• Новак
Paws Furlosophy Без шок -јака за кучиња - јака за обука на кучиња со далечински управувач, 650 дворови далечински управувач куче Е јака со зуење, за 16 нивоа на вибрации, водоот

Paws Furlosophy Без шок -јака за кучиња - јака за обука на кучиња со далечински управувач, 650 дворови далечински управувач куче Е

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

1 Внимание : PLS Забелешка, оваа јака за обука на кучиња без шок е погодна за кучиња над 6 месеци на возраст и во рок од 22- 100 фунти тежина. 3 режими Обучувач за кучиња - 3 Ефикасни и безбедни режими за обука, вклучувајќи тон, 1-16 нивоа на прилагодлива вибрација и светлина, овозможувајќи ви да го научите вашето кученце низа команди и целосно да го промените однесувањето со едноставен клик на копче. Далечинскиот управувач со LED дисплеј за задните светла што ги означува нивото и статусот на батеријата, пронајдете го најудобното поставување за вашите сакани кучиња.Нов електричен шок и иритација - Неелектричниот дизајн на шок не им штети на вашите кутриња, обезбедувајќи здрав раст. IPX 7 Водоотпорен - приемник за водоотпорен рејтинг на IPX7 со трајни школки ABS, каиш TPU и цврсто запечатена гума на дупката за полнење, нема повеќе загрижени за зачекорување во вода, оставете го вашето куче да ужива во летото на пливањето на кооковите! 4,650 јарди крајниот широк опсег, способни да контролираат 2 приемници на јака истовремено - работи под исклучително широк опсег до 650 јарди, 100% водоотпорен за да работат под дождливи денови, идеално за обука во дворот, паркот, полето со кучиња со блиска работа, Лов и кучиња за пливање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

N/Мрежеста Мрежа За Дишење Кучешки Мачки Комплет Поводник Рефлектирачки Најлонски Елек За Кученца Прилагодлив Олово За Одење За Мали Средни

DEN 0.33

Издржлив и мек за мали средни кучиња,на прчивава,Јорки,Пудли,Питбул,булдог итн Елаборирана ткаенина, ле�

Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Куќа Тркалезно Еднобојно Гнездо За Спиење Милениче Куче Маче Маче Кученце Топла Перница Троседот

DEN 3.00

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него Тоа може да му п�

Амбесон Островот Мапа Миленичиња Мат За Храна И Вода, Историска Авантура Мапа Шема Со Едрилици Насока Патеката Графички, Правоаголник

DEN 2.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Амбесон Пинк Зебра Миленичиња Мат За Храна и Вода, Сакам Зебри Во Срцето Романтична Пустина Природата Савана Мода, Правоаголник Не-Лизга Гумени

DEN 1395.20

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Печатење кошула за кучиња за мали средни миленичиња удобност мека кучиња елек врвови лето пролет женски миленичиња облека ситни кучиња облека

DEN 545.60

Уникатен стил на кошула со кошула за кучиња, уникатен дизајн на карирана мрежа со професионална изработ

Смирувачкиот Коноп Третира + Олеснување На Алергијата Третира Масло Од Коноп + Омега 3 + Тиква + Relими-Олеснување На Анксиозноста + Олеснување

DEN 1.67

Додатоците се погодни за сите раси, големини и возрасти, од кученца и мачиња до постари кучиња и мачки Фо

Ммијидс Голем Кружен Кауч За Кучиња Со Патент и Отстранлив Капак Одгледувачница Кадифен Куче Мачка Мат Куќа Топол Кревет За Миленичиња

DEN 0.67

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него Тоа може да му п�

Qwinee 2pc цветна шема лак украс кучиња фустан и цреша клип за коса мачка кученце мрежа лента чипка принцеза фустан со здолниште симпатична домашна

DEN 287.84

Карактеристики : Симпатична фустан од принцезата за домашни миленици, детали за Боути, цветно печатење,

Jujupups црни рефлексивни кучиња закрпи 2 пакувачки услуги за кучиња , во обука , Не милувајте, ознаки со закрпи и јамка за лепенки за елеци и

DEN 139.04

Сребрени рефлексивни букви на црна рефлективна позадина Две закрпи со поддршка на кука , заменливи / от

Дом Без Куче Е Само Куќа Бернско Планинско Куче Смешно Куче Метален Знак Закачалка За Врата Од Домашно Милениче Гроздобер Метална Плоча Куче

DEN 2.67

€_Премиум Материјал Q : металниот знак е изработен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив

Млеко-Коска Куче Третира Пакет: 40-Унца Канистер Маросники, 25-Унца Канистер Мека &засилувач; Џвакање Говедско месо &засилувач; Филе

DEN 884.80

Пакетот Содржи Канистер Од 140 УнциМаросни Закуски Од Коски И Млеко Од Канистер Од 125 Унци Меки И Џвакачк�

Водоотпорна Јака За Кучиња За Мали Средно Големи Кучиња Со Обложена Метална Тока Отпорна На Абење, Прилагодлива Тешка Јака За Кучиња Посилна

DEN 271.84

ВОДООТПОРНА ЈАКА ЗА КУЧИЊА : Чувајте го вашето куче удобно и чисто со нашата водоотпорна јака за кучиња,

Винифред &засилувач; Лили Пет Играчка Кутија, Канта За Складирање Со Рачки, Миленичиња Канти За Чување Организатор За Куче, Мачки И Други Домашни

DEN 314.08

нови дизајни паѓаат неделно чувајте ги резервите на вашето домашно милениче со стил Облека За Миленичи�

Кигаи Мапа На Светот Животно Миленичиња Кревет Мат За Куче Мачка Гајба Рампа Не-Лизга Дното Дизајн Перница Перница Подлога Миленичиња

DEN 2.00

Ултра Мек Материјал : нашиот кревет за миленичиња, горната употреба на краток материјал од руно, ткаенин

Шампон За Дезодорирање На Земјена бања, Медитеранска Магија Со Рузмарин, 128оз-Најдобар Шампон За Миризливи Кучиња-Произведен Во САД

DEN 3.00

ГИ НЕУТРАЛИЗИРА МИРИСИТЕ на КУЧЕТО : Непријатните мириси и мириси немаат шанса Свежиот, долготраен мири

Широки јаки за кучиња бисери синџир кучиња јака кучиња ѓердан метална кубанска врска за средна и голема јака од домашно милениче и кожа

DEN 367.84

ღ ღ ღ Оваа мачка и кучиња худи ќе го направат вашето домашно милениче да се чувствува поудобно и топло �

ЕИОКИТ Силиконска Торбичка За Патна Подлога Отпорна на Топлина за Пегла За Коса и Силиконска Водоотпорна Подлога За Храна За Мачки За Кучиња.

DEN 2.67

Ако имате домашно милениче куче дома или во куќата на пријател, можете да ја испробате оваа подлога за х�

Гаофан Куче Мобилност Темперамент, Кучиња Колички, Куче Инвалидска Количка Куче Мобилност Темперамент Задна Поддршка Прилагодливи Количка

DEN 2372.48

1дизајнирана За Животни : Инвалидската Количка Им Помага на Миленичињата Со Повреди на Задните Нозе или

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.