• Новак
Perkinelmer 52123130 LS серија предна површина

Perkinelmer 52123130 LS серија предна површина

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Добијте спектар на флуоресценција или фосфоресценција на прав, хартија, пластични филмови, примероци од ткаенини, заматени течности Погледнете ја флуоресценцијата на предната површина од пополнетата кувет. Проучете ја луминисценцијата на фосфор. Вклучува два држачи во прав (P/N 52123164). Добијте спектар на флуоресценција или фосфоресценција на прав, хартија, пластични филмови, примероци од ткаенини, заматени течности. Погледнете ја флуоресценцијата на предната површина од пополнетата кувет. Проучете ја луминисценцијата на фосфор. Вклучува два држачи во прав (P/N 52123164). Дополнителниот додаток на предната површина ви овозможува да добиете флуоресценција или фосфоресцентни спектар на прав, хартија, пластични филмови, примероци од ткаенини и гелови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обични мачки на Јоуин, цврсти панталони за пот, џогирање на товарни панталони со џебови со џебови, панталони за пешачење на отворено

DEN 617.60

✿ Еластична лента за половината : Извршената еластична и прилагодлива лента за половината може да го ус

2 Количини Адаптери За Тркала 2 Шема на Завртки на Возилото со Дебелина 8х6, 5 До Шема на Завртки на Тркалата 8х6, 5 ЦБ 126,15 ММ Обетка 9/16

DEN 696.00

Шема На завртки на возилото : 8х6, 5" или 8х165, 1ммШема На Завртки НА Тркалата : 8Х6, 5" или 8х165, 1мм.Дебелина : 2" и�

Фустани fqzwong за жени 2023 летни обични плажа одмори на линија за сонце, трендовски празнични забава што излегуваат од одморалиштето

DEN 111.84

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Екаро Гаража Паркинг Помош Предводена Трепка Гаража Паркинг Сензор Совршена Цел Индикатор Со Прилагодливи Висина Водич Помошник За Паркирање

DEN 559.20

Сензорот има прилагодлив дизајн, така што висината може да се прилагоди на секое возило Овој знак за зап

Патриотски Нивоа На Послужавник, Декор на Послужавник на 4 јули Со Американски Знамиња, Декор За Послужавник На Денот На Независноста,

DEN 271.68

● 4 јули Патриотски Декор За ПослужавникОвој комплет патриотски декор за послужавник е изработен од цв�

ЈАНГ 5парови Шарени Прилично Повеќекратни Кинески Долги Бамбусови Стапчиња За Јадење Пржење Храна За Готвење Прибор За Миење Садови

DEN 1.00

Должината од 24 см е погодна за повеќето луѓе, почетниците исто така можат добро да ја користат Класично �

Tipsанку Мек Гел Целосен Капак Совети За Нокти, 550 ПАРЧИЊА Транспарентен Среден Квадрат Целосен Капак Совети За Нокти Јасни Вештачки Комплети

DEN 0.33

Extraded Нема Совети За Нокти Во Трагови : за разлика од традиционалните евтини совети ЗА НОКТИ ЗА СТОМАЧНИ �

3 пакувања подароци за свеќи за жени, 13.4oz Голема 3 плетени миризливи свеќи, свеќи за домашни миризливи, подароци за ароматерапија за

DEN 1.00

? Еден од нашите омилени начини за подобрување на естетиката е со додавање на голема, убава миризлива св�

Женска кошула со качулка со долги ракави со долги ракави со целосна зипска јакна капка рамо атлетски преголем пулвер врвови со џебови

DEN 3.33

Материјал : полиестер Висококвалитетен материјал Направени во САД или увезени Обични врвови, трендовск

Сликање пенкало 3 компјутери/сет 16/19/21мм нокти уметност француски ленти линии за сликање лагерна четка златна рачка цветна решетка шема

DEN 3.33

Изработено е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење Совршено и за п�

Домашни хакови 2-Пакувајте Голема Корпа За Перење, Водоотпорна, Самостојна Пречка За Перење, Склопувачка Висока Облека Со Продолжени Рачки

DEN 319.84

?[Самостојна Структура] : цврста метална рамка е вградена во горните рабови на Корпата за попречување На

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.