани од легура на цинк со јасни цветни дезени и ЧЕТКА�

Жица Полица Јамка Клип Надолу Ѕид Клип Пластични Плакарот Полици Клипови Тешки Полица Држач За Жица Полици, Завртки И Проширување Цевка

DEN 1014.40

Додатоци за Полици за плакари : пакетот доаѓа со 100 парчиња штипки за полици за плакари и кутија за склад�

150 Парчиња Ограда Жица Прстиња со 150 Парчиња Завртки Нерѓосувачки Челик Жица Клипови Алуминиумска Ограда Клип Монтажа Клипови Метал Кабел

DEN 351.84

Практични Алатки За Монтирање : овие клипови за ограда се мали и лесни за да ги користите за монтирање ра

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студии брилијантни портокалови

DEN 207.84

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Тешка Фиока Слајдови 18 инчи [Хардвер за 1 Фиока] Фиока Лизга И Слајдови [3 Дел Топчести Лежишта Целосна Екстензија] Рѓа Доказ Цинк Метал-Меки

DEN 0.67

МАТЕРИЈАЛ : лизгачките лизгалки за фиоки се изработени од висококвалитетен метал обложен со цинк, отпор

Вообичаено Држач За Тоалетна Хартија Црна Мат Хартиена Кутија Бања Хартиена Крпа Диспензерот Држач За Ткиво Од Нерѓосувачки Челик

DEN 299.20

Држачот за ткиво е изработен од материјал со висока цврстина, кој е практичен и сигурен Комплетни додат�

Куркиа 4 парчиња Декоративни копчиња за врата Единствена фиока ги влече рачките за фустани во европски стил, 2,5-инчен монтажен дупка

DEN 288.00

Пакет 4 × модерен мебел влече (бел и сребрен раб), со завртки за монтирање Тешката гардероба влече вкупна

Држач за тоалетна хартија во Водин со диспензерот за марамчиња, држач за тоалети со полица, држачи за тоалетна хартија со складирање

DEN 3.00

Висококвалитетен материјал : држач за тоалетна хартија изработен од врвен квалитет од не'рѓосувачки че�

Јагода 2 парчиња од не'рѓосувачки челик wallид за монтирање на кабинет за кабинет за стаклена врата столб за стискање за мебел со мебел

DEN 1336.00

Погодно за стакло дебело 58мм Пролетното заклучување на самозаклучувањето може да одржи агол од 90 степе�

Летечка бања 3 - Парче Сет-Држач За Тоалетна Хартија, Тркалезен Прстен За Крпи и 24 Инчни Додатоци За Бања Поставени На Ѕид Антички

DEN 319.36

Заштита од пена торба Направете ја позицијата на дупката во ѕидот Користете го битот М6 за да пробиете д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.