• Новак
Денот На благодарноста Турција Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка Организатор На Organiz Карти

Денот На благодарноста Турција Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка Организатор

Вреднување на стоката:
DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визит-картичка лесна за носење и се лизга во вашиот џеб, паричник, чанта, куфер итн €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : нашата футрола за визит-картички може да собере до 13 стандардни визит-картички. Или кредитна картичка, лична карта, возачка дозвола и други, што зависи од дебелината на вашата картичка. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : надворешноста на куќиштето за визит-картичка е изработена од титаниум црн нерѓосувачки челик и кожа, што е издржливо и против отпечатоци од прсти. Нашата футрола за визит-картичка со внатрешна обвивка отпорна на гребење од микрофибер за да ја заштитите вашата картичка уште повеќе. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само избришете го кога треба да ја исчистите оваа футрола за визит-картичка, едноставна и удобна. Нема потреба да се грижите за избледување на печатењето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : овој случај на визит-картичка може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички ,d карти, картички за подароци итн. што не е погодно само за секојдневни и деловни прилики, туку и совршен подарок за жени, мажи, колеги, клинтови, семејство и пријатели. Големина : 3, 7х2, 3х0, 4 ИНЧИ. Капацитет : до држете 13 стандардни визит-картички, во зависност од дебелината на вашата картичка. Материјал : Титаниум Црн Нерѓосувачки Челик + Кожа + Микрофибер Поставата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хемотон Лажици Стапчиња За Јадење Керамички Садови Одмор Стапче За Јадење И Лажица Држач За Одмор Лажица Лажица Одмор Шпатула Лажичка Прибор За

DEN 0.33

Без штета и без мирис, безбеден за употреба, тој е многу декоративен Овој држач за одмор е погоден за бан�

Пролетно натоварено тркало, ПУ Порта тркала Пролет 2 Натоварен вртливиот риболов тешки 110 килограми капацитет на оптоварување, рачки на

DEN 3.00

Дизајн на оптоварен пролетОставете ги портите да се отворат и да се затворат слободно со автоматско при

Женски искра блејзери 2022 бојата на бојата Слим одговара на долг ракав отворен предниот лапел пад канцелариски џеб копче за кардиган јакна

DEN 950.40

Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на скитниците на кучињата да купат 2 заштеди дополнителни 15%, �

20 парчиња природно заздравување на срцето кристали loveубовни камења и палецот од 2 парчиња загриженост камен за лековити кристали за

DEN 223.84

C кристали на срцеви лековити од 20 парчиња камења】 : Изработено е од природни камења ширина 20мм / 0,8inch, до�

ИНОМ Трчање Половината Пакет Трчање Половината Пакет Спортска Теретана Торба Тенок Половината пакет со 3 Џебови Мултифункционален

DEN 162.56

Произведен со дише, водоотпорен и удобен најлон, лесен за носење Внатрешниот капацитет е умерен, кој мож

Фехун Тавански Вентилатор ЗА Спална Соба Со Лесен И Далечински Управувач 3 Брзини Со Тајмер Детски Тавански Светла Затемнувачки

DEN 1150.40

Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Извор На Светлина Со Висока Боја, Осветлување Со Посто

Адидас Флип Случај Дизајниран За iPhone 14 | Заштита Од Пад Отпорен На Удари | Компатибилно Безжично Полнење | Црна/Бела Кутија Со Три Ленти

DEN 503.36

КЛАСИЧЕН СТИЛ НА АДИДАС : Добијте модерна заштита за паметни телефони што предизвикува дух од старата ш�

Смола Калиграфија Коси Нога Пенкало Држач Во Собата, 2-Во-1 Калиграфија Пенкало Носителот, Отстранлив Рачка Нога Директно Пенкало Носителот

DEN 143.84

Премиум материјал : овој држач за пенкало за натопи е изработен од квалитетен природен еколошки материј

Книга Безбедна Комбинација Кутија За Заклучување: Охуху Екстра Голема Пренасочување Тајна Сеф Скриј Пари Накит Клуч Безбедни Контејнери

DEN 319.84

БЕЗБЕДНА КОМБО БРАВА СО 3 БРОЈА : дали секогаш изгледате дека ги губите клучевите и ви треба подобро реше

Водоотпорни Козметички Кеси, Создавање Универзум Планета Ѕвезди Земјата Патување Козметички Кеси, Мултифункционални Преносни Торби

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.