• Новак
Континентална туристичка туристичка предна гума

Континентална туристичка туристичка предна гума

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Современа сопствена гума за крстосувачи и тешки велосипеди за турнеи Модел со високи перформанси дизајнирана за подобра дренажа и најново соединение на силика за безбедно возење во влажни услови. Оптимизирана конструкција на труп за лесно ракување, високо ниво на удобност и конзистентни перформанси за време на животниот век на гумите. Километражата плус соединението значително се протега на километражата додека одржува исклучително предавање. Централна лента за шари на задната гума без жлебови за да се зголеми километражата. Современа сопствена гума за крстосувачи и тешки велосипеди за турнеи. Модел со високи перформанси дизајнирана за подобра дренажа и најново соединение на силика за безбедно возење во влажни услови. Оптимизирана конструкција на труп за лесно ракување, високо ниво на удобност и конзистентни перформанси за време на животниот век на гумите. Километражата плус соединението значително се протега на километражата додека одржува исклучително предавање. Централна лента за шари на задната гума без жлебови за да се зголеми километражата. Оценка на оптоварувањето : 65Позиција : Големина на предниот дел : 17-тина оценка : Htire Апликација : Cruisertire Construction : Radial Tire Големина : 130/80-17tire Тип : Стрит Модерна сопствена гума за крстосувачи и тешки турнеи велосипеди. Модел со високи перформанси дизајнирана за подобра дренажа и најново соединение на силика за безбедно возење во влажни услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поддршка За Вратот На Главата На Седиштето За Бебешки Автомобил, Безбедносна Влошка За Количка Прилагодлива За Мали Деца, Перница За Потпирач

DEN 191.84

Нуди одлична поддршка за вратот и поддршка за главата за вашето поспано бебе, удобност за време на возењ

Heeqing Ae312 Куче Шепа Печатење Приврзок Нерѓосувачки Челик Кремирање Спомен Приврзок За Пепел Урн Спомен Сувенир Ѓердан Накит Спомен

DEN 1.67

Чувајте ги спомените за вашата сакана близу до вашето срце Материјал : нерѓосувачки челик Количина : 1 па

Вигтро Божиќ Бонбони Трска 13 Џеб Проширување На Папката Со Датотеки Водоотпорен Со Лепливи Етикети, Шеќер Црвени Слатки Подарок Писмо

DEN 319.84

Водоотпорен и издржлив материјал : изработен од водоотпорен, издржлив најлон со 13 индивидуални џебови в

за кобо Клара 2Е Е-Читач 6 инчен Е-Книга Мека Тпу Корица, Ултра Тенок Фолио Држач Лесен Стп Кожен Случај Со Функција За Спиење/Будење

DEN 190.08

1x Кожна Футрола, Штотуку одговара За кобо Клара 2Е(Верзија За Издавање 2022 Година), не одговара на друг мод

Грмушка И Канада Јаворов Лист Склопувачки Корпи За Складирање Коцки Организатор Трендовски Кутии За Складирање Ткаенини Вметнува

DEN 3.00

Стп Кожа + Платно Висококвалитетна ткаенина, цврста конструкција и издржлива За чистење, се препорачува

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-WH 1/2 инчи до 1 1/8 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/8 Инчен Должина Спојување:

DEN 8504.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 / 2 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1 / 8 инчи Должина На Спојување : 90...

ЕДНОСТРАНО Персонализирана Шолја За Спортски Тим За Кафе Изолирана Кригла Со Капак Хокеј Подароци За Тинејџерски Момчиња Додатоци За

DEN 3.00

ПЕРСОНАЛИЗИРАН СПОРТСКИ ТИМ ПОДАРОЦИ РЕФУС ХОКЕЈ овие додатоци за хокеј на мраз за момчиња со вистинск

Наутички Сидро Компас Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека Бања Влезот

DEN 2.00

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Кленплус 3 парчиња. Брод Јахта Со Симпатична Мечка Цртан Филм Печ Брод Брод Везени Апликација Занает Рачно Изработени Бебе Дете Девојка

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.