• Новак
SmallRig V-Монтирање На Батеријата Плоча, V Заклучување На Батеријата Монтажа Плоча Со Брзо Ослободување Плоча За Arca, Градите Рампа, 15mm прачки, L-Форма Компактен V Монтира

SmallRig V-Монтирање На Батеријата Плоча, V Заклучување На Батеријата Монтажа Плоча Со Брзо Ослободување Плоча За Arca, Градите Рампа,

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Разновиден и Компактен Дизајн : Плочата За батерии Small Rig V-mount 4064 усвојува дизајн Во Форма На L, кој интегрира плоча за брзо ослободување За Arca-Swiss, Плоча За Батерии V-mount, прачка што се протега и навои 1/4"-20 за да се реализира брза инсталација и прилагодување на камерата и батеријата Преку 1/4 " -20 теми поврзани со двојните 15мм прачки и системот за поддршка на градите за да се намали товарот и да се обезбеди постабилно рачно снимање. Растеглива Основна Плоча : основната плоча на оваа Плоча За батерии V-mount е растеглива, а максималното растојание што се протега е 36,5 mm / 1,43 инчи, што ги задоволува потребите на камерите со различни големини и ја подобрува компатибилноста. Заклучувањето и ослободувањето на прачката се реализира со брава за вклучување, што е брзо и заштедува време без потребите на алатките. Двојна Плоча За Брзо Ослободување За Арка-Швајцарија : неговото дно е опремено со плоча за брзо ослободување Од 1/4 "-20 и 3/8 "-16 За Арка-Швајцарија, која може брзо да се префрли меѓу рачно снимање, пукање со гимбал и пукање со статив. И вклучената плоча за брзо ослободување За Арка-Швајцарија овозможува камерата брзо да се поврзе со комплетот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

HXR нос за коса тример нос за нос тример за полнење на лицето за коса, електричен електричен тример и брич на веѓите на веѓите, за поправка

DEN 998.40

★ Висококвалитетен прецизен тример за совршено обликувани веѓи и да помогне да се ослободи од досаднат

Домашни декор за дома, Музика на музика за зимски подароци ноќни куќи за десктоп куќи украсени украси украси за батерија- светкави украси

DEN 2.67

Статуа на БожиќСе напојува батерии или USB, погодно за употреба Декор за Божиќна сценатоа доаѓа со дизајн

Шлаџ Комерцијални ND82ATH625 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Функција На Институцијата, Дизајн На Рачката Во Атина, Светла Хромирана

DEN 0.67

УЛ наведени за 3часовна оган врата Помалку цилиндар за заклучување Опсег на врата 15 / 8 " 21 / 8 " за сите функ

Yyzzh цртан филм жаба со змеј Полка точка светло зелена истегната бебешка седиште за новороденчиња, новороденче, медицинска сестра, доење на

DEN 0.67

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Ceestyle 2 парчиња ноќна светлина за медицинска сестра, слободна фенерче , лесен клип на медицинска сестра, магнетна фенерче за одење миленичиња

DEN 271.84

Унига дизајн : Силно магнетно затворање, уникатно дизајн останува цврсто на место и магнет нема да ја ош�

Анѓели Компјутерски Тастатури 2 парчиња Мал Сад За Прашина Со Четка Поставена За Чистење На Работната Површина Четка За Четка Мини Стаклена

DEN 178.40

Со овој сет, ќе ви биде полесно да ја исчистите работната површина и некои други празнини Дозволено ви е

Подароци за саркастично заварување, заварување. Моето хоби карпи!, Епски роденденски приврзок од мажите, опрема за заварување, материјали

DEN 1353.60

Заварување на клуч за заварување Изработено е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Тој е многу издр

Мини ЕМФ мерачи, Електромагнетско детекторско детектор за зрачење на зрачење од типот на зрачење, пенкало за домашни уреди и компјутери за

DEN 3.00

Мултифункција : Двовоеден електромагнетски детектор, абнормални флуктуации на електромагнетно зрачењ�

Носам Вар Зелена Боја За Свесност За Менталното Здравје Каубојски Бејзбол Капа Мажи Жени Класичен Прилагодлив Отворен Бејзбол Капа

DEN 270.24

100% памук Материјал : 100% Памучна Тексас Ткаенина Големина : Обем : 21,623,2" / 5559 См, Раб : 2,75" / 7 См, Висока Капа : 3

Dlsixyi 19,7in тавански вентилатор со осветлување модерна невидлива вентилатор LED таванот светло далечински управувач затемнет тивка тивка

DEN 0.33

Нов дизајн : Исклучителните интегрирани функции за осветлување и вентилација ја прават познатата прост

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.