• Новак
Кул Кучиња Очила Хармоника Организатор На Датотеки 13 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки За Документи Со Етикети &засилувач; Страна Џеб Хармоника Папка За Биро ?

Кул Кучиња Очила Хармоника Организатор На Датотеки 13 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки За Документи Со Етикети &засилувач; Страна Џеб

Вреднување на стоката:
DEN 1396.80

Пристапност
Во достапна форма

●Цврста И Издржлива Папка Со Датотеки ● Во Споредба со другите папки, нашата папка со датотеки е изработена од издржлив антички најлон што нема creaseIt е многу издржлив и може да бидете 100% сигурни во квалитетот на нашиот производ, кој добро ги штити вашите документи!. ●Мазен и Силен Патент ● овој патент е тестиран илјадници пати од нас за да се осигураме дека е силен и не се лизга лесно. Осигурајте се дека вашите предмети нема да се изгубат. Можете да ги чувате вашите предмети со доверба. ●Голем Простор●овој организатор на датотеки има 13 одделни џебови на органи и голем капацитет за да можете да зачувате многу датотеки. Големина на производот : 54*37*38см.Страничните џебови се доволно пространи за да го држат телефонот и другите разни предмети. ●Широка Апликација●папката со хармоника е доволно голема за да има многу намени и е одлична choice.It е погоден за дома, канцеларија, училиште и патување класифициран менаџер на датотеки за складирање, едноставен и стилски, чувајте го бирото уредно и организирано. ●Добар Водоотпорен Ефект●организаторот на документот изработен од антички најлон отпорен на прскање и издржлив, кој е тестиран од нас десетици илјади пати за водоотпорност, безбеден и без загадување. Дебелиот мрежен материјал е отпорен на вода и влага.

Главните карактеристики

Избор на клиент

N/A десктоп метла и прашина Поставете 3 во 1 вертикална мулти-функција, слот за прашина за чистење на прашината за чистење на домаќинството,

DEN 3.00

Совршено погоден за автомобил, работна површина, тастатура, кујнски агол, чистење на шпорет Рачката со л

Торас Воен Дијамант Јасен Iphone 13 Pro Max Случај, [10ft Воено Одделение Пад Тестиран] Заштитен Заштитен Анти-Гребење Хард Назад Нелизгачки

DEN 271.84

ЗАШТИТА НА НИВО НА ВОЕН ОКЛОП : Благодарение на двојните воздушни перничиња Со ХШок внатре и надвор од ч�

Inkeltech Десктоп Штанд-12.0-19.5 инчен Прилагодливи Камера Биро Монтирање со 360° Ротирачки Топката Главата &засилувач; 1/4 Завртка Врвот-Надградена

DEN 0.33

Држач за монтирање на биро овој држач за монтирање на бирото може да се монтира на вашата работна маса (�

SLNFXC 5pcs/Поставете преносни четки за шминка поставени со кутија за усни за очи за очи за очи, четка за четка за очила за козметички алатки

DEN 1987.36

Впечатоците се сонувани Тие применуваат шминка рамномерно и се лесни за чистење Создадете сложена шмин

Women'sенски плус големина на нуркање градник целосна покриеност безжичен притисок на удобна bralette секси секојдневно градник жени ултра

DEN 2.00

100% најлон Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за голем�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.