• Новак
Zlyy M4 цинк позлатена јаглерод челик Завртлива орев рамна глава, метрички навој, вметнете орев, 100 парчиња

Zlyy M4 цинк позлатена јаглерод челик Завртлива орев рамна глава, метрички навој, вметнете орев, 100 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 435.20

Пристапност
Во достапна форма

100 x M4 навртки за занитки Материјал : јаглероден челик, финиш : позлатена жолт цинк. Тема на темата : 0,7мм. Надвор од Дија : 6мм, внатре Дија : 3,2мм, должина : 11мм. Големина на дупче за дупчење : 6мм / 0,24 ", опсег на зафат : 0,5мм-2,0мм. Функција : завртки на капачето на капачето на капачето, површината со цинк, јаглеродниот челик навртката. Овој оревче има голема прирабница за да обезбеди зголемена јачина во дупките и дупчените дупки. Заграденото тело обезбедува поголема отпорност на вртење кога инсталирате во меки материјали. Спецификација : Име на производот : Материјал за орев за занитки : јаглероден челик Заврши : Опсег на жолт цинк Опсег на зафат : 0,5мм-2.0мм Големина на низата : M4 X0.7мм Дупска дупка Големина : ( +/- 0,1) : 6mm / 0.24 "Вкупна големина : 11x9mm / 0,43" x0.d) Содржина на пакет : 100 x навртки за занишање Што е орев на ритам? Прицврстувач за навртката навртка е тубуларна занитница со внатрешни навои. Може да се инсталира во секунди од една страна на работата. Откако ќе се инсталира, не е потребна работа за завршна обработка на прицврстувачот за навртката за навртки. Додадената придобивка не само што е сигурен прицврстувач, тие се подготвени да ги користат со чисти навои достапни за прицврстувачи на завртки. Материјали со тенки листови што се премногу тенки за прислушуваната нишка. Слепите навртки на затрупата исто така се користат кога апликацијата има мал или нема пристап до задната страна, бидејќи тие можат да се инсталираат од предната страна на работното парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент

N/A само лепило фото албум магнетски бележник албум постелнина уметност DIY 40 -тиналети постелнина тврд портал свадба семејство патување

DEN 3241.76

Големина и пакување : должина 28 x ширина 27x Дебелина 2 см, внатрешна самолепетка Должина на страницата 27 x �

Салон За убавина Декоративен Постер Тајландска Продавница За Масажа Есенцијално Масло Масажа Со Отворен Грб Салон ЗА Убавина СПА Клуб Постер

DEN 2.67

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Чекор конус за вежбање со голема брзина челик хексадецимален титаниум позлата за вежбање 4-12/4-20/4-32mm Индустриски научни 3 парчиња 3 парчиња

DEN 700.80

Убав дизајн : уникатна структура на чекор овозможува да се отвори различна големина на дупките Одлични �

АРТЕКС Материјали За Чистење, Четка За Чистење Кујна Со Сунѓер За Миење Садови Долга Рачка Четка За Миење Садови Алатки За Чистење На

DEN 2.33

●Безбеден за сите тврди подови, вклучувајќи готово тврдо дрво, дрво, ламинат, плочка, винил и многу пове�

FIFOR 2 единици за полици со нивоа w/чувар на складирање, решетка за индустриско складирање, полици за прилагодување на висина за кујна,

DEN 8798.40

【Тешка единица за полици за складирање со тешки 2ниво】 2степени единицата за полици е идеална за органи

Заштитна Футрола Компатибилна СО ZTE Сечилото V40 Pro Случај, Флип Случај Стп Кожа Телефон Случај Со Кредитна Картичка Држач Рачен Ремен

DEN 3.00

Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно �

BROVIEW 2x Двојно Лице Плоштад Браник Пиедестал Трепкач Светла Хало Сјај Тројно Обетка, 47 LED Килибар/Црвен Камион Приколка Сигнал Маркер

DEN 887.84

BROVIEW е нов нов бренд кој се фокусира на правење Секакви Странични Маркер Светла, Опашки светла итн Обезб�

Трикратен петел прстен сет 3 големини на прстенот Екстра густ силиконски прстен секс прстен за петелки за мажи силиконски пенис прстен прстен

DEN 143.84

【3 прстени со петел со големина】 погодни за сите големини на луѓе, секоја големина на производот има 2 р�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.