• Новак
5kosha рачно изработена чешел од дрво од дрво-не-статички и еколошки груб заби, плус фино забно одлично за скалпот и здравјето на косата груб заби со рачка

5kosha рачно изработена чешел од дрво од дрво-не-статички и еколошки груб заби, плус фино забно одлично за скалпот и здравјето на косата груб

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Комбини со висок квалитет на џеб имаат подебели, заоблени тинови за да се намали иритацијата предизвикана од гребење Нежно чешлање за да се сместат сите типови на коса и сензибилитети Скалп идеален за мажи. Комбини со висок квалитет на џеб имаат подебели, заоблени тинови за да се намали иритацијата предизвикана од гребење. Нежно чешлање за да се сместат сите типови на коса и сензибилитети Скалп идеален за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тахики Откачен Прав Клип Во Екстензии За Коса Вистински Човечки Клип За Коса Во Целосна Глава За Црни Жени Бразилски Реми Јаки Човечка Коса

DEN 3.00

Најдобар Квалитет : Направено со 100% бразилска човечка коса, која е супер здрава, мека и свиленкаста од ко

2023 Нова Декоративна Забава Ѕвезда Празник Ден Капа Лента За Глава Независност Американски клип За Коса Што Не Тутка Клипови За Коса

DEN 2.33

Клипови За коса Ѕвездени Клипови За Коса Меки Клипови За Коса Мали Метални Клипови За Коса Пресек Клипо�

4 ПАРЧИЊА Иглички За Коса Во Форма На Буквата У Гроздобер Вилушки За Коса 2 Пунџа Пунџа ацетат француски Стапчиња За Коса За Жени Девојки Фризури

DEN 1.33

●Пакетот Вклучува Q пакетот содржи 4 парчиња стап за коса во 4 различни бои Доволно за да ги задоволите в�

Тојотрес Пеперутка Локс Капчиња Коса - 10 инчен 8 Парчиња Пред-извртени Потресени Капчиња Плетенки Пред-јамка Синтетички Плетенка Коса

DEN 1.33

1Тојотрес Потресени Пеперутка Локс Косата Со Капчиња е изработена од висококвалитетни синтетички влак�

СЕРУМ За Раст На Косата ЗА Жени 2-Пакување- Природен, Локален Третман За Губење На Косата За Видливо Подебела Поцелосна Коса-Препорачан

DEN 2.67

Клинички Тестирани Имајќи Го Предвид Растот на Косата Нашите серуми се направени од чисто природни сос�

Морска ѕвезда Боби Иглички Школка Клипови За Коса За Жени Девојки Школка За Коса Иглички За Долга Кратка Коса Барети За Тинејџерски

DEN 1.00

Клип За коса од морска ѕвезда За Жени Девојки : 3д фиба од морска ѕвезда со метален сјај ја прави фибата п�

Xdkll керамичка негативна коса зацрвстувањето чешел со двојна употреба исправена и виткање чешел за коса јонски виткач за коса, четка

DEN 2.33

Разновиден 3 во 1 дизајн : Сè што ви треба за прекрасна и здрава коса, чешел за чешла, четка за коса, затегн�

Јеан Кристал Барокна Кралица Дијадема И Круна Црвени Кристали Церемонија Круни Матурска Принцеза Дијадеми Круна Свадба Круна Дијадема Лента

DEN 298.56

Златна круна со црвени кристални кристали Свадба црвена дијадема злато изработено од метални елементи,

Спреј За Отстранување лепак За Перики Од Чипка, Отстранувач На Лепило за Лента Во Растворувач За Продолжување На Косата, Остатоци

DEN 239.84

лента за продолжување на косата чипка предни перики перика јазли исцелител медицинска лента нормална л

Цинаци 4 Пакување Голем Вештачки Цвет Метал Коса Страна Чешли Цветни Слајд Коса Клипови Свадба Невестински Глави Шноли Шноли Декоративна Коса

DEN 2.00

●СЕТ ОД 4 БОИ】 Цветовите На сребрените метални странични чешли прикажуваат 4 главни бои, вклучувајќи бе

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.