• Новак
Гизј Хидрауличен Вентил За Контрола На Проток 1 Калем 11 Гпм САЕ Порти Прилагодлива Рачка За Релјеф Со Двојно Дејство Паралелен Центар Трактор Натоварувач Со Џојсти

Гизј Хидрауличен Вентил За Контрола На Проток 1 Калем 11 Гпм САЕ Порти Прилагодлива Рачка За Релјеф Со Двојно Дејство Паралелен Центар

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

?[Хидрауличен 1 Вентил За Калем] - Опремен со 1 калем и влез/излез од типот Г1/2" Максималниот притисок на оваа хидраулика е 3600 PSI, а максималниот проток може да достигне 11 GPM. Широко се користи во мали трактори, натоварувачи на трактори,пренасочувачи на трупци и други машини. ?[Враќање на пролетта] - Сите лизгачки вентили се опремени со враќање на пружината, што може да се ресетира во неутрална положба со мало тресење, што е лесно за ракување и удобно. ?[Двојно Дејство] - Нашиот хидрауличен контролен вентил се користи за работа со цилиндри со двојно дејство, што ќе биде поудобно и попрактично кога го користите. ?[ Паралелно Коло За Масло] - Паралелно коло за масло, рачна контрола, затворен вентил, преку излезната порта за притисок поврзана со други хидраулични компоненти за да обезбеди извор на енергија. ?[100% Задоволителна Услуга] - ве Молиме бидете сигурни да го купите нашиот хидрауличен контролен вентил . Нашите производи се загарантирани. Доколку наидете на какви било проблеми за време на употребата, слободно контактирајте не. Дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет Честитки-5х7 Празни Бели Картони И Пликови Совршени За Бизнис, Покани, Невестински Туш, Роденден, Интерфејс, Писмо За Покана, Свадби

DEN 447.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТЕШКА КАТЕГОРИЈАизработена од акции со картички од 80 килограми со димензии 10х7 инчи и

ホワイトナッツ БЕЛИ ореви вн-Пр358448-МЛ БИЗНИС ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН Ф-04ф Случај, ТИП НА ТЕТРАТКА, Тетратка За Печатење, Шема Д, Складирање Картички

DEN 2.67

Поддржан модел : Бизнис паметен телефон Ф04Ф Тип : Тип На Тетратка Ден планер ткаенина материјал : Синтети

20 парчиња Лама Кактус Виси Вител Украси, Лама Партија Виси Вител Боливија Перу Алпака Партија Лама Роденден Материјали За Синко Де

DEN 1.00

Симпатична Лама Тематските Партија Виси УкрасиДодадете овие Супер симпатична Лама виси вител на Вашио�

Рачни ракавици за бришење прашина 10 парчиња Ракавици За Прашина Електростатско Чистење Ракавици За Прашина За Домаќинство Ракавици

DEN 1.00

Неткаен материјал Повлечете го затворањето Многу брз и лесен за употреба за употреба како собирачи на с

Корфото 9x6ft пустински кактус позадина Национален парк Задни кактови за фотографија пустина ботаничка кањон слика Аризона кактус пејзаж

DEN 910.40

【Големина : : 9x6ft 【Материјал : : Надградена полиестерска ткаенина, пеглана, миење и неизрамни 【Боја �

Диск за сечење на стакло од 5 парчиња, композитно мултифункционално сечило за сечење сечило, композитно мултифункционално сечило за сечење сечило

DEN 1387.20

Чисто и тивко сечење : Ултратенкиот пила сечило не ја оштетува површината на предметот, а силата на сече�

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Пугикорн Еднорог Куче Креативно Печатење Со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија Биро

DEN 223.84

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

ZJFSX Житни Диспензерот Ориз Кофа Диспензерот 6 Мрежа 360° Ротирачки Ориз Контејнер Автоматски Водоотпорен И Ориз Кутија За Складирање

DEN 2.33

Материјал и големина : пп материјал, издржлив Големината е 34*29 Карактеристики : ротирачко складирање, пп

Меџули Starвездени риби плажа Дијамантски комплети за сликање за возрасни деца почетник, 5Д целосен круг дијамантски слики уметност занает за

DEN 111.84

Пакетот вклучува : 1 сетови 5Д целосна вежба за слики со дијаманти за дијаманти, 1 комплети алатки на Неса�

Вунм Студио Поттикне Патување Случај 2014-Поттикне Патување Случај За Поттикне Патување-3D HD Насликани Случај Со Авто-Спиење/Направи, Сенки На

DEN 352.00

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

Здрава Машинка за Нокти 12 парчиња Девојки Жени Момчиња Мажи За Нокти Машинки За Нокти Домашни Тримери Јаглероден Нокт Нерѓосувачки

DEN 1.00

НОКТИТЕ НИПЕР2Комплетот секачи за нокти ќе ви биде од голема помош за секојдневниот живот НОКТИТЕ МАШИН

Зиплок Торба За Чување Организатор За Кујна Фиока, Проширување Бамбус Торби Организатор, Пластични Држачи За Храна И Диспензерот, Компатибилен

DEN 2.67

Не Е Потребно собрание Брзо Земете Ја Торбата Со Патент Нема Да Ги Повреди Рацете Лесен За Чистење и Одр�

Сечила за секачи на заговор 15 парчиња 45 ° Роланд сечење на сечилото за цементиран нож за замена на карбид за заговор за винил секач со црвена

DEN 107.68

【Апликација】 Нож за заговор е стандардни лопати за сечење на лепило за лепило на медиуми Стандард вини

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.