• Новак
Аексит пар тесна облека закачалки со сребрена тон метална врата зависи од детските облеки закачалки 2,5

Аексит пар тесна облека закачалки со сребрена тон метална врата зависи од детските облеки закачалки 2,5

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : шарка; материјал : метал Боја : сребрен тон; рамна отворена големина : 6,3 x 4,1 x 0,1cm/ 2,5 "x 1,6" x 0. Преклопена големина : 6,3 x 2,3 x 0,6cm/ 2,5" x 0,9 "x 0.2" (L*w*t); инсталирајте ја диата : 4,5мм/ 0,18 ". Содржина на пакет : 2 x шарки. Име на производот : шарка; материјал : метал. Боја : сребрен тон; рамен отворен големина : 6,3 x 4.1 x 0,1 см/ 2,5 "x 1,6" x 0. Преклопена големина : 6,3 x 2,3 x 0,6cm/ 2,5 "x 0,9" x 0,2 "(l*w*t); инсталирајте ја диата : 4,5мм/ 0,18". Содржина на пакет : 2 x шарки. Направен со добар квалитет на материјал во сребрен тон, кој се користи долго време. Монтирање за кој било кабинет, кутија со алатки, врата, итн. Завртки не се вклучени овде!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хемотон алатки 2000pcs растојанија на плочки керамички wallидни подни вкрстени плочки растојанија за инјекциска смеса за растојание за растојание

DEN 3.33

Тие се ставаат помеѓу плочките и гарантираат еднакво растојание на плочките Погодно за растојание на п�

Бетомшин 500 парчиња Изолациски Мијалник М9 Бела Вулканизирана Најлонска Машина за Перење 0,16 х 0,35 х 0,04 Изолациона Заптивка за Матична

DEN 2.33

●Димензија На производот ● дијаметар На Надворешниот прстен : 4мм / 0,16"; дијаметар На Внатрешниот прстен

Taufe Nut M3 модели навртки ореви ореви навојни навојни алуминиумски профил на ривертер галванизирана рамна глава вметнете јатката навртка

DEN 1.00

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Чистач на пареа со висок притисок XWSM, 2600W/3000W рачен преносен машина за чистење со високи температури, електричен рачен резервоар со високи

DEN 1204.80

【2600 W висока моќност】 пароброд за чистење : пареата со висока температура ќе биде подготвена за 10 секун�

Ротациони датотеки 6мм Шанк Тунгстн карбид Бурт Бит Дијаметар 16-25.4мм единечни ротациони ротари за метални алатки за обработка на дрво

DEN 513.28

Продажба на дупки за дупчење Ротационата датотека со легура на карбид е неопходна напредна алатка за фи

LED ТВ монтирање - Моторизирана заграда за ТВ -лифт, моторизирана таванска телевизор со далечински управувач, флипс 90 °, се вклопува

DEN 11136.00

➤ 【Компатибилност】 : Овој ТВштанд е електричен кревач, одговара на повеќето телевизори од 2670 инчи, мак�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.