• Новак
ЏИЈАЛЕЈ 60 ПАРЧИЊА Избрана Позлатена Емајл Животинска Месечина Ѕвезда Овошен Шарм Приврзок САМ ЗА Изработка И Изработка На Накит Од Нараквица Од Ѓердан

ЏИЈАЛЕЈ 60 ПАРЧИЊА Избрана Позлатена Емајл Животинска Месечина Ѕвезда Овошен Шарм Приврзок САМ ЗА Изработка И Изработка На Накит Од Нараквица

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Легура, 100% сосема нов и висок квалитет Боја : позлатена и емајл. Количина : 60 парчиња златен емајл шарм. Мешан цвет, еднорог, фламинго, опашка од сирена, морски коњ, ѕвезда, месечина, зајак, бонбони, јагода, банана, лисја, ротквица, верверица, пеперутка, палма, круна, морска ѕвезда, чаша, мачка, лубеница и така натаму шарм од животинско овошје, соодветен за вашите различни потреби ЗА занаети САМИ. Приврзоците од легура на шарм прифаќаат процес на галванизација, убав и безбеден. Се користи за создавање драматични приврзоци, обетки, нараквица, ѓердан, глужд, декорација на домот и друга декорација на настани, е многу корисен додаток. Добар подарок за услуги за роденденска забава, подароци за играчки со мини богатство, забава за ноќта на вештерките и божиќ. Одличен подарок САМ за вашите пријатели, љубовници или за себе за да создадете уникатни привлечни привлечни среќни привлечности ЗА време на сезоната на празници. Златен емајл шарм, тоа е мода, креативен, полн со посебни средства, е многу корисен додаток, Исклучителен и класичен дизајн charms.It може да се користи во сите видови декорација. Совршен за ракотворби, влечење патент, обетка, ѓердан, нараквица, приврзок за клучеви, синџир за џемпери, глужд, додатоци за декорација на мобилни телефони итн. Најдобар избор ЗА НАКИТ САМ. 60 парчиња Мешани Шарени Приврзоци За Шарм За Изработка На Накит, Самостојни Занаетчиски Привлечности Најголемиот Дел За Изработка На Накит Од Нараквица Од Ѓердан Боја На Изработка : Позлатена и емајл. Главен Материјал : Легура, Метал. Пакетот Вклучува : 60 парчиња златен емајлиран шарм. 1 парчиња дивокоза ткаенина ОД ЏИЈАЛЕЈ.(Погоден за чистење и полирање накит .) Златен емајл шарм, тоа е мода, креативни, полн со посебни средства, е многу корисен додаток, Исклучителен и класичен дизајн charms.

Главните карактеристики

Избор на клиент

2 парчиња зграда Санторини зграда сино небо Аромотерапија есенцијално масло дифузер шкаф за затворање магнетско затворање со вложувачки влошки

DEN 255.84

❤ [висококвалитетен материјал] Употребата на висококвалитетна алуминиумска легура го прави повеќе пре

Секси y2k врвови за култури за жени кошули со долги ракави кои излегуваат од кошулите на Хенли, изработуваат трендовски облека салата

DEN 0.33

☼ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат метална светлина луксузна чадор за складирање на чадор на аголот на

DEN 401.60

● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по мари�

Инфрацрвена ламба за терапија со црвена светлина со уреди за црвена светлина прилагодлив на висината на штандот со тајмер 660nm 850nm

DEN 323.20

660nm Црвено светло и 850nm во близина на инфрацрвена инфрацрвена боја може да ја зајакнат циркулацијата на C

Cabilock Безбедна тајна пилула кутија 3 парчиња цигара со цигари скриени оддели за цигари, полесна пилула кутија скриена пренасочување

DEN 1.33

Контејнер за полесни пилули за автомобили метална безбедна кутија за лекови за лекови Цигара со полесн�

Идни бејзбол играч пенкала 0,5 мм сино мастило Работно пенкало со супер мека топка топка за мажи за мажи кои се повлекуваат канцелариски

DEN 1593.60

компјутерски материјал 0,5мм грицка, класично сино топка пенкало Главата на топката е мазна и не е лесна �

AEXIT 100мм дијамуративни тркала и дискови околу абразивни шпедициски шкуркани листови со дискови 24 тркала за размавта 5 компјутери 5 компјутери

DEN 168.16

Главен материјал : абразивна хартија; Содржина на пакетот : 5 x шкурка за пескарење диск Име на производот

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.