• Новак
Омонс Чадор стои, чадор стоеше домашно железо, може да складира 9 чадори, одвојливи и лесни за инсталирање, хотел со голем капацитет за складирање на корпи

Омонс Чадор стои, чадор стоеше домашно железо, може да складира 9 чадори, одвојливи и лесни за инсталирање, хотел со голем капацитет за

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Рамката е изработена од железо, што обезбедува одлична сигурност и корисничко искуство Лак на печење со висока температура за да се спречи стоењето на чадорот од 'рѓа и нема да избледи со текот на времето. Дизајн на голем капацитет : штандот на чадорот може да смести 38-45 долги и кратки чадори за подобро да ги организира чадорите. Погодно е за хотели, канцеларии, банки, болници, аеродроми, музеи и други јавни места. Интимен дизајн : Овој штанд за чадори е опремен со лента за капење, што е многу погодно за корисниците да го користат. Подлогата за капење може да се премести за да се олесни чистењето, да се спречи водата да се влезе на подот или тепих и да се чува чиста. Одвојлив дизајн : штандот на чадорот може да се одвои за лесно складирање и движење. Прилагодливи влошки на стапалото на четири агли, постабилна заштита на подот. Големина : 29,5x26x58cm, (должина * ширина * висина), ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Ве молиме, бидете сигурни да го купите производот, ќе бидете 100% задоволни, ако имате какви било прашања во врска со нас, испратете е -пошта, ние ќе ви одговориме во секое време, доколку не сте задоволни од производот, ние ќе го преиспитаме производот Или дајте целосна поврат на поврат, потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Кикирики Снупи &засилувач; Вудсток Половина И Се Смее Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 527.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран кикирики производ Рачно изработена кожна конструкција...

Doitool гроздобер декор врежана чиста стакло апотекарска тегла со капаци од контејнери за тегла за бонбони, свадбени бонбони со тегли, кристална

DEN 383.84

Бонбони јадења кристално стакло чинија со бонбони со капаци кутија за бонбони шеќер сад колачиња тегла

Штанд за Кекси од 3 Нивоа змејбту Со Златна Прачка Пластична Кула За Десерт Послужавник За Новогодишна Елка Снегулки Овошни Бонбони

DEN 623.68

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

VXB бренд Јапонија MJC-55K-gr 12mm до 5/8 инчен Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 5/8 инчи Должина на

DEN 7352.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 12мм Спојување на носење 2 дијаметар : 5 / 8 инчи Должина на спојувањ�

Период торба, санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за периоди, торба за шминка за патувања, шема на животни од кучиња

DEN 2.67

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

Матана 20 парчиња елегантни пластични плочи со бела и сребрена чипка 10,25 инчи - повеќекратни плочи за вечера за партии за мали свадбени

DEN 2.67

? Доживејте елеганција Подигнете ја софистицираноста на вашиот настан со овие бели и сребрени пластичн

Електронски Организатор Патување Случај, Шминка Торба, Патување Кабел Организатор, Кабел Организатор Торба, Беспрекорна Риба Животни

DEN 1092.80

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Cooloo Силиконски венчален прстен за мажи, 10 пакувања прифатливи силиконски гумени свадбени ленти Трајни удобни прстени, црно бело сино

DEN 191.84

Силиконски прстени со високи перформанси : Еден сет влегува со 10 стилски прстени, нудејќи одлична зашти�

Шуре РМЦЕ-ТВ1 Вистински Безжичен Адаптер За Слушалки За Изолација На Звук, Безбедно Вклопување Преку Уво, Безжична Технологија Bluetooth

DEN 145.44

ВИСТИНСКИ БЕЗЖИЧЕН АДАПТЕР : Лесно трансформирајте ги Сите одвојливи Звучни Изолациски Слушалки Во вис

Бифин лаптоп штанд со вентилатор, прилагодлива висина за ладење со држач за телефон, ергономски метел лаптоп за лаптоп за биро, cootbale

DEN 479.84

Прилагодлив за висина : Овој штанд на лаптопот може да го подигне вашиот лаптоп екран до 17,3 ", можете да ј�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.