• Новак
Operitacx изолирана торба 20 парчиња за еднократна употреба Изолација Храна Термички торбички Термички кутии облоги за алуминиумска храна за извадување изолација за х?

Operitacx изолирана торба 20 парчиња за еднократна употреба Изолација Храна Термички торбички Термички кутии облоги за алуминиумска храна

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

? Нарачајте облоги за инкубатор врз основа на постојната големина на инкубаторот и ладилното средство Го олеснува ладниот и топол транспорт и. Изолираниот случај за испорака е поставен рамен и лесен за употреба. ? Предноста е во тоа што торбата за транспорт на термичка изолација е преклоплива, лесна за чување, лесен за носење и може да заштеди трошоци за товар и складирање на воздухот! Убав и хигиенски материјал. ? ? Тенок, материјал што е докажан за протекување ги спречува сите форми на пренос на топлина за одлична изолација додека заштедуваат простор и пари! , лесна и еднократна изолирана торба. ? Колку е погуст предметот, толку е попроводлив. Зрачење : Нашите филмови можат да рефлектираат до 97% од површинската енергија. Опис Овие вреќи со изолирана алуминиумска фолија се широко користени за складирање и транспорт на разни храна и др. Направено од алуминиумска фолија, овие кеси за намирници се многу посилни за лесно складирање и транспорт, обезбедување на издржливост и заштита на содржината од УВ зраци и оштетување на водената пареа. Пакување без проблеми, испорака и складирање. Нарачајте облоги за инкубатор врз основа на постојната големина на инкубаторот и ладилното средство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Килими мала прилагодлива столица на тркалото , салони столици со бело синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 45-55 см , поддржана

DEN 2504.64

Погодно за движење : Сосема нов и добар квалитетВирс за лесно движење Мултифункционално : Оваа ниска сто

Аексит 20мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дијаметар Дијамант Обложени Стакло Плочка Вежба Дупка Дупка Пила Сетови Видов Машина

DEN 124.80

Дијаметар на сечење : 20мм / 0,8"; Име На Производот : Стаклена Дупка Материјал : Метал, Дијамантски Честички;

2023 година Нова машка лежерна долна облека за долна облека, памучен појас, копче за печатење удобно боксер изолирани долна облека, поставени

DEN 1.00

mens underwear boxers mens underwear mens underwear men thongs underwear men briefs men boxers mens mens briefs underwear pack mens thongs and g string mens underwear thong mens underwear th

ПАРКЕР 07А33А18А1БД Затвори со три парчиња филтер/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, метален сад, одвод на пресврт, 40 микрони, 90 SCFM, олеснување

DEN 0.33

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Дрвени Куки За Капчиња За Артритични Раце-Комплет од 7 | 4мм до 10мм - Handономска Рачка За Мек Зафат Врежана Со Големини-Куки За Капчиња

DEN 158.72

ГОЛЕМИНА ВО КОМПЛЕТ ОД 7 КУКИ : 4мм, 5мм, 6мм, 7мм , 8мм, 9мм, 10мм, 12мм Должина : 7 инчи подолго КУКИ ЗА УБЛАЖУВАЊЕ

Столче за накит со тркала , столче за механика со седиште за сива постелнина , прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана тежина 160 кг , столче

DEN 0.33

Перница од пена, пена со голема густина со голема слој 360 ° вртење столче за работа за спа, клиника, канце�

Бакнеж Кутија Мода Сјајот Нокти 24 парчиња Лепак-На Ноктите Инстант Стил-Злато Сјајот &засилувач; Светло-Кафеава Боја-Долга Должина, Квадратна

DEN 2.00

(1) Кутија Бакнеж Мода Сјај 24 парчиња ЛепакНа Ноктите Чуруликам Емоти #DBGN03Златен Сјај И СветлоКафеава Бо�

Врски со патенти за напојување од 14-инчи, 25 пакувања, трајни најлон, само-заклучување, 50 фунти. Јачина на затегнување, максимален дијаметар

DEN 1.33

Дискретни овие поштенски врски се совршени за организирање на големи снопови, кабли или обезбедување н

Племенски Домороден Американски Орел Кошница За Перење Преклоплива Алишта Ја Попречува Кантата За Складирање Канти За Перење Со Рачки

DEN 326.24

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Корпата за перење е изработена од најдобриот материјал

Мавала Крем За Раце Дневна Нега За Навлажнување И Заштита | Омекнување На Суви, Оштетени Раце | Крем Богат Со Колаген За Помеки Раце | Ја Хидрира

DEN 252.80

ХИДРАТАЦИЈА НА ЛЕКУВАЊЕ : Кремот За Раце мавала помага да навлезат во рацете за да ја омекнат сувата кож�

Јувиелич 30 ПАРЧИЊА Завиткани Ореви За Палецот М3-0,5 Мм Тркалезни Копчиња Железо Со Цинк Позлата Железо Со Конектор За Цинк Прилагодување На Навртки

DEN 1270.40

ГОЛЕМИНА на КОНЕЦОТ м3 : Голем Дијаметар на Крајот : 11мм / 0,43"; Мал Дијаметар на Крајот : 6мм / 0,24"; Вкупна Деб�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.