• Новак
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид монтирана лебдечка решетка дрвена цврста дрвена аголна полици дневна соба за складирање на дневна соба, 18 см / 28см, 2 б?

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид монтирана лебдечка решетка дрвена цврста дрвена аголна полици дневна соба за складирање

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продадени од производителите директно. Поддржете мулти-купувачи. Материјал : едниот е дрво од бука, а другата е црно дрво од орев, цврста структура, убава и практична. Максимален капацитет на оптоварување : 20 кг. Големина : 18x18cm, 28x28cm (видете ја сликата погоре за детали). Карактеристики : сет од 2 парчиња : вклучително и стил од 18х18 см и стил 28x28 см; Може да работи како полици за прикажување за книги, фотографии, колекции; Погодни за дневна соба, кујна, трпезарија или канцеларија итн; лесен за инсталирање. Име на производот : Полици за складирање поставени со wallидови : Цврст дрвен стол : Едноставно модно производство : Полици за складирање поставени со wallидови, полици за складирање со голем капацитет, направете го складирањето поуредно и чистење чисто со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење се вештачки Физичко мерење, не ја исклучувајте грешката помеѓу 1-2 см, ве молиме разберете дека има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка предизвикана од осветленоста.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Gearit 4 мерач жица без кислород бакар OFC 4 AWG - Примарна автомобилска жица моќност/земја, кабел за батерии, звучник за аудио автомобил,

DEN 958.08

Бакар без кислород (OFC) Нашиот примарен кабел OFC Wire е најекономична опција за избор на моќ или жица и е од�

135 компјутери гроздобер за налепници за хартија за хартија во старост хартија Антички изглед класичен дизајн на хартија за хартија

DEN 87.84

Различни серии за хартија за пишување гроздобер : Налепниците за налепници за антички завршни книги вкл

Симпатична стакло од калетно шут, доволно квалификувано за да стане вале. Доволно лудо за, присутни за соработниците, уникатни идеи

DEN 191.20

Valet Shoot стаклени слики Изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и наоѓаат

IceCheer 0.07 b/c/j навивам лесен волумен автоматски вентилатор шминка лажни трепки за автоматско волумен природно дебели трепки индивидуални

DEN 3.00

100% рачно изработен, врвен квалитет Најприроден изглед и убав, мек допир и удобно чувство Нашите индивид�

Kulywon жени обична Божиќна кошула за Божиќ, густа маичка за руно, зимска рунда вратот Топло мека модна долна облека врвна цврста цврста

DEN 203.20

100% полиестер ✿ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изгл

Хокус Вода Бибкок Славини, Вода За Пиење Славина 3 Начин Филтер За Вода Прочистувач Кујна Славини За Мијалници Чешми Месинг Тапа, 3 Начин Филтер

DEN 0.33

Лесен за Одржување : Супериорната Завршница Отпорна на Корозија ' Рѓа Спречува Валканото Лепење На Повр�

Solustre USB 2 компјутерски типови- C тип- Ц тип на адаптер до адаптер Адаптер за додаток на адаптер USB- C конвертор на конвертор на конвертор

DEN 142.72

УСБтипЦ адаптер : Проширени терминали позлатени злато, поголема струја, обезбедувајќи брза стапка на по

Алипис партиција железна кревет корпа мултифункционално под агол полица Меш складирање ориганизер списание Кади Книга за закачалки

DEN 3.33

Железо Кошница за висина на вратата од дома Домот покрај корпата е многу погоден за складирање на списа�

Женски дневно пролетен мачки печатење на резервоарот за вратот врвови со кратки ракави кошули за вежбање, случајни лабави маички жени

DEN 1326.40

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Кластери за камшик, 192 компјутери Индивидуални кластери за кластери DIY-лаш продолжение 10-18мм Кластери за трепки волумен на волуменски

DEN 3.00

Повеќе трепки за кластери и должина на мешавини : Про Lashbeauty може да обезбеди индивидуални трепки од 192 к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.