• Новак
Замена на четки за заби за глави за вода за целосна нега 5.0/9.0, со капаци, 4 брои, бело

Замена на четки за заби за глави за вода за целосна нега 5.0/9.0, со капаци, 4 брои, бело

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

WP-861 Вода PIK Компатибилни модели : Компатибилен со Water Pik Complete Care 9.0 (CC-01 CD012-1) и Water Pik Complete Care 5.0 (WP-861, WP-871, WP-876, WP-881, WP-890) Модели на четки за заби. Чувајте ги хигиенските влакнести : Секоја глави за четки за заби доаѓа со кристално покритие за хигиенско складирање и патување. Сини потсетници за потсетници : Влакнувањето на потсетниците ќе избледат од сино во бело околу 3 месеци, за да ве потсетат да ги замените главите на четката за заби. Крајните заоблени влакна : Крајните заокружени влакната ја отстрануваат плакетата поефикасно без да предизвикаат поголема зачестеност на абразија на гингивалот. Она што го добивте : 4 глави за четки за заби со 4 капаци за четки за заби, боја кодирани за да се направи разлика. Вода PIK Компатибилни модели : Компатибилен со Water Pik Complete Care 9.0 (CC-01 CD012-1) и Water Pik Complete Care 5.0 (WP-861, WP-871, WP-876, WP-881, WP-890) Модели на четки за заби. Чувајте ги хигиенските влакнести : Секоја глави за четки за заби доаѓа со кристално покритие за хигиенско складирање и патување. Сини потсетници за потсетници : Влакнувањето на потсетниците ќе избледат од сино во бело околу 3 месеци, за да ве потсетат да ги замените главите на четката за заби.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ултразвучна електрична четка за заби во форма на Suohui Kid, 3 чисти режими, IPX7 водоотпорен, 360 ° Силиконски четка за заби за деца на возраст

DEN 1.00

【Четка за заби на Suohui】 Фокусирајќи се на оралното здравје на децата, имаме повеќе од десетгодишно иску

Здравствена заштита на свежо лепенка здравствена заштита здив орален мирис на гастроинтестинални здравствени производи за постари лица

DEN 355.20

100% апс 1 пакет свеж здив (15 парчиња) Ако се чувствувате добро по употреба, престанете да го користите...

Лажни Заби, 6 ПАРЧИЊА Козметички Фурнири За Протези За Горната И Долната Вилица, Лажен Фурнир Во Природна Нијанса, Украси За Протези За

DEN 3.33

€Удобно За Носење●совршен отпечаток на внатрешната површина на забите е она што ги одржува забите цел

Обожавајте 5 парчиња бебешки деца чистач за чистач за чистач со покривка, мулти-бои јазичен четка за четка за јазици за јазици за

DEN 175.84

Главата што го допира јазикот директно е составена од мека гума Нашите четки за заби се целосно безбедн�

Филипс Соник Електрична Четка За Заби Електрична Четка За Заби Електрична, Четка За Заби Електрична Четка За Заби Со Сензор За Притисок, Сино

DEN 1.67

До 5 пати подобро отстранување на плаки наспроти рачна четка за заби електрична четка за заби од Серија�

Интернементални четки заби стапчиња за заби: Стоматолошка четка Копчиња за заби тесни простори за заби чистач Ортодонтски алатки за чистење

DEN 561.60

Обликот на практичниот конец дава лесен пристап до местата на тешко до достигнување Направено од матер�

Складиште за складирање за заби заби заби за заби, лажна кутија за складирање на заби со висечки течен контејнер чистење на заби, вештачки заби

DEN 488.00

Дизајниран да одговара на ентериер декор и стил во која било просторија во домот или канцеларијата Смес

Филипс Соничаре ХХ9924/61 Дијамантска Чиста Паметна Звучна Четка за Заби На Полнење со 5 Флексибилни Режими На Четкање, 3 Интензитети,

DEN 0.33

5 ФЛЕКСИБИЛНИ РЕЖИМИ НА ЧЕТКАЊЕ : оваа четка за заби на полнење обезбедува најдобри перформанси за отстр

иди Заби-Леле Држач За Конец За Возрасни - Патентиран Дизајн Наградуван Производ, Лесен, Удобен &засилувач; Ефикасно, Работи Совршено Со Восочен

DEN 2.00

Можеби Најдобриот Конец во светот Лилјакот за заби ви обезбедува неверојатна удобност и лесно искуство

Страпер од не'рѓосувачки јазик на Drtung - Чистач на јазик за возрасни, деца, помага во освежување на здивот, лесен за употреба на рачка за

DEN 2.67

Пријателот на вашиот здивдобро познатиот стругалка на јазикот на Дртунг за возрасни и деца помага во от

BSGB 6PCS пластични патни електрични четкички за заби глави покријте ја заштитната капа на капа за орална-б Електрична замена за заби за

DEN 2.00

Materials Материјалиизработени од пластични материјали без храна, неотпуштање, без мирисМатеријали, рецикл

Мода · Lifeивотен електричен четка за заби што може да се полни четка за заби водоотпорен патни електрични заби заби за заби за заби за заби,

DEN 2.33

❥ Напредна технологија на Sonic Wave со голема фреквенција на вибрации до 48000 удари во минута, оваа електрич

Детска Рачна Четка За Заби Во Форма На Буквата У: Деца Кои Тренираат Четки За Заби Дизајн На Диносаурус За Дете Бебе Орална Нега Чистење

DEN 2.00

Четка за ЗАБИ од типот ууникатната форма у и прекрасниот дизајн на животни, можат лесно да го привлечат �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.