• Новак
Оем Феникс Контакт 3273370, Кон Дистрибуција Терминал Блок 13 Пос Пролет Стегач ДИН Железнички/Панел Планината 24А

Оем Феникс Контакт 3273370, Кон Дистрибуција Терминал Блок 13 Пос Пролет Стегач ДИН Железнички/Панел Планината 24А

Вреднување на стоката:
DEN 2481.44

Пристапност
Во достапна форма

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853651 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Дистрибуција Терминал Блок Број На Контакти : 13 Број На Кола : 7 Метод На Завршување : Пролет Стегач Максимална Струја Рејтинг (А) : 24 Максимална Напон рејтинг : 450v Минимална Работна Температура (°C) : -60 Максимална Работна Температура (°C) : 105 Тежина На Производот (Е) : 30 Должина На Производот (ММ) : 40,6 Длабочина НА ПРОИЗВОДОТ (Мм) : 28,6 висина на производот (мм) : 21,7 Домување Боја : ПОРТОКАЛ Монтажа : Дин Железнички|панел Монтирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Доказ за залак на нараквици со животни од ossосенс, ракавици за заварување со кожа, нараквици доказ за пункција за грабање на влекачи,

DEN 367.84

Висококвалитетно задебелно рамо поделено природно кравјо Повлечете го затворањето Рачна или машина шт

Амбесон Вудленд Јога Мат Пешкир, Природна Тема Симплистичка Скица На Повторливи Елки И Триаголници, Нелизгачка Јога Абсорбента За Пот Пилатес

DEN 479.84

Јога Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода...

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување На Електронски Организатор, Организатор На Полнач За

DEN 1.33

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Африкански фустани за жени плус големина кратки ракави v џебови на вратот гроздобер фустани за маици лабави преголем фустан од туника

DEN 175.84

Големината работи мала, препорачајте 1 ~ 2 големина нагоре ?? ✈✈ 【Испорака】 Стандард : 714 дена Сонцето фу�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.