• Новак
PowerSource UL наведен Универзален AC адаптер за Schwinn 430 270 230 140 A10 170 203 240 250 418 420 431 SR23 Recumbent Elliptical Elliptical Statian Bike Вежба исправено кабел за напојување со полнач 9V полнач

PowerSource UL наведен Универзален AC адаптер за Schwinn 430 270 230 140 A10 170 203 240 250 418 420 431 SR23 Recumbent Elliptical Elliptical

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Schwinn A10, A15, A20, A25, A40, 101, 102, 103, 112, 113, 120, 122, 123, 125, 126, 130, 131, 140, 145, 150, 170 , Швин 201, 202, 203, 206, 212, 213, 220, 220p, 222, 223, 225, 226, 227p, 230, 231, 240, 250, 270. Швин 411, 418, 428, 428p, 430, 431, 450, 460, 470. Швин 420 (Белешка : Овој производ не е компатибилен со верзијата во 2010 година на елипсовиден тренер на Швин 420, но е компатибилен со другите верзии). Швин 004-4150, SR23. Швин CY41-0900500. Schwinn GP-SW090 DC1500. Швин патување 1. Швин патување 2. Швин патување 4. Спецификации за напојување - Излез Max : 9 V 2 A 18 W (9 V 1 A / 9 W и 9 V 500 MA / 4.5 W исто така компатибилен) / Влезен опсег на волт : 110-240 V / Оригинален Швин Ардуино АД адаптер Полнач за полнач на кабелот за напојување со моќност. COMPATIBILITY - This power cord is compatible with is universally compatible with Schwinn products, including Schwinn A10 A20 A40 103 112 113 120 122 125 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 220p 222 225 226 230 240 250 270 418 420 (not 2010 верзија на елиптиката Швин 420, но е компатибилна со други верзии) 428 430 431 450, Патување 1.0, SR23, GP-SW090 DC1500. Безбедност / UL наведени - лаборатории за писатели, водечка лабораторија за тестирање на производи за потрошувачи на потрошувачи, го наведува овој производ на Power Source како исполнување на нивните стандарди за електрична безбедност и дизајн во САД и Канада. Не купувајте потенцијално инфериорни или опасни полначи што можат да му наштетат на вашиот уред или уште полошо!. Перформанси, безбедност, сигурност - Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвните стандарди во индустријата и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучително и заштита од кратко коло, пренапон, прекумерна и внатрешно прегревање. Гаранција за враќање на парите - Како американска компанија, со седиште во Билокси, МС, ние сме горди да застанеме зад нашите производи бидејќи во голема мерка го цениме бизнисот со повторување. Затоа нудиме политика за поврат и размена на водечка индустрија : Во рок од 30 дена од купувањето, нудиме гаранција за целосни пари што не се поставени на прашања. Покрај тоа, за две години од денот на купувањето, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. Никој не ја победи нашата гаранција!. Спецификации за напојување - Излез Max : 9 V 2 A 18 W (9 V 1 A / 9 W и 9 V 500 MA / 4.5 W исто така компатибилен) / Влезен опсег на волт : 110-240 V / Оригинален Швин Ардуино АД адаптер Полнач за полнач на кабелот за напојување со моќност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

МАРГ USB Податоци/Синхронизација Кабел За Полнење КОМПЈУТЕР ЛАПТОП DC Полнач Кабел За Напојување За Харман КАРДОН HK Esquire Мини Пренослив

DEN 1.67

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Siebzeh Еднорог Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање Јога И Пилатес

DEN 847.84

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

5х3фт Гроздобер Мечка Позадина За Момчиња Девојчиња Фотографија За Туш За Бебиња Позадина Новороденчиња 1 роденден Декорации За Торта За Торта

DEN 159.84

€Size Item ќе биде испратена со преклопениКористете Стегач, Нокти или Лента на ѕидот.Еве начини за намалува

Стакло Механикс Брза Јасна Реставрација На Фаровите - 1 Конзерва И Без Влакненца Крпи, Количина 48 Комбо-комплет За Поправка На Шофершајбната

DEN 1.00

Реставрација на фаровите во конзерва Поправки 4 фарови Крпи Без влакненца За чистење и подготовка на по�

Диливи 150 Парчиња Комплет Хартиени Чинии И Салфетки За Дипломирање, Класа Од 2023 Година Град Честитки Партиски Материјали Садови За Еднократна

DEN 415.68

?①ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : овој комплет за декорација ги содржи предметите потребни за забавата Има вкупно 150

Tairoad исечете отпорна ракавица Ниво 9 исечена ракавица од не'рѓосувачки челик метална ракавица за сечење на месо, фаќање риби и тресење

DEN 3.00

【Посилна заштита за сечење】 Овие се нараквици на рачно заштита на ниво 9, ќе ја заштитат раката кога ќе �

Божиќни украси на валилик, црвени Божиќни bellвонарници украси новогодишни sвончиња, приврзоци Божиќна празничка забава за е новогодишни

DEN 134.88

Широко применето : Орнаменти на Божиќните sвона се достапни во различни бои и стилови, различни бои и гол

28 парчиња 3мм*15мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик

DEN 979.20

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : К�

Тегла Торби За Шишиња Свежо Кутија За Чување Месо Три Поделени Кутија Храна Кутија За Складирање Фрижидер Кромид Лук Свежа Кутија За Чување

DEN 3.33

100% пп Во Однос на Материјалите, Се Избираат И Сосема нови Материјали, Само За Вашиот Квалитетен Живот...

Фиока Рачки Диносаурус Плажа Р В Канцеларија Домашна Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

DEN 223.84

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Преносни Торбички За Електронски Организатор Алпака Кактус Лама Торба За Складирање Кабел За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка, Полнач, Банка За

DEN 176.00

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Qyq Јасно Организирани Торби За Костуми Облека За Покривање Прашина Што Дише Прекривки За Рамо Торба Торби За Облека Капак За Палта Јакни

DEN 1.67

Транспарентен материјал, облека видлива, лесно да се најде облека 360° целосно запечатен дизајн, отпорен

Лухи Дозер За Храна за Кујна 6 Решетка Ѕид Диспензерот За Храна За Кујна 6 Решетка Диспензерот За Сува Храна Заштеда На Простор Контејнери За

DEN 2.33

Мултифункционален : Резервоарот за складирање ориз монтиран на Ѕид може да собере секаква храна како жи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.