• Новак
Partegg P-4 Контролер безжичен Bluetooth GamePad, [надградена верзија] Допир панел GamePad USB кабел со двојна вибрација и аудио функција против лизгање за претстави 4/про/тенок/компј

Partegg P-4 Контролер безжичен Bluetooth GamePad, [надградена верзија] Допир панел GamePad USB кабел со двојна вибрација и аудио функција

Вреднување на стоката:
DEN 431.68

Пристапност
Во достапна форма

? 【Оптимизирано копче и високо-чувствителен контролер】 Распоредот на копчето Game Pad е оптимизиран со одличен двоен аналоген дизајн на џодик И ергономскиот контролер е висока чувствителност, што го намали времето на одговор и ја подобри точност во критични моменти. ? 【Супер компатибилност и производи од трети страни не OEM ставка, туку идеален безжичен контролер на трети страни, безжичен контролер за игри е широко компатибилен со P-4/P-4 Pro/PC (Win7/8/8. Можете да уживате во повеќето игри на повеќе платформи со Game Pad. (Ве молиме активирајте го уредот со USB кабел за првиот натпревар за натпревар. ? Државата и сцената на играта за производство на различни ефекти на вибрации, секој клик ќе ви овозможи да се потопите. ? Дури и ако играте игри со компјутер/П-4 долго време, нема да се заморите. Направено од издржлив ABS материјал, оваа USB безжична Game Pad има прекрасен изглед додека одржува добро чувство. Двата краја на Game Pad се опремени со силиконски анти-лизга. ? Брзината на пренесување достигнува 2. Можете да ја играте играта непречено без одложување. Има вградена батерија за полнење од 800m Ah, на која се потребни околу 2,5 часа за целосно наполнета, и може да се вози околу 6-8 часа по целосно наполнетиот. Овој безжичен Bluetooth P-4 контролер е контролер на трети страни што може да ги направи оригиналните претстави 4 контролори застарени за подобри перформанси по прилично разумна цена. Упатство за поврзување : ? Поврзете го контролорот со P-4 : A) Приклучете го USB-кабелот во конзолата P-4 и овој контролер. Б) Притиснете го копчето Дома за да го направите LED светло -лентата. В) Кога светлосната лента е секогаш вклучена, врската секогаш е вклучена. ? Поврзете го контролорот со компјутер : Контролерот може да се поврзе на компјутер преку USB кабел и да се користи како жичен контролер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Раксинбанг Слушалки Стерео Бас Опкружувачки Слушалки За Игри Жични Со Микрофон, Погодни ЗА PS4, Прозрачни Слушалки За Слушалки Жични Компјутерски

DEN 798.56

Возач со висока прецизност 50мм, ви носи живописно звучно поле, јасност на звукот, чувство на звучен шок, �

2 Во 1 Магнет Покријте Со Лента За Глава За Челични Серии Арктис Про Слушалки За Игри Со Висока Верност/Челични Серии Арктис Про Безжични

DEN 271.84

Замена Покрива со лента За глава За Челици Арктис Про Висока Верност Игри Слушалки / Челици Арктис Про Б�

Ароци Head Гејмерски Слушалки Со Одвојлив Микрофон 50мм Драјвери Микрофон Неми Копче Контрола На Јачината На Звукот Алуминиумска Рамка

DEN 559.84

Слушалките за игри ar се изработени од стилски цврст алуминиум што создава елегантен издржлив изглед ко�

Глувче влошки улични престрелка игра RGB LED подлога на глувчето со позадинско осветлување на тастатурата за игри со гејмер за канцелариски

DEN 2.00

14 режими на осветлување RGB : Подлогата за глувче за игри RGB има 14 режими на осветлување RGB Алтернативен бл�

Плејеро Плеј-Станица ВР Марвел Железен ЧОВЕК ВР Пакет: Слушалки, Камера, 2 Контролори За Движење На Движење, Дигитален Код ЗА ПС-4 ПС-5, Бело

DEN 5504.00

Станете Железен Човек со Пакетот ЗА Играње НА ЖЕЛЕЗНИОТ Човек НА VR Marvel Овој пакет доаѓа со СЛУШАЛКИ ЗА PLA

Патувањето е да се живее географија налепница на мапа на земја за контролор P-S-4 целосен заштитен покрив за покривање на обвивката

DEN 287.84

ПВЦ отстранлив лепило Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна налепница на кожата е израбо�

Тастатура Sicunang, Механичка тастатура за игри 61Keys Оптичка оска RGB целосна бојадипетка на водоотпорна механичка тастатура Тип-Ц-програмибилни

DEN 419.20

Поддржете го целосниот клуч, точно идентификување и извршување на вашата нарачка Перформанси што не се

Трак Тркач ТР-8 Про Трки Симулатор Пилотската Кабина СО GT Седиште-Црна Компактен Sim Опрема-Прилагодливи, Универзална Тркачки Тркала

DEN 0.33

Висококвалитетни Материјали : TR8Pro е изработен со користење само на најквалитетни материјали Ова ни ово�

Индекс на вентил VR контролер зафаќа - Делукс пар - Клокс Дастер Светлина - Ергономски мод за контролор на виртуелна реалност на колена

DEN 1.33

[Ергономски зафат] ⭐ Мод одговара на контролорот за виртуелна реалност на индексот на вентилот [Водич з�

10 парчиња Поставете VR силиконски капак на лицето компатибилен за Oculus Quest 2 додатоци, лесна изолирана поттик за не-лизгање, замена

DEN 287.84

【Тенок силиконски VR обвивка за лице】 Направено од силиконски висок степен, оваа подлога за лице е одли�

Погоден ЗА СЛУШАЛКИ ЗА ИГРИ СО СЛУШАЛКИ PS4 PC, Камуфлажни Жолти Слушалки ЗА ИГРИ ЗА СЛУШАЛКИ PS4 Со ФУНКЦИЈА ЗА Откажување НА БУЧАВА ПРЕДВОДЕНА

DEN 897.28

Слушалки со длабок Звук : вграден кристално чист звук со висока прецизност 50мм магнетски неодимиумски д

Rgb Игри Слушалки Стојат со 2 USB Полнење Пристаништа и 3,5 mm AUX СЛУШАЛКИ Држач Закачалка Решетката За Десктоп КОМПЈУТЕР Игра Слушалки Додатоци

DEN 1.33

Ргб Осветлување База : Нашиот Држач За Слушалки обезбедува 5 режими на осветлување за да создаде кул атм�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.