• Новак
3 Парчиња Бура Ткаенина Плетење Хесијан Ролна Бура Лента Ролна Јута Канап Лента За Трска Тревник Стол Подароци Завиткување

3 Парчиња Бура Ткаенина Плетење Хесијан Ролна Бура Лента Ролна Јута Канап Лента За Трска Тревник Стол Подароци Завиткување

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : мрежата е изработена од природен јута лен и памучна нишка, груб и природен изглед, а не лабава Природна Боја : Светло-кафеава лента со бела памучна нишка за гроздобер и рустикално чувство, совршен материјал за ВАШАТА САМОДОВЕРБА. Апликација : мрежата е идеална за украсување стол,трска, ѕидарски тегли, вазни, корпи за подароци или обвивка за подароци, домашен декор, рачно изработени предмети итн. Лесен За Употреба : овие ленти од ткаенина доаѓаат во ролни и можете да ги исечете до која било должина што ја сакате. Содржина на пакетот : 3 Ролни Гроздобер Лента Од Јута, Доволно За Вашите Различни Занаетчиски Потреби. 3 Парчиња Бура Ткаенина Плетење Хесиан Ролна Лента Лента Ролна Јута Канап Лента За Трска Тревник Стол Подароци Завиткување ( вкупно 6 Метри).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Аексит М4 304 фитинзи за ланец и јаже, не'рѓосувачки челик затегнување кабел жица жица клип жица за јаже клипови прицврстувачи за прицврстување

DEN 0.33

Содржина на пакетот : 12 x клипови со жица со јаже; Име на производот : клип за жица со јаже; Тежина : 137g Мате�

Лил Пип и Лил Трејси Бејмер Бој автомобил Дизајн налепница_Кул Рапер пејач естетски трендовски налепници за лаптоп, налепница за шише

DEN 111.84

Совршен подарок за fansубителите на рап музика, Sound Cloud Rap и Music Hop Hop Лесен за употреба, едноставно излупете �

Матура на Јулејо Дипломирање Рамки за слики 2023 Дипломирање Рамки за слики Вуден колеџ Средно училиште Под степена рамка Градска wallидна

DEN 1.67

Пакетот вклучува : ќе добиете рамка за слика за дипломирање од 1 парче; Овој дизајн на рамки за дипломира�

Мезимикс тенок тркалачки количка за складирање, количка за организатор, 3 нивоа мобилно полици за полици за бања за складирање на

DEN 345.60

【Големина на количката за складирање】 Постојат 2 големини за да изберете, двослојната ултратенка коли�

Cabilock 4pcs Вашите Ракави Заштитници Обвивка Машина Нож Кујна Покритие Преносни Готвач Материјали За Покривки Продавница За Универзална

DEN 1051.20

Пластика Покривка за Складирање обвивка : нашите производи способноста за абење и отпорност, убава алат

Mini рачен вентилатор 3 брзина Преносен личен вентилатор 1200 mAh 6 часа полнење батерија оперирана лето навивачи симпатични навивачи за дизајн

DEN 220.80

【Останете кул насекаде】 Земете го овој преносен рачен вентилатор со вас каде и да одите, без разлика да

Персонализирано Божиќно украсување на дете 2022 година - Бебиња 2 -ри Божиќен украс 2022 година - бебешки украс за бебиња бебе момче Пони

DEN 2.33

Божиќните традиции го прават Божиќ незаборавен Ние носиме висококвалитетни и симпатични внуци Божиќни

Сет на Организатор и секач на пилули за пилули Atersala, симпатична мала преносна метална пилула кутија и пластичен комплет за сплитер

DEN 0.33

[Економичен сет] : getе добиете 1 кутија за премиум медицина, 1 секач за пилули, 4 налепници со различни стил�

Симпатична коала бебе молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент Пенки за пенкало торба за козметика за ученици

DEN 2.33

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Hnkdd 12 парчиња сина најлонска коса боја акварела за бојадисување сет масло сликарство уметност материјали за масло сликарство масло

DEN 2182.72

Материјал најлонска коса, рачка од дрво од бреза Карактеристики : Избор на коса, униформа боја на рачка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.