• Новак
M5 x 14mm DIN 933, завртки за капаче на главата, метричка, целосна нишка, AISI 304 не'рѓосувачки челик

M5 x 14mm DIN 933, завртки за капаче на главата, метричка, целосна нишка, AISI 304 не'рѓосувачки челик

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

M5 x 14mm (60 парчиња) M5 x 14mm DIN 933, завртки за капаче на главата, метричка, целосна нишка, AISI 304 не'рѓосувачки челик (18-8). (60 парчиња) M5 x 14mm DIN 933, завртки за капаче на главата, метричка, целосна нишка, AISI 304 не'рѓосувачки челик (18-8). Достапни се поголеми паузи на цените на количината. Прицврстувачите на Aspen резервираат над 300.000 различни сврзувачки елементи за итна испорака. Исто така, преку нашите партнери имаме пристап до секој вид на сврзувачки елементи; Стандардни и специјализирани артикли со печатење. Ако имате какви било прашања или не можете да го пронајдете она што го барате, ве молиме контактирајте не. Ние сме тука да помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модел на човечка коска на човекот на човекот, човечки скелет за рака, на база, коска на раката, големина на живот, артикулирана за демонстрација

DEN 303.84

✅ Овој модел го покажува моделот на коска со големина на живот, што јасно ја покажува анатомската струк�

Модул со ласерска диода со висока моќност 520nm со ласерска диода со сечење на облека за сечење на облека/сечење дрво/механичко позиционирање

DEN 1.00

Бранова должина : 520nm (централна бранова должина) / димензии : 33x33x65mm / линија на вентилаторот на линијат�

Блокови за мерачи на мерачи на мерачи, алуминиумска легура, блокови за поставување точност, за обработка на дрво, комплети за ограда и мерачи,

DEN 1.00

Посветен дизајн : Блоковите за поставување се дизајнирани за брза и точна обработка на дрво и исто така �

Машина за електрична лента за 1/2-5/8in PP PET лента за миленичиња, рачни алатки за алатки за автоматско прицврстување на алатки за пластично

DEN 292.80

【Широка апликација】 Електрична машина за ленти се применува на пластични и PP ремени со ширина од 1316мм (

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.