• Новак
HK-Дел Вентилатор за HP Павилјон 15-AB273CA 15T-AB200 15-ABXXX Вентилатор за Ладење на лаптоп 806747-001

HK-Дел Вентилатор за HP Павилјон 15-AB273CA 15T-AB200 15-ABXXX Вентилатор за Ладење на лаптоп 806747-001

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овде е прикажан сосема нов вентилатор за ладење на процесорот Овој оригинален вентилатор за замена има 4 жици што водат до конектор со 4 пина. Компатибилни Модели : за Павилјон 15-AB273 CA 15 T-AB200 15-ABXXX. Дел Броеви : 806747-001 812111-001 812109-001 816119-001. Ако имате какви било прашања пред продажба или по продажбата, слободно контактирајте не,со задоволство ќе ви помогнеме. Пакетот Вклучува : Сосема Нов Работен вентилатор ЗА ладење НА ПРОЦЕСОРОТ и термичка маст(БЕСПЛАТНО). Карактеристики на предметот : - - - Сосема нов и висок квалитет - - - Добар квалитет со разумна цена - 4-Пин 4-Жичен Компатибилен Модел : - - - Одговара за павилјон 15-АБ 17-Г 15-АБ000 15-аб100 Серија Компатибилни Броеви На Делови : - 806747-001 , 812111-001 , 812109-001 , 816119-001 Пакетот Вклучува : - - - Вентилатор НА ПРОЦЕСОРОТ - - - ТЕРМИЧКА Паста(БЕСПЛАТНО) Забелешка : ве Молиме проверете Го Вентилаторот НА ПРОЦЕСОРОТ и споредете го со нашата фотографија од списокот за да се осигурате дека ова е ставката што ви треба. Ве молиме да бидете информирани дека користењето на моделот на вашиот лаптоп и бројот на делот на вентилаторот не е доволна основа за да се идентификува точната замена, бидејќи тие може да имаат различен изглед, усогласување на завртката, приклучок за игла и можеби нема да работат во сите серии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Bigfoot Alien UFO облека Облека за стакло од пепел за цигари за преносен фиока за пепел, преносен држач за пепел, за затворено на отворено

DEN 1588.80

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

Држач за пасош за полнење на телефон - Паричник за патувања со отстранлива банка за напојување има пари, картички, телефон, патни документи

DEN 1.00

Полиуретанска обвивка Затворање на патент Влажно избришете го чисто Најдобриот пријател на патникот н�

Нутриционист подарок клуч за прицврстување на диететичарот подарок диететичар дипломирање Подарок регистриран диететичен подарок за подароци

DEN 154.40

Повлечете го затворањето Подарок за благодарност за диететичар : Оваа рака на приврзок е запечатен со з�

Стилски вртливата Спајт златна бања тапа - 3 дупка широко распространета тапа за мијалник за мијалник за тоалетот со ротација од 360

DEN 1797.28

Елегантен златен финиш : Исклучителна широко распространета тапа за бања со четкано злато финиш додава

Професионални четки за шминка Evrchgiea Поставете прикривачи Фондација, мешавина на сенка за очи, руменило за руменило за прикривање за

DEN 1.33

Добро измешајте шминка : Влакли работат навистина убавоправилно синтетичко влакномеко и свилен најлон,

ИДЛ Пакување 1-инчен X 60-двор сино сликарска лента, природна гума-Остри линии и заштита на површини-Лесна за отпуштање на лента, оставајќи

DEN 173.76

Поддршка за хартија од креп, лепило за природната гума заснована на растворувач Примена во широк опсег �

Костим за капење со жени со 3 парчиња саксија за сад за печатење во бикини поставени костуми за капење, пресврт на вкрстена облека со плажа

DEN 1587.20

micro bikini for women metallic gold bikini top swimsuit dress cover ups for women womens ruched bikini bottoms blue swimsuit tops for women period swimsuit absorbent underwear women bikini

Подарокот за збогум на борови ридови за соработник, смешен саркастичен подарок, ние ќе ви простиме картичка за заминување на соработникот

DEN 0.33

Замислете ја насмевката на лицето кога ќе ја добијат оваа картичка Премиум дигитален принт : Секоја кар�

Личен климатик, 4800mAh домаќинство мини ладење-фан овлажнувач за спреј голем ветер за тресење на ветрот, личен мини ладилник за ладилникот на

DEN 1.33

Предмети за дозвола за жени, моите наредби поставени неодамна од мене, молња зделки денес, дневни зделки

Auniwaig 6mm x 7mm Реверзибилен клуч за ракување CR-V офсет двојно кутија Крај на клучот за двојно кутија Крај на клучот за ракување со 1 парчиња

DEN 2.33

【Офсет глави】 За попогодна употреба во затворени простори и на долги столпчиња, спречете ги модринки и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.