• Новак
Metените металик крст литургиски пофалби танцувачки фустан Лирски танцувачки бои во боја на богослужба со целосна должина на облеката за богослужба

Metените металик крст литургиски пофалби танцувачки фустан Лирски танцувачки бои во боја на богослужба со целосна должина на облеката за богослужба

Вреднување на стоката:
DEN 233.44

Пристапност
Во достапна форма

Метален блок во боја зашиен крст однапред; Две златни метални панели на деколте и каросерија. Сјајна бие боја на половината на половината. O врат, едно парче дизајн, лесен за облекување и полетување;. Обична цврста боја со метална линија на половината на половината. Дизајн на долг ракав, погоден за варинг во пролет, лето, есен и зима. Фустанот изработен од меки и високо-одделни еластични ткаенини како свиленкан како млеко, удобен за носење. Литургиски фустан за танцување со целосна должина;. Лабава вклопена целосна лабава фустан на дното, тече многу добро со секое движење. ❤❤ Одлична ткаенина : Womenените метални крстови славење на духови би -боја пофалби танц фустан изработен од полиестер+спандекс, супер мека истегната ткаенина, лабава форма на дизајн, удобно за носење;. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ❤❤ Пофалби со крст танц : женски возрасни фалаат литургиска облека лирски танц фустан костум. Оваа целосна должина лабава вклопена крст на телото, христијански фустан, критикувана облека, се одликува со метален блок во боја, зашиен крст од предниот дел. Панели за блок на златна боја. ❤❤ Комплетно здолниште за метеж : Елегантни жени дами црковни христијански литургиски пофалби балетски танцувачки костуми за критики за униформи. Класичен долга целосна должина Неправилен фустан од полите, проточен широк замав, здолниште на кругот, тече со целосен круг, за да ги потенцирате движењата за танцување, живописни и зачудувачки. Деталите за плетенка, ќе ве направат повеќе шармантни кога танцувате. Основниот фустан за танцување со целосен крст на телото е совршен за пофалби танчер, тим за пофалби за танцување и најразлични танци, пофалби за танцување и богослужба;. ❤❤ Разновидни бои : Дами девојки гроздобер текови на замав фустани облеки со разновидност на симболични бои, црвена, бела, морнарица сина, розова, црна, бургундска, сина, јоргована, виолетова. Тоа е добра основна боја сè што сакате да носите. Овие цврста боја со класичен дизајн на контрастни бои се одлични за различни типови перформанси. Дизајнирано со елегантен стил, славењето на духовниот фустан е совршено за славење, црква и во конкуренција. Може да се користи како униформи на тимот на Светиот танц, костуми на верски фестивали;. ❤❤ Изберете Големина : Литургиски пофалби за танцување за жени за жени достапни големини XS, S, M, L XL, 2 XL 3 XL. Ве молиме, проверете го вистинското мерење за да изберете вистинска големина. Чувајте го класичен во овој богослужен фустан со директен фронт, половината на империја, директно назад. Овие танчери облекуваат основен светски фустан, пофалби за танцување на облека и се изработени од флексибилна ткаенина за движење. Ние му нудиме на секој клиент супериорна услуга за клиенти, ве молиме слободно контактирајте со нас, доколку имате какви било прашања или проблеми ;. ❤❤ Мулти-намена : Пофалби танцувачки фустан од туника, танцувачки костуми совршени за богослужба пофалби, модерен литургиски танц, духовен танц, кој било стил на сала за сала, валц, танго, зумба, балет, лекции за танцување, вежби, тренинг за гимнастика, фитнес, спортски спортови , Училиште, уметничко лизгање, водечки навивачи, церемонии, забава, причест, страници, перформанси, фотографии со фотографии, свадбени забави, секојдневно, секојдневно носење, празник, матурска, плажа, карневал, фестивалски настан, славење на дух или други специјални прилики. ❤❤ Одлична ткаенина : Womenените метални крстови славење на духови би -боја пофалби танц фустан изработен од полиестер+спандекс, супер мека истегната ткаенина, лабава форма на дизајн, удобно за носење;. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ❤❤ Пофалби со крст танц : женски возрасни фалаат литургиска облека лирски танц фустан костум. Оваа целосна должина лабава вклопена крст на телото, христијански фустан, критикувана облека, се одликува со метален блок во боја, зашиен крст од предниот дел. Панели за блок на златна боја. ❤❤ Комплетно здолниште за метеж : Елегантни жени дами црковни христијански литургиски пофалби балетски танцувачки костуми за критики за униформи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

TJLSS Фотографија Фото Студио Комплет за осветлување со меки кутии со позадини од 2,6х3м позадини за позадини за статистички штанд за рефлекторот

DEN 2.00

Прилагодлив штанд за позадина Направено од алуминиумска легура со професионална црна витраж Добро вер�

Xiloccer omeенски џогер панталони работни панталони пешачки панталони жени џогер панталони обични печати високи хеланки на половината спортски

DEN 2.67

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

Crtiin 12 пакет деверуша подароци свеќа за жени ќе бидете мои подароци за деверуша, миризливи свеќи за миризливи свеќи за невестински предлог за

DEN 319.84

Уникатен дизајн : Симпатична и шармантна свеќа за деверуша, со прекрасни зеленило модели и писма на капа

Детски деца со големи блокови, дете, хроматско огледало на огледало, оптички стакло огледало, дисперзија на дисперзија Хексагонална коцка

DEN 1.67

100% стакло 【Уживајте во светлината под сите агли! Магнетна игра за деца голема риба за деца магнетна игр�

Сончева сенка на шофершајбната - шофершајбната на сонцето во сенка на автомобилот, преклопниот УВ Реј рефлектор сенка на автомобилот

DEN 1.33

Држете сонце со bothands, донесете ги страните на сенката навнатре Превртете го на слика 8, преклопувајќи ги

Санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за менструална чаша, преносни санитарни салфетки влошки за чување торбички женски

DEN 2.33

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.